999 rezultate për

rihanna

Shihni dhe çudituni nga shtëpia e re luksoze e Rihannës (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme Rihanna ka blerë së fundmi një shtëpi të re. Është bërë e ditur, se 29-vjeçarja ka investuar 6.8
Sheiku saudit i blen Rihannës shtëpinë luksoze (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Rihanna padyshim që është një nga njerëzit më të pasur dhe numëron suksese të pafundme. Ajo gjit
E rrahu keq në 2009, Chris Brown i komenton Rihannës (FOTO LAJM) Rihanna ka shkëlqyer në paraqitjen e saj në Karnavalet në vendin e saj në Barbados dhe mesa duket aq shumë e bukur ëhs
Telenovelës Noizy-Rihanna nuk i vjen fundi, këtë radhë me kërcënime (FOTO LAJM) Komentet e Noizyt në Instagramin eRihannës, padyshim që janë bërë gjithnjë burim të qeshurash dhe kanë tërhequr shumë
Rihanna sjell një suprizë shumë të bukur për të gjithë Ka kaluar shumë kohë e gjatë që nga moemnti kur Rihanna pranoi se do të nxirte në treg linjën e saj të kozmetikës. Po
Kjo është arsyeja madhore pse Rihanna u takua me Presidentin e Francës Një nga këngëtaret më të suksesshme në gjithë botën është padyshim Rihanna. Por këtë të mërkurë ajo është takuar me
Modelja dhe këngëtarja shqiptare: Nuk kam nevojë për sheik se kam lekë vetë Sapo përmendet fjala sheik të gjithëve na shkon mendja te paratë e pafundme dhe luksi i shfrenuar. Eh, fundja, kush
Rihanna bëhet si Barbie dhe merr gjithë vëmendjen (FOTO LAJM) Dita e djeshme ka qenë e shënuar për Rihannën pasi ka qenë premiera e filmit në të cilin ajo do të marrë pjesë “Valeria
Rihanna shtatzënë me sheikun saudit (FOTO LAJM) Nuk ka kaluar shumë kohë që kur këngëtarja e njohur Rihanna pushtoi mediat për shkak të fotove të saj me biznesmenin sa
Noizy e ka bërë “100 Kile” për Rihannën (FOTO LAJM) Kënga më e re e Noizyt “100 Kile” ka arritur shifrën e 2.089.000 klikime në Youtube. “E bardhë a jeshile” është fr
Rihanna shpreh dëshirën e saj më të madhe Rihanna është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe kohët e fundit është bërë pjesë e mediave për shkak të lidhjes së
Drake, xheloz për të dashurin sheik të Rihannës Këngëtarja Rihanna së fundmi ka qenë krye-temë në rrjetet sociale dhe mediat për lidhjen e saj të re me Hassan Jameel.
E pabesueshme, ja sa e ka rrogën i dashuri i Rihanna-s Hassan Jameel është i dashuri i radhës për yllin e famshëm, Rihanna. Këngëtarja nga Barbadosi dhe sheiku nga Arabia j
Biznesmeni saudit fut në sherr “nusen” e Noizyt me Naomi Campbell (FOTO LAJM) Naomi Campbell dhe këngëtarja e njohur Rihanna kanë qenë shumë mike por askush se mori vesh pse një ditë papritur mar
Rihanna më në fund e lumtur në krahët e të dashurit të ri (FOTO LAJM) Më në fund dicka u bë publike nga jeta personale e Rihanna-s dhe duket se dicka e mirë është në horizont sepse është e
Rihanna del jashtë kontrollit, si fsheh dot më kilet (FOTO LAJM) Rihanna është vënë shpesh në qendër të vemendjes për shkak të kileve të tepërta që ka marrë. Por pavarësisht kësaj a
Zbulohet misteri i madh: Më në fund Chris Brown rrëfen pse e rrahu Rihannën Kanë kaluar 8 vite që nga lajmi i bujshëm që Chris Brown rrahu diven e muzikës pop, Rihanna dhe njerëzit akoma nuk e kan
Rihanna pas sulmit në Mançester: Ndihem e shkatërruar! Rihanna është solidarizuar me familjarët e viktimave të Mançester, Angli. Këngëtarja 29-vjeçare shfrytëzoi llogarin
Rihanna dhe Bella Hadid i lënë të gjithë pa fjalë në festivalin e Kanës (FOTO LAJM) Rihanna dhe Bella Hadid ‘goditën’ në tapetin e kuq në pallatin e famshëm të festivaleve të premten në mbrëmje. Dy mys
Noizy e quajti "nuse", ja si reagoi Rihanna pas komentit të reperit (FOTO LAJM) Reperi i njohur Noizy është ndër më të preferuarit nga femrat shqiptare, por në fakt Noizy i ka vënë syrin këngëtares me