999 rezultate për

rihanna

Rihanna do të performojë këtë vit në Grammy Awards Rihanna do të performojë në Grammy Awards 2018 gjatë fundjavës së ardhshme së bashku me disa artistë të tjerë. 29-vje
Pas tragjedisë që kaloi, Rihanna kapet ‘'mat'’ krah miliarderit Rihanna është një nder personazhet më të përfolura në botën e medias rozë. Se fundmi në media u fol për dhimbjen e madhe
Rihanna habit me veshjen në varrimin e kushëririt Rihanna ka përcjellë për në banesën e fundit kushëririn e saj 21-vjeçar, Tavon Kaiseen i cili u qëllua për vdekje në Bar
E rrahu keq në 2009, Chris Brown dhe Rihanna bëhen bashkë Lidhja e dashurisë së Chris Brown me Rihannën është komentuar gjatë në faqet rozë, por këtë herë janë bashkuar për një a
E harroi Rihanna-n! Noizy e quan “tornado” këtë shqiptare (FOTO LAJM) Oriola Marashi është sot një prej modeleve më të komentuara në mediat rozë. Interesi për të u rrit pasi modelja iu bashk
Rihanna humb një personin të dashur (FOTO LAJM) Ylli i muzikës pop, Rihanna ka humbur një person të dashur. Këtë e bëri të ditur nëpërmjet publikimit të disa fotografiv
Rihanna është zyrtarisht thyen rekord në industrin e modës Rihanna është zyrtarisht një nga personat me influencën më të madhe që nxit shitjet më të mëdha në market e modës. 29
Dashuria është në ajër! Rihanna dhe i dashuri, me avion privat në Londër (FOTO LAJM) Pas një fotoje mjaft kompromentuese ku Rihanna shfaqej me unazë në gisht, të gjithë nisën thashethemet për fejesë. Po
E rrahu keq në 2009, Chris Brown dhe Rihanna bëhen bashkë Lidhja e dashurisë së Chris Brown me Rihannën është komentuar gjatë në faqet rozë, por këtë herë janë bashkuar për një a
Rihanna në mbështetje të vëllait Rihanna është në qendër të vëmendjes pasi po përflitet se është fejuar me të dashurin e saj miliarder, Hassan Jameel.
Të jetë fejuar Rihanna? (FOTO LAJM) Rihanna ka qenë në një lidhje me miliarderin saudit, Hassan Jameel gjatë muajve të fundit dhe duket sikur marrëdhënia mu
Young Zerka rivalizon Noizyn për Rihannën (FOTO LAJM) Kemi parë shumë komente nga shqiptarët që i kanë bërë Rihanna’s, kryesisht në rrjetin social Instagram. Shumica prej
A e dini sa kushtojnë çorapet e Rihanna-s, me të cilat u tall Noizy? (FOTO LAJM) Reperi shqiptar Noizy, la tek fotoja e Rihannës, një koment “Katunare e dreqit”, për shkak se ajo ushfaq me një palë çor
“Katunare dreqit” Noizy tallet me këpucët e Rihannas (FOTO) Noizy e ka shprehur hapur simpatin e tij për Rihannan. Disa herë ai ka komentuar në fotot e saj duke e komplimentuar për
Fotografi i famshëm italian zbulon foto të papara ndonjëherë të Rihanna-s (FOTO LAJM) Si një surprizë mirë se ardhjeje për fansat e Rihanna-s, fotografi italian Paolo Roversi ka zbuluar një fotografi të pap
Telenovelës Noizy-Rihanna nuk i vjen fundi, këtë radhë me kërcënime Komentet e Noizyt në Instagramin e Rihannës, padyshim që janë bërë gjithnjë burim të qeshurash dhe kanë tërhequr shumë
Rihanna ka një rrugë në emrin e saj, ja ku gjendet (FOTO LAJM) Njerëzit në Barbados tani mund të bëjnë një xhiro nga “Rihanna Drive”. Qyteti i lindjes i këngëtares së njohur, Bridgeto
Menduan se u rregulluan gjërat, Ledri kërkon t’i marrë "nusen" Noizyt Të gjithë ekujtojnë aferën vrtuale të Noizyt dhe Rihannës, të cilës reperi i thoshtë me shaka "nuse". Por ka qenë Le
Rihanna imazh i revistës arabe, njerëzit shpërthejnë në kritika Normalisht biem dakort që Rihanna është ikonë dhe s’mund të gabojë kurrë me zgjedhjet që bën. Ama, kësaj here kopertina
Rihanna shfaqet në tapetin e kuq, por harron të veshë diçka (FOTO LAJM) Teksa tashmë ajo është bërë një nga femrat më të pasura në botë për shkak të linjës së saj të veshjeve dhe aksesorëve të