999 rezultate për

rihanna

Rihanna i jep fund lidhjes me sheikun saudit Rihanna duket se i ka dhënë fund lidhjes së miliarderin arab, pas pothuajse 1 viti bashkë. Dhe këngëtarja është treguar
Vajza e Sabianit e prerë: S’dua burrë sheik se kam lekë vetë (FOTO LAJM) Sapo përmendet fjala sheik të gjithëve na shkon mendja te paratë e pafundme dhe luksi i shfrenuar. Eh, fundja, kush
Noizy në siklet, prindërit s’i pranojnë bukuroshen në shtëpi Reperi i njohur Noizy është ndër më të preferuarit nga femrat shqiptare, por në fakt Noizy i ka vënë syrin këngëtares me
Vazhdon telenovela Noizy-Rihanna, reperi nuk heq dorë kollaj Reperi i njohur Noizy është ndër më të preferuarit nga femrat shqiptare, por në fakt Noizy i ka vënë syrin këngëtares me
Rihannës i grabisin shtëpinë superluksoze Rihanna është grabitur mbrëmjen e djeshme dhe është futur zyrtarisht në listën e famshme. Shtëpia e saj në Los Angele
Rihanna apo Luana? Marina bën krahasimin e mrekullueshëm për motrën e saj Marina dhe Luana së fundmi kanë shtuar komentet me njëra tjetrën kudo nëpër Instagram. Në një foto që ka postuar Rih
Rihanna flet ashpër për Chris Brown dhe Drake, zhgënjehen këngëtarët Në një intervistë të dhënë kohëve të fundit Rihanna është shprehur se marrëdhënia me Chris Broën ka qenë e pavlefshme pë
Rihanna merr koment edhe nga një tjetër këngëtare shqiptare (FOTO LAJM) Tashmë e kanë bërë traditë. Këngëtarja e njohur kudo në botë, Rihanna, në mediet shqiptare shpesh bëhet temë e mediev
Snapchat i kërkon falje sërish Rihannas Snapchat kërkoi falje edhe një herë për reklamën që u shfaq në këtë aplikacion. Ajo që u lansua në fillim të javës, p
Rihanna e prekur reagon ashpër ndaj Snapchat: T’ju vijë turp! Sipas raportimeve të BCC-së, gjatë javës Snapchat publikoi reklamën që do të lexoni më poshtë. “Do të preferoje më sh
Rihanna së shpejti me linjën e të brendshmeve, rivalizon ''Victoria’s Secret'' Mesa duket Rihanna, krahas muzikës po shënon një sukses të jashtëzakonshëm edhe në fushën e biznesit. Këngëtarja e fa
Noizy-Rihanna kush? Këngëtari shqiptar i dashuruar me Angelina Jolie Angelina pavarësisht problemeve, nënpeshës, divorcit dhe gjithë vështirësive sërish është një ikonë bukurie. Por kur
Rihanna ka një superfuqi që po çmend gjithë fansat (FOTO LAJM) Përveç vdekjes dhe taksave, njerëzimi ka dhe diçka tjetër të sigurtë: Rihanna mund të bëjë gjithçka! Ylli nga Barbado
Rihanna vjen sportive dhe me stil (FOTO LAJM) Këngëtarja me famë botërore, Rihanna njihet për stilin e saj unik. Ajo është shfaqur në aeroport me tuta sportive të
Rihanna shtatzëne?! Që pas performancës së saj në ''Grammy Awards'', u aludua në media se Rihanna është shtatzëne dhe pret fëmijën e Hassan
Rihanna feston ditëlindjen, shkruan mesazh prekës për nënën Këngëtarja e famshme botërore, Rihanna, të martën e kishte ditëlindjen. Më këtë rast ajo në rrjetin social Instagram i k
Rihanna dhe i dashuri i saj na paskan fshehur një sekret Lidhja e Rihanna-s me multimiliarderin Hassan Jameel u fol shumë në media pas fotove të tyre në Spanjë, të cilat qarkull
Moderatorja shndërrohet si Rihanna (FOTO LAJM) Brunia simpatike ka ditur të fitojë zemrat e të gjithëve, teksa shfaqet gjithnjë e thjeshtë, pa komplekse, por edhe larg
Shtatzënë me sheikun? Rihanna përgjigjet në mënyrën më të sinqertë Pas performancës së saj me Dj Khaled dhe Bryson Tiller në Grammy Awards, të dielën që lamë pas, në rrjet filluan të shpë
Rihanna ndez atmosferën në "Grammy Awards" Ishte një ndër performancat më energjike të mbrëmjes ajo e Rihannas, Dj Khaled dhe Bryson Tiller. Artistët kënduan 'l