999 rezultate për

rezultoi

Lojtari më i shtrejntë në historinë e Arsenal rezultoi më i dobëti në fushë përballë United Mesfushori Pepe nuk po arrinë në asnjë mënyrë të përshtatet me skuadrën e re Arsenal. Pas transferimit nga Lille për
I dënuar me 9 vite burg në Itali, shqiptari i bën gropën vetes Një shqiptar i cili kishte për të shlyer edhe 9 vite dënim në Itali, ka rënë vetë brenda rrjetës së Policisë, pas një ko
Trajneri i Islandës: Përballë Shqipërisë prisja ndeshje të vështirë dhe e tillë rezultoi Erik Hamrén ka vetëm fjalë të mira për Kombëtaren shqiptare. Kuqezinjtë, në ndeshjen e tretë kualifikuese për Euro202
DETAJET/ Shkatërrohet grupi i "fajdexhinjve" në Shkodër, kush ra në pranga Dhjetëra forca policie kanë mbërritur nga Tirana në Shkodër. Forcat RENEA, FNSH dhe Shqiponja kanë procedimet penali
Ndjekje si në filma, policia kap të riun me Golf 5 sportiv Policia e Tiranës ndaloi gjatë mbrëmjes së djeshme një të ri 24 vjeçar pasi u konstatua se lëvizte me shpejtësi të madhe
Rezultoi pozitiv në testin e dopingut, reagon Ramos Një lajm i bujshëm qarkulloi ditën e djeshme që nga gjermania “Der Spiegel” e deri në mediat spanjolle ku thuhej se Serg
Koeman, strategu i cili po bën mrekulli te Holanda Pas dështimeve të mospjesmarrjes së Holandës në Euro 2016 dhe në Botërorin Rusi 2018, Roland Koeman po i rikthen dinji
Refuzoi kimioterapinë për të shpëtuar vajzën, vdes 29 vjeçarja Një vajzë vetëm 29-vjec nga Britania e Madhe ka gjetur vdekjen për shkak të kancerit. Gemma Nuttall ishte shtatzënë m
I dënuar më parë për vjedhje, si u kap mat me drogë 27-vjeçari Policia ka vënë në pranga një 27-vjeçar në Bulqizë pasi u kap në flagrancë teksa lëviste me makinë pa patentë. I arr
Arrestohet shqiptari me një kilogram kokainë në Shqipëri Ditën e djeshme u arrestua një djalë 30-vjeçar nga Shqipëria në u arrestua dje në kalimin e San Pietro Stabio-Clivio.
Tragjike, 57-vjeçari në Vorë vret veten Një 57-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke konsumuar fostoksinë. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme në Vorë. Njoft
Rezultoi pozitiv tek testi i dopingut, Usain Bolt i hiqet një medalje ari Atleti xhamajkan, Nesta Karter ka humbur apelin e tij në CAS kundër vendimit për t’i hequr medaljen e artë skuadrës së X
Ky gol i Roberto Carlos do të mbetet në histori: Shijojeni! (VIDEO) Faza çerekfinale e Kupës së Turqisë, dha një moment historik në të cilën u shënua një super gol, që me shumë gjasa do të
Tronditen familjarët, 50 vjeçari vetëvritet me fotoksinë Një 50 vjecar është vetëvrarë në Tiranë duke konsumuar në fotoksinë. Shtetasi me inicialet Xh.M e ka kryer vetëvrasj
Vetëm sa shtohen dyshimet për shortin, "profecia" e Romës rezultoi e vërtetë (FOTO LAJM) Ndonëse shorti pritej me emocion, mesa duket për drejtuesit e Romës aspak! Në rrjetet sociale te klubi kryeqytetas fi
Bënte gara shpejtësie i dehur, shoferi "çmend" policinë në Tiranë Policia e Tiranës ka nisur aksionin në fundjavë për të identifikuar dhe ndëshkuar shkelësit e qarkullimit rrugor. Po
Ditëlindja e famshme, cila këngë e Elvanës i dedikohet Florit? Emri i këngëtares Elvana Gjata deri vonë ishte i lidhur ngushtë me atë të këngëtarit dhe kompozitorit Flori Mumajesi.
Vdiq nga overdoza, gjendet pa jetë 40-vjeçari në Tiranë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Një burrë është gjetur i pajetë në zonën e Freskut, në banesën e tij. Vikti
Burri humb jetën në kafene, shkak ataku kardiak Shkon për të pirë kafe, por humb jetën. Ngjaja ka ndodhur një ditë më parë në Burrel. Viktimë është i moshuari me inicia
Shqiptarit të Milanit i mjaftojnë vetëm 30 sekonda për të gjetur golin Vetëm 30 sekonda i kanë mjaftuar sulmuesi shqiptar Ismet Sinani, për të gjetur rrugën e rrjetës. Ai rezultoi në hero