999 rezultate për

rezultati

Super Arsenal, përmbys rezultatin në finalen e FA ndaj Chelsea (VIDEO) Pas golit të avantazhit nga Chelsea, skuadra e Mikel Arteta ka arritur të marrë veten dhe të reagojë. Aubametang do t
Arsenal barazon rezultatin në finalen e Kupës së FA (VIDEO) Arsenal ka arritur të barazojë rezultatin në minutën e 27'. Kapiteni Aubameyang ka dërguar topin në rrjetë nga pika e
Interi zhbllokon rezultatin ndaj Napolit (VIDEO) Eshtë zhbllokuar shumë shpejt sfida e Serie A mes Interit dhe Napolit. Janë vendasit që kanë kaluar në avantazh në mi
35-vjeçari nga Ferizaj vdes, ishte në pritje të rezultatit për COVID-19 Edhe një person nga Ferizaj ka ndërruar jetë si pasojë e infektimit me Covid-19 duke shënuar kështu viktimën e tretë që
Partizani mposht Vllazninë por mbetet pa Europë, shkodranët në "play-out" (VIDEO) Partizani ka mposhtur me rezultatin 3-0 Vllazninë në sfidën e vlefshme për javën e 35-të të Kategorisë Superiore, duke d
Arteta mund Guardiolen, Arsenali siguron finalen (VIDEO) Arsenal ka shënuar fitore të madhe në ‘Wembley’, duke mposhtur Manchester Cityn me rezultatin 2:0. Në këtë ndeshje, i
KSHZ pritet të shpall rezultatin përfundimtar të zgjedhjeve pas pak Komisioni Shtetëror për Zgjedhje (KSHZ) bëri të ditur se në orën 19:30 do të mbajë mbledhje publike, ku pritet publikimi
Përfundon numërimi në Gllumovë, BDI fiton 5 me 1 Ka përfunduar numërimi i votave në disa vendbanime të Sarajit. Në Gllumovë, një nga bastionet e BDI-së në komunën e
Përfundon procesi i votimit në Maqedoni, partitë presin me ankth rezultatin Ora 21.00 ka shënuar fundit e procesit të votimit në Maqedoninë e Veriut. Sipas të dhënave të fundit të KSHZ-së, të
Show në ndeshjen angleze, pjesa e parë përfundon 7-0 7:0 është rezultati pas pjesës së parë të ndeshjes në mes të skuadrave të njohura angleze, Wigan Athletic dhe Hull City.
Shtoni 3 letra të lagura në lavatriçe dhe do të habiteni me rezultatin Një person mesatarisht shpenzon rreth 4 orë në javë në lavanderi. Ndërsa makinat moderne të larjes bëjnë pjesën më të ma
Inter përmbys Torinon për dy minuta (VIDEO) Interi e ka nisur furishëm pjesën e dytë ndaj Torinos duke përmbysur rezultatin. Zikaltërit shënuan dy gola brenda 3
Tjetër penallti, Ronaldo barazon sërish rezultatin (VIDEO) Juventusi është me fat kur në minutat e fundit të ndeshjes Muriel prek topin me dorë dhe arbitri akordon penallti për ve
Përsëri Ronaldo, Juventusi barazon rezultatin ndaj Atalantës (VIDEO) Pas një pjese të parë të mbyllur në avantazhin e Atalantës, e dyta ka nisur më mirë për Juventusin. "Zonja e Vjetër"
Roma mposht pa probleme Brescian, Evropa akoma më afër (VIDEO) Në ndeshjen e javës së 32-të, Roma ka fituar me rezultatin 0:3 në udhëtim kundër Brescia. Federico Fazio ishte ai që
Befasohet Chelsea, Sheffield dyfishon rezultatin (VIDEO) Sheffield është duke bafasuar "blutë e Londrës", pasi janë dukë udhëhequr me avantazhin e dy golave. Fillimisht McGol
Liverpool zhbllokon rezultatin ndaj Burnley (VIDEO) "The Reds" ka arritur të zhbllokojnë rezultatin përballlë Burnley në minutën e 35' me Robertson. Me kampionatin tash
Apolonia fiton derbin me Lushnjën, Pogradeci rikthehet te fitorja pas 3 humbjeve radhazi Sot janë luajtur edhe dy ndeshjet e mbetura të Kategorisë së Parë. Bëhet fjalë për fazën Play off të Grupit B. Padys
Bologna befason Interin në shtëpi (VIDEO) Seria A ka nisur me një surprizë për ndeshjet e ditës së dielë, teksa Bolonja ka mundur në transfertë me rezultatin 1-2
Reali zhbllokon rezultatin ndaj Bilbao, përsëri Ramos (VIDEO) Reali ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Bilbaos në shtëpinë e këtyre të fundit. Wshtë përsëri Ramos që bën shp