rezultati

Barcelona zhbllokon rezultatin ndaj Villarrealit (VIDEO) Barcelona ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Villarrealit. Është i riu Fati, lojtari që ka dërguar topin në rr
"Tërmet" në Etihad Stadium, Licesteri mposht në mënyrë spektakolare City-n (VIDEO) Jamie Vardy ka shkëlqyer në fitoren e Leicester City ndaj Manchester City. ‘Citizens’ u mposhtën me rezultatin 2:5 në
Milani dyfishon rezultatin, shënon një debutues (VIDEO) Milani ka dyfishuar rezultatin ndaj Crotones me fillimin e pjesës së dytë. Goli është shënuar nga Brahim Diaz në minu
Milani zhbllokon rezultatin ndaj Crotones (VIDEO) Milani ka arritur te zhbllokojë rezultatin në minutat e fundit të pjesës së parë. Kessie u tregua i saktë nga pika e
Manchester City zhbllokon rezultatin ndaj Licester City-t (VIDEO) Manchester City ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Licester City-t shumë shpejt. Është Mahrez ai që ka dërguar
Man.United përmbys rezultatin ndaj Brighton (VIDEO) Pas barazimit që arritën ta gjenin shpejt, Man.United ka arritur të shënojë edhe golin e dytë në pjesën e dytë. Është
Milan me vujatje kualifikohet më tej në Europa League (VIDEO) Milani ka fituar me shumë vështirësi nda Bodo/Glimit me rezultatin 3-2 duke u kualifikuar në turin tjetër të Europa Leag
Liverpool fiton supersfidën ndaj Chelsea (VIDEO) Liverpool fitoi supersfidën ndaj Chelsea me rezultatin 0-2 falë dopietës së senegalezit Sadio Mane. Me inkuadrimin
Son e Kane "shkatërrojnë" Southampton në ndeshjen e dytë të sezonit (VIDEO) Heung-Min Son dhe Harry Kane i kanë dhënë tri pikë skuadrës së Tottenham Hotspur. Tottenham fitoi tri pikët e para kë
Tottenhami përmbys rezultatin ndaj Southampton (VIDEO) Tottenhami ka përmbysur rezultatin ndaj Southampton. "Spurs" fillimisht barazuan në fundin e pjesës së parë më Son. M
Befasohet Tottenham, Southampton zhbllokon rezultatin (VIDEO) Tottenhami është befasuar nga Southampton në ndeshjen e parë të sezonit të ri të Premier League. Për vendasit ka shën
Arsenal mposht me vështirësi West Ham, Artetan e nderojnë zëvendësimet (VIDEO) Edward Nketiah i ka siguruar tri pikë skuadrës së Arsenal. Arsenal kanë marrë tri pikët e radhës në Premierligë, por
Roma "ngec" në barazim në ndeshjen e parë të sezonit ndaj Veronës (VIDEO) Është mbyllur pa fitues ndeshja mes Veronës dhe Romës. Verona e Roma kanë luajtur baras në xhiron e parë të edicionit
37-0, skuadra gjermane humb me rezultatin e paimagjinueshëm Çudi nga më të ndryshme në botën e futbollit dhe shkak është pandemia e Covid-19. Në Gjermani një ndeshje ka përfunduar
CHAMPIONS/ PAOK i Mihajt eliminon Benficën! Rezultatet e sfidave të Championsit (VIDEO) Nuk munguna surprizat në 3 sfidat eliminatore të Ligës së Kampionëve mbrëmjen e sotme. PAOK-u, Dinamo e Kievit dhe
Chelsea e nis mbarë Premier League (VIDEO) Blutë e Londrës kanë fituar 1:3 ndaj Brighton. Chelsea zhbllokoi rezultatin pas 23 minutave lojë kur Jorginho u treg
Juventusi i Pirlos shënon fitore bindëse në ndeshjen miqësore ndaj Novarës (VIDEO) Provë e parë bindëse për Juventusin e Andrea Pirlos, të cilët mposhtën Novaran me rezultatin e thellë 5-0 në një miqëso
Nuk u fut në karantinë, si e përballoi Suedia Covid-19 me vetëm 13 pacientë në terapi intensive Suedia ka vetëm 13 pacientë me koronavirus në terapi intensive, edhe pse nuk u fut në karantinë. Suedia vendosi të ndjek
Spektakël i shpresave, përmbysin rezultatin ndaj Andorras (VIDEO) Shpresat ashtu si ndaj Austrisë, edhe ndaj Andorrës janë duke dhuruar spektël. Pas golit të miqve që në minutën e par
Pas një insistimi të gjatë, Shqipëria U21 barazon rezultatin (VIDEO) Pas një insistimi të gjatë, shpresat kanë arritur të barazojnë rezultatin përballë Andorras në "Elbasan Arena". Por t