999 rezultate për

rezultati

Man.United barazon rezultatin ndaj Newcastle (VIDEO) Pas një autogoli që në minutën e 2', Manchester United arrin të barazojë rezultatin në minutën e 23'. Për "djajtë e k
Juventusi barazon rezultatin ndaj Crotones (VIDEO) Juventusi ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Crotones falë një aksioni të krijuar nga futbollistët e ofruar gjatë me
Surprizohet Juventusi, Crotone zhbllokon rezultatin (VIDEO) Juventusi është befasuar ndaj Crotones. Vendasit kanë zhbllokuar rezultatin në minutën e 12'. Bonucci me një ndërhyr
Bayerni i kthehet fitoreve, "shkërrmoq" Armininë (VIDEO) Bayern Munich është kthyer në rrugën e fitoreve në Bundesliga. Kampionët e Gjermanisë kanë deklasuar skuadrën e Armin
Man.City zhbllokon rezultatin ndaj Arsenalit (VIDEO) Manchester City ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Arsenalit. Për "citizens" ka shënuar Sterling në minutën e 2
Interi ngushton rezultatin ndaj Milanit (VIDEO) Interi ka arritur të ngushtojë rezultatin ndaj Milanit. Lukaku ka dërguar topin në rrjetë në minutën e 29'. /albeu.co
Ndeshje e "çmendur", Chelsea - Southapmton mbyllet në barazim (VIDEO) Chelsea nuk ka arritur më shumë sesa një barazim kundër Southampton. Ndonëse ishte dy herë në epërsi në ndeshjen kund
Spanja zhbllokon rezultatin ndaj Zvicrës (VIDEO) Spanja ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Zvicrës në ndeshjen e vlefshme për Nations League. Për vendasit ka sh
Plot 9 gola, Liverpool degjenerohet keq fare nga Aston Villa (VIDEO) Liverpuli është shpartalluar me rezultatin 7-2 në sfidën e vlefshme për javën e 4-t të Premier Ligës. Një humbje kat
Reali triumfon në fushën e Levantes (VIDEO) Real Madrid ka vijuar me formën e mirë duke marrë fitoren e 3-të radhazi në la Liga. Skuadra e udhëhequr nga Zinedine
Interi zhbllokon rezultatin ndaj Lazios (VIDEO) Interi ka arritur të gjejë golin e avantazhit ndaj Lazios në minutën e 27'. Për "zikaltërit" topin në rrjetë e ka dër
Atalanta nuk ka të ndalur, tjetër fitore me goleadë (VIDEO) Tre ndeshje, tre fitore dhe 13 gola të shënuar. Atalanta mposht Cagliarin me rezultatin e thellë 5-2 dhe "fluturon" në k
Roma zhbllokon rezultatin ndaj Udineses (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, në të dytën ndeshja Udinese - Roma është zhbllokuar. Janë miqtë ato
Leeds United barazon rezultatin ndaj Manchester City-t (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në avantazhin minimal të Man,City-t, vendasit kanë arritur të barazojnë rezultatin në fill
Manchester City zhbllokon rezultatin ndaj Leeds (VIDEO) Manchester City ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Leeds United. Minutat e para flasim totalisht për "citizens"
Dopiet e Haaland, Dortmund kalon pa probleme Freiburg (VIDEO) Borussia Dortmund ka arkëtuar tri pikë në Bundesliga. Tw verdhwt kanë fituar jasht fushe, duke mposhtur skuadrën e Fr
Barcelona e Koeman bind me lojë dhe rezultat (VIDEO) Barcelona ka fituar me rezultatin 0-3 ndaj Celta Vigos në transfertë. Një ndeshje e sikletshme për ekipin katalanas
Liverpool "merr hak" për Superkupën, të kuqtë mposhtin Arsenal (VIDEO) Jurgen Klopp nuk mund të toleronte një tjetër humbje përball Arsenalit, pas asaj për Superkupën e Anglisë dhe kjo u treg
Barcelonës i mjafton një pjesë ndaj Villarrealit për të siguruar 3 pikët e para në La Liga (VIDEO) Barcelona e udhëhequr nga Ronald Koeman ka treguar se problemet në klub nuk do të bartën në fushën e blertë. ‘Blaugra
Juventusi barazon rezultatin ndaj Romës me një lojtar më pak (VIDEO) Edhe pse me një lojtar më pak, Juventusi ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Romës. Është përsëri Ronaldo, lojtari