999 rezultate për

rezultati

Zvicra zhbllokon rezultatin përballë Spanjës (VIDEO) Zvicra ka arritur të kalojë në avantazh përballë Spanjës. Për vendasit topin në rrjetë e ka dërguar, Freuler në minut
Befasohet Gjermania, Ukraina zhbllokon rezultatin (VIDEO) Është zhbllokuar sfida mes Gjermanisë dhe Ukrainës. Janë miqtë ata që kanë kalaur në avantazh në minutën e 12'. Për e
Trump synon të bllokojë çertifikimin e rezultatit në Pensilvani Zyrtarët e fushatës së Presidentit Donald Trump nisën një përpjekje të re ligjore këtë javë që synon të pengojë çertifik
Në pritje të rezultatit të tamponit, Kukësi në ankth për Gegën Kukësi mban në ankth për trajnerin Skënder Gega. Skuadra verilindore është paraqitur sot në duelin e Kupës kundër Bes
Trump shpallet fitues në Alaska, a ndryshon kjo fitore rezultatin Donald Trump është shpallur fitues i zgjedhjeve presidenciale në shtetin e Alaskës, një fitore që nuk do të ndryshojë re
Akoma zonjë e Parë, Melanie reagon për rezultatin e zgjedhjeve Melania Trump, e cila vazhdon të jetë Zonja e Parë e Presidentit në detyrë, Donald Trump ka reaguar për herë të parë pas
Humbi zyrtarisht zgjedhjet, dhëndri përpiqet të bindë Trump të pranojë rezultatin Jared Kushner, dhëndri dhe këshilltari i Presidentit Donald Trump, i ka kërkuar këtij të fundit të pranojë rezultatin e
Trump kthehet në Shtëpinë e Bardhë, cili do jetë reagimi i tij pasi Biden u shpall fitues? Kanë kaluar disa orë që prej publikimit të projeksioneve që e shpallin Joe Biden fitues të zgjedhjeve presidenciale në S
Mungesat nuk e pengojnë PSG-në të fitojë bindshëm ndaj Rennes (VIDEO) PSG ka fituar në shtëpi kundër Rennes, me rezultat 3 – 0, ndeshje e vlefshme për javëb e 10-të të Ligue 1. Pavarësish
Klasikja gjermane fitohet nga Bayerni, Dortmund mbetet "thatë" (VIDEO) Bayern Munichu ka arritur të fitojë pikët e plota në transfertë ndaj Borussia Dortmund duke fituar me rezultat të ngusht
Super Bayern, përmbys rezultatin ndaj Dortmund (VIDEO) Pas një pjese të parë me një fund emocionues ku u shënua nga një gol për secilin skuadër, Bayerni e nis menjëherë aty ku
Chelsea përmbys rezultatin ndaj Sheffield (VIDEO) Chelsea ka përmbysur rezultatin ndaj Sheffield United. Pas golit të miqve, djemtë e Lampard reaguan duke barazuar fi
Betis nuk dorëzohet, barazon rezultatin ndaj Barcelonës (VIDEO) Pas golit të avantazhit nga Dembele, Betis ka arritur të barazojë në minutat e fundit të pjesës së parë. Për miqtë to
Barcelona zhbllokon rezultatin ndaj Real Betis (VIDEO) Barcelona ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Real Betis në minutën e 22'. Për vendesat topin në rrjetë e ka dër
A është normal Griezmann? Shikoni çfarë bën (VIDEO) Barcelona po fiton me rezultatin 1-0 ndaj Dinamos së Kievit, e vlefshme për fazën e grupeve në Ligën e Kampioneve. D
Kategoria e Parë, Grupi B: Bind Egnatia, Lushnja mposht një rivale si Besa Përveç Superiores, sot ishte dita e startit edhe për Kategorinë e Parë. Në Grupin B, konkurrenca është e lartë teksa
Tirana e "përgjysmuar" mposht pastër Kukësin (VIDEO) Tirana fiton ndeshjen e parë të kampionatit ndaj Kukësit me rezultatin 2-0, edhe pse bardheblutë ishin të përgjysmuar ng
Tirana e nis aty ku e la, shënon dy gola të shpejtë ndaj Kukësit (VIDEO) Tirana po e nis në mënyrën më të mirë të mundshme sezonin e ri të Kategorisë Superiore. Kampionët në fuqi janë duke m
Trump deklaroi "fitoren", si po pritet në Shtëpinë e Bardhë rezultati Donald Trump doli në një konferencë për shtyp në orën 02:30 të së mërkurës, për të thënë se ai ka fituar, por se po bëhe
Reali fiton mes spektaklit, Inter rrezikon kualifikimin (VIDEO) Reali i Madridit ka fituar 3-2 ndaj Interit me plot emocione. Vendasit e nisën mirë takimin teksa shënuan dy gola te