999 rezultate për

rezultati

"Zgjohet" Juventusi, përmbys rezultatin ndaj Torinos në minutat e fundit (VIDEO) Juventusi ka arritur të ndizet në minutat e fundit të lojës në ndeshjen me Torinon duke shënuar tdy herë dhe duke përmby
Me shumë vështirësi, Juventusi arrin të barazojë rezultatin ndaj Torinos (VIDEO) Më në fund Juventusi ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Torinos. Është mesfushori amerikon, McKennie lojtari që d
Talenti i Bayernit shënon super gol dhe barazon rezultatin ndaj Leipzig (VIDEO) Bayerni ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Leipzig falë një super goli Musiala në minutën e 30'. Talenti hyri në
Leipzig tregon forcën ndaj Bayernit, zhbllokon rezultatin (VIDEO) Leipzig është duke i treguar Bayernit se jo më kot ndodhet në ato pozicion. Miqtë kanë zhbllokuar rezultatin në minut
Befasohet Juventusi, Torino zhbllokon rezultatin (VIDEO) Juventusi është befasuar në "Allianz Stadiu" që në minutat e para nga Torino. Miqtë kanë zhbllokuar rezultatin në min
Fantastik Reali, zhbllokon rezultatin ndaj Sevillas (VIDEO) Pas një pjese të parë të dominuar nga Real Madridi, por pa dërguar topin në rrjetë, e dyta ka nisur ndryshe. Miqtë ng
Manchester City zhbllokon rezultatin ndaj Fulham (VIDEO) Manchester City ka arritur të zhbllokojë shumë shpejt rezultatin ndaj Fulham. Për "citizens" ka shënuar Sterling në m
Bllokohen Tottenham dhe Leicester (VIDEO) Tottenhami nuk shkoi më shumë se një barazim 3-3 me ekipun e LASK në transfertë, ndërsa Leicesteri humbi me rezultatin 1
Në moment të fundit "braktisin" intervistën, Mihrije dhe Naimi zbulojnë arsyen Çifti i njohur, Mihrije Braha dha Naim Abazi, ishin ditën e djeshme të ftuar në emisionin “Rudina”. E teksa pritëshin që
Barcelona zhbllokon rezultatin ndaj Osasunas (VIDEO) Barcelona ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Osasunas në Camp Nou. Për katalanasit topin në rrjetë e ka dërguar
Humbi ndaj Alaves në shtëpi, Zidane: Nuk kam ndonjë shpjegim Real Madrid humbi ndeshjen e javes së 10-të ndaj Alaves në kuadër të La Ligas. Alaves realizoi në minutën e pestë të
Telashe për Real Madrid, Eden Hazard lë fushën e lojës i dëmtuar Po luhet në këto momente ndeshja midis Real Madrid dhe Alaves, e vlefshme për javën e 10-të në La Liga. Madrilenët po
Befasohet Liverpooli, Brighton barazon në "frymën e fundit" (VIDEO) Liverpool është befasuar në minutat të ndeshjes ndaj Brighton. Vendasit nuk janë dorëzuar dhe arritën të barazojnë r
Liverpooli zhbllokon rezultatin ndaj Brighton (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, me vendasit që shpërdoruan një 11 metersh, Liverpooli ka arritur të sh
Liga e Europës/ Milan ndalet nga Lille, Arsenal fiton ndaj Moldes (VIDEO) Janë mbyllur 13 ndeshjet e Ligës së Europës, të vlefshme për fazën e grupeve në këtë kompeticion. Milani ka dështuar
Milani zhbllokon rezultatin përballë Lille (VIDEO) Milani ka kaluar në epërsi ndaj Lille. Është Samuel Castillejo ai që dërgoi topin në rrjetë në minutën e 46. /albeu.
"Tërmet" në San Siro, Reali dyfishon rezultatin (VIDEO) Reali ka arritur ti shënojë golin e dytë Interit në San Siro. I sapo futuri në lojë, talenti Rodrygo arriti të dërgon
Bayern Munich zhbllokon rezultatin ndaj Salzburgut (VIDEO) Bayern Munich ka zhbllokuar rezultatin ndaj Salzburgut në fundin e pjesës së parë. Për vendasit ka shënuar Lewandowsk
Zhbllokohet rezultati në "San Siro", Reali në avantazh (VIDEO) Reali ka zhbllokuar rezultatin ndaj Interit në shtëpinë e këtyre të fundit. Një penallti e fituar nga Nacho, kthehet
Torino befason Interin, zhbllokon rezultatin në fund të pjesës së parë (VIDEO) Interi është befasuar nga Torino në minutat shtesë të pjesës së parë. Simone Zaza është lojatari që dërgoi topin në