rezultat

Nuk përmbahet Milani, dyfishon rezultatin ndaj Lazios (VIDEO) Milani duket se "shtyp" cdo skuadër që i del përpara në kampionat, me apo pa oraganikën e plotë. Kuqezinjtë kanë dyfi
Më në fund Reali "tund" rrjetën ndaj Granadas (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, Reali ka arritur te zhbllokojë rezultatin në të dytën. Casemira ka
EFL CUP/ Tottenham mposht Stoke City-n dhe kalon në raundin tjetër Tottenhami ka siguruar kualifikimi në fazën tjetër të Kupës së Anglisë me fitoren në udhëtim të Stoke City. Skuadra e
Gafë e Handanovic, Verona barazon rezultatin (VIDEO) Verona ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Interit nëe minutën e 63'. Një top i cili shpëton nga duart e Handanovi
Interi zhbllokon rezultatin ndaj Veronës (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, Interi ka arritur të zhbllokojë rezultatin në të dytën. Për "zikalt
Formacionet zyrtare, Juventus-Fiorentina (FOTO LAJM) Juventus pret në shtëpi Fiorentinën me këta të fundit që janë në krizë të thellë rezultatesh. Skuadra e Pirlos ka gje
Parashikimi më i fundit: Ky do të jetë rezultati i VV në zgjedhje, edhe LDK në rritje Opinionisti dhe analisti politik, Dardan Islami, përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ka bërë një parashik
Trump sfidon rezultatin: Nuk do të largohem nga Shtëpia e Bardhë Donald Trump është gjithnjë e më i fiksuar nga skenarë të pamundura për të rrëzuar rezultatin e zgjedhjeve. Dhe në takim
Rezultatet e dobta, Arteta fton "Ozilin" e ri në skuadrën e parë (VIDEO) Fitorja e fundit e Arsenalit është harruar. Mikel Arteta po shihet si fajtori kryesor për formën katastrofale të topçinj
Javë me rezultate zhgënjyese, Mourinho: Nuk më pëlqeu sjellja e disa lojtarëve Dy humbje në 4 ditë, 2-1 në "Anfield Road" ndaj Liverpool dhe 0-2 në shtëpi ndaj Leicester, kanë lënë Tottenham plot 6 p
Lazio siguron një fitore të rëndësishme ndaj Napolit (VIDEO) azio i është kthyer fitores duke fituar në shtëpi në derbin kundër Napolit. Skuadra e drejtuar nga Simeone Inzaghi fi
Man.United fitoi me goleadë ndaj Leeds, nuk përmbahet Solskjaer: Mund të shënonim 12 gola Manchester Unitedi i është rikthyer fitoreve duke mposhtur Leeds Unitedin me rezultat të thellë 6 – 2. "Djajtë e Kuq"
Gol spektakolar, Eibar ngushton rezultatin ndaj Realit (VIDEO) Pas dy golave të shpejtë të Realit, vendasit kanë arritur të ngushtojnë rezultatin me kapitenin e tyre në minutën e 28'.
Lazio zhbllokon shpejt rezultatin ndaj Napolit (VIDEO) Një nga sfidat më të rëndësishme të kësaj jave në Serie A është padyshim, Lazio - Napoli. Lacialët kanë arritur shumë
Fitoi me rezultat të ngushtë ndaj Sassuolos, Pioli: Jemi kompaktë Pas fitores 2-1 në “Mapei Stadium” kundër Sassuolos, trajneri i Milanit Stefano Pioli u intervistua nga Sky Sport. Mb
Tottenham mposhtet pastër në shtëpi nga Licester City (VIDEO) Leicester City ka arkëtuar pikët e plota në udhëtim të Tottenhami, përballje e vlefshme për javën e 14-të të Premierligë
Interi zhbllokon rezultatin ndaj Spezia (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, Interi ka arritur të zhbllokojë rezultatin në të dytën. Hakimi ka d
REZULTATET/ Mposhtet skuadra e Ernest Gjokës, fiton Vardari Nuk ka qenë një ditë e mirë sot në kampionat për dy pretendentet për titull, Shkëndijën e Tetovës dhe Shkupit. Tetov
Klopp elozhe për Mourinhon: E ka kthyer Tottenhamin në makineri rezultatesh Trajneri i Liverpooolit, Jurgen Klopp ka pranuar se është impresionuar me formën momentale të Spurs. Dy skuadrat do p
Real Madrid në superformë, mposht Bilbaon dhe merr kreun (VIDEO) Real Madrid vijon formën e mirë. Los Blancos kanë regjistruar fitoren e 3 radhazi në La Liga teksa mposhtën 3-1 në s