999 rezultate për

rezultat

Nuk ndalet Juventusi, dyfishon rezultatin ndaj Torinos (VIDEO) Pas golit shumë të shpejtë të Dybala gjithcka u bë më e lehtë për Juventusin. Vendasit kanë shënuar golin e dytë në m
Super Juventus, zhbllokon rezultatin ende pa nisur takimi (VIDEO) Juventusi është duke kaluar një moment të mirë në kampionat. "Zonja e Vjetër" ka zhbllokuar shumë shpejt derbin ndaj Tor
Përmbyset rezultati në "Old Trafford" (VIDEO) Vetën pak minuta i kanë mjaftuar Mnachester United për të përmbysur rezultatin ndaj Bournemouth. Pas barazimit nga Gr
Man.United barazon rezultatin ndaj Bournemouth (VIDEO) Manchester United ka reaguar shpejt pas golit të pësuar në minutën e 16'. Wshtë talenti Greenwood ai që ka dërguar to
Befasohet Man.United, Bournemouth zhbllokon rezultatin (VIDEO) Manchester United është befasuar nga Bournemouth në minutën e 16'. Edhe pse të kuqtë po dominonin ndeshjen, miqtë arrijn
Dolën pozitivë me COVID-19, rezultati i testit të dytë të Djokovic dhe bashkëshortes (FOTO LAJM) Novak Djokovic dhe bashkëshortja e tij Jelena Djokovic kanë rezultuar negativ me Covid-19, pas testit të dytë të kryer s
"Vllaznia vijon me rezultate negative, rënia nga kategoria do të ishte katastrofë" Brenda vetëm 1 jave, Vllaznia shënoi dy humbje përballë Teutës, 1 në kupë dhe ditën e sotme (28 qershor) në kampionat.
Sekreti i rezultateve pozitive te Reali, zbulohet çfarë bëjnë lojtarët para ndeshjeve Reali i Madridit zgjodhi stadiumin “Alfredo di Stefano” për të zhvilluar ndeshjet e mbetura të kampionatit spanjoll dhe
Asgjë nuk po shkon mirë te Barça, Suarez "thumbon" Setien: Pyesni trajnerin për rezultatet Luis Suarez bëri gjithçka që Barcelona të dilte fituese nga sfida me Celta Vidon në kampionat. Mirëpo sulmuesi uruguaian
Lazio fiton me përmbysje ndaj Fiorentinës (VIDEO) Skuadra e vogël e kryeqytetit, Lazio, ka shënuar një fitore speciale kundër Fiorentinës, me përmbysje, me rezultatin 2:1
Lazio barazon rezultatin përballë Fiorentinës (VIDEO) Pas shumë insistimeve, Lazio arrinë të barazojë rezultatin përballë Fiorentinës në minutën e 67'. Një penallti e fitu
Partizani mposht minimalisht Lacin dhe kthehet në garë për Evropën Partizani rikthehet të luajë në "Air Albania" dhe mposht Laçin me rezultatin minimal 1-0, duke marrë fitoren e tretë rad
Befasohet Barcelona, Celta barazon rezultatin (VIDEO) Prej disa sezonesh Celta i ka hapur punë Barcelonës sidomos në fushën e saj. Të njëjtën gjë është duke bërë edhe sot.
Skema funksionon, Barcelona zhbllokon rezultatin ndaj Celta Vigo (VIDEO) Barcelona e ka nisur me intesitet të lartë ndeshjen ndaj Celta Vigos, ku ka gjetur edhe golin e avantazhit. Një skemë
Tirana dhe Kukësi kualifikohen në gjysmëfinalet e Kupës së Shqipërisë (VIDEO) Ka përfunduar në barazim 1-1 ndeshja midis Besëlidhjes dhe Tiranës, e vlefshme për fazën çerekfinale në Kupën e Shqipër
Budina: Insistuan të më testonin, do ta ribëj tamponin në Itali Në një intervistë televizive, regjisori Edmond Budina ka treguar se si mund të jetë infekutar me koronavirus. Ai thek
COVID 19: Vdesin edhe dy persona në Kosovë, për njërin pritet rezultati i testit Kanë vdekur edhe dy persona me COVID-19 në Kosovë, duke çuar numrin e përgjithshëm në 39. "Klinika e Pulmologjisë e Q
Edmond Budina: E vërteta jonë rreth testit të koronavirusit Pak ditë më parë, kryeministri Edi Rama përmes një postimi në Twitter, bëri publik lajmin se vëllezërit Edomond dhe Robe
E quajtën "qen bir qeni", Idro Seferi nxjerr të vërtetën e rezultatit në Serbi (FOTO LAJM) Gazetari shqiptar në Serbi, Idro Seferi ka ftuar shqiptarët ta hapin sytë nga procesi zgjedhor në Serbi pasi rezulton s
"Turi që bëri lëmsh dynjanë", dalin përgjigjet e provimit të Gjuhë-Letërsisë Kanë dalë rezultatet e provimit të Gjuhes Shqipe dhe Letersisë për Maturën Shtetërore. Mesditën e sotme (21 qershor), Qe