rezultat

Bayerni kalon në epërsi ndaj Schalke 04 (VIDEO) Është zhbllokuar super ndeshja e javës në Bundesligë. Bavarezët e kanë zhbllokuar shumë shpejt rezultatin me super sulmu
FA Cup/ Chelsea zhbllokon rezultatin ndaj Hull City (VIDEO) Chelsea është duke luajtër përballë Hull Cityt një ndeshje të vlefshme për FA Cup. Londinezët e kanë zhbllokuar shumë
Gol "alla Quarezma", mbrojtësi i Kosovës i mahnit të gjithë (VIDEO) Të gjithë besoj e keni parë “trivelën” e famshme të Quarezmas. Këtë herë ai gol që shënon portugez, vjen nga një lojtar
Liverpool vijon rezultatet pozitive në Premier League, por Klopp bëhet me dhimbje koke (VIDEO) Liverpool ka mposhtur 2-1 Wolves duke vazhduar ecurinë e pamposhtur në Premier League. Një tjetër paraqitje solide e The
Burnley "turpëron" "Djajtë e Kuq" Manchester United “turpërohet” në “Old Trafford” (0-2) nga Burnley, duke mos përfituar nga ndalesa e Chelsea-t në derbin
Bayern shkatërron Herthën e Klismann (VIDEO) Bajern Mynih nuk ka vonuar t’i përgjigjet rivalëve për titull me një fitore të thellë sot në transfertë ndaj Herta Berli
"Tërmet" në San Siro, Udinese barazon rezultatin (VIDEO) Pas super golit të Theo Hernandez në minutën e 71' që përmbysi gjithcka u mendua se vendasit do të kishin gjithcka në ko
Super gol i Theo Hernandez, Milani përmbys rezultatin ndaj Udineses (VIDEO) Milani po bën një pjesë të dytë me gridë dhe dëshirë. Pas golit të barazimit nga Rebic, është përsëri Theo Hernandez që
"Shpërthen" San Siro, Milani barazon rezultatin (VIDEO) Milani ka hyrë me marsh tjetër në pjesën e dyte përballë Udineses. Pas pjesës së parë të mbyllur në avantazhin minimal t
Plot 6 gola dhe spektakël, PSG dhe Monaco ndajnë pikët (VIDEO) Paris Saint-Germain dhe Monaco janë ndarë me një barazim spektakolar 3-3. Ishte një ndeshje me emocione dhe spektakël, n
Rihapet supersfida, Roma ngushton rezultatin (VIDEO) Roma nga rihapur takimin ndaj Juves duke ngushtuar shifrat në 1-2, shkruan Albeu.com Për vendasit realzoi Perotti me
"Tronditet" San Siro, Atalanta barazon rezultatin (VIDEO) Atalanta ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Interi në San Siro. Golit të Martinez në minutën e 3' i është përgj
Fantastik Interi, zhbllokon rezultatin ndaj Atalantës (VIDEO) Interi ka arritur të zhbllokojë shumë shpejt ndeshjen përballë Atalantës në San Siro. Goli u gatua dhe u shënua nga n
Shpërthen "Olimpico", Lazio zhbllokon rezultatin ndaj Napolit (VIDEO) Lazio ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Napolit. Një gafë e portierit Ospina në minutën e 83' i jep mundësinë
Chelsea dyfishon rezultatin ndaj Burnley (VIDEO) Pas penalltitë, Chelsea e ka dyfishuar epërsinë kundër Burnley Është Abraham që ka shënuar me kokë pas një krosimi in
Milani në festë, Ibrahimovic dyfishon rezultatin (VIDEO) Efekti i Zlatan Ibrahimovic po fillon të ndjehet te Milani. Suedezi ka arritur të gjejë golin e parë personal dhe të
Milani zhbllokon rezultatin ndaj Cagliarit (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim oa gola, Milani ja ka dalë të zhbllokojeë rezultatin në sekondat e parë të pje
Barcelona-Atl Madrid, Messi barazon rezultatin (VIDEO) Barcelona ka reaguar dhe ka barazuar shumë shpejt rezultatin kundër Atleticos. Katalanasit shënuan në minutën e 51' me M
Napoli-Inter, pjesa e parë mbyllet me 3 gola dhe nje rezultat surprizë (VIDEO) Napoli dhe Interi zhvilluan një pjesë të parë me ritëm në stadiumin "San Paolo" sa i takon javës së 18-të të Serie A.
Suarez: Duhet të përmirësohemi Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez, e ka pranuar se skuadra katalonase duhet patjetër të përmirësohet, nëse vërtet dëshi