999 rezultate për

rezultat

KSHZ pritet të shpall rezultatin përfundimtar të zgjedhjeve pas pak Komisioni Shtetëror për Zgjedhje (KSHZ) bëri të ditur se në orën 19:30 do të mbajë mbledhje publike, ku pritet publikimi
Numërimi drejt fundit: Rezultatet e 97.75% të votave të numëruara Nga përpunimi i rezultateve të 97.75 % të votave, koalicioni “Mundemi” i udhëhequr nga LSDM-ja prin me 35.86 përqind, VM
Numërohen 93.96% të votave, rezultatet në kohë reale Komisioni Shtetërorë i Zgjedhjeve njofton se nga përpunimi i rezultateve të 93.96% të votave, koalicioni “Mundemi” i udh
Numërohen 80% të votave, njihuni me rezultatet Nga përpunimi i rezultateve në 2,773 vendvotimeve nga gjithsej, respektivisht nga rreth 80 për qind e vendvotimeve prin
RËNDITJA/ Partitë shqiptare pritet të fitojnë 28 deputetë në Maqedoninë e Veriut Sipas të dhënave të fundit të KSHZ-së nga përpunimi i rezultateve në 2395 nga 3480, koalicioni i LSDM-BESA prin me 36.76
KSHZ shpall rezultatet në zonën zgjedhore numër 4, për pak fiton LSDM Komisioni Shtetëror për Zgjedhje (KSHZ) doli me rezultatet e para. Sipas KSHZ-së në gjithë vendin dalja e qytetarëve
Ziberi flet pas mbylljes së votimeve (VIDEO) Kandidati për kryeministër nga radhët e BDI-së, Naser Ziberi thotë për TV21 se kanë shënuar rezultat pozitiv dhe se idej
Të gjitha rezultatet e rreth 60% të votave të numëruara Mësohet se nga përpunimi i rezultateve në 2,274 vendvotime deri në ora 23:00, respektivisht nga rreth 60 për qind e vend
Osmani tregon rezultatet në disa Komuna ku BDI ka fituar bindshëm Zëdhënësi i BDI-së Bujar Osmani në pres konferencën e tij të dytë, deklaroi se BDI-ja nga 50 për qind të të të dhënave B
Rezultatet nga disa vendvotime, ASH-AAA në avantazh Agjencia e lajmeve INA ka siguruar rezultatet në Strimnicë të Zhelinës. Nga gjithësejt 771 votues, Aleanca dhe Altern
Përfundon numërimi në Gllumovë, BDI fiton 5 me 1 Ka përfunduar numërimi i votave në disa vendbanime të Sarajit. Në Gllumovë, një nga bastionet e BDI-së në komunën e
BDl nis festën në Çair, plasin fishekzjarret BDI ka nisur festën në Çair me fishekzjarre edhe pse rezultatet zyrtare ende nuk kanë dalë në këtë Zonën 1 dhe Zonën 2.
Dalin rezultatet e para: Në avantazh LSDM dhe BDl KSHZ ka dal me rezultatet e para nga mbi 566 vendvotime ose 12.5% e totalit të votave. Në këto rezultate kryesib LSDM
KSHZ: Rezultatet e zgjedhjeve do të publikohen në orën 23:00 Votimi në kushte të coronavirusit në këto zgjedhje kuvendare do të përfundojë dy orë më vonë në krahasim me zgjedhjet e
Zyberi: Pres që të kemi rezultate të pranueshme (VIDEO) Kandidati për kryeministër shqiptar, Naser Zyberi pas votimit ka deklaruar se pret zgjedhje kredibile me rezultat të pra
Përfundon procesi i votimit në Maqedoni, partitë presin me ankth rezultatin Ora 21.00 ka shënuar fundit e procesit të votimit në Maqedoninë e Veriut. Sipas të dhënave të fundit të KSHZ-së, të
Show në ndeshjen angleze, pjesa e parë përfundon 7-0 7:0 është rezultati pas pjesës së parë të ndeshjes në mes të skuadrave të njohura angleze, Wigan Athletic dhe Hull City.
KSHZ sqaron qytetarët: Votat e të infektuarve me COVID-19 nuk janë numëruar akoma Ditën e djeshme në rrjete sociale qarkulluan disa rezultate që u tha se ishin votat e të infektuarve me COVID-19. Por
Shtoni 3 letra të lagura në lavatriçe dhe do të habiteni me rezultatin Një person mesatarisht shpenzon rreth 4 orë në javë në lavanderi. Ndërsa makinat moderne të larjes bëjnë pjesën më të ma
Inter përmbys Torinon për dy minuta (VIDEO) Interi e ka nisur furishëm pjesën e dytë ndaj Torinos duke përmbysur rezultatin. Zikaltërit shënuan dy gola brenda 3