rezultat

Përmbyset rezultati në "Olimpico", Interi shënon golin e dytë (VIDEO) Roma nuk po arrinë ti rezistojë furisë zikaltërit në pjesën e dytë. Pas golit të barazimit, Interi shënon edhe golin
Interi barazon rezultatin përballë Romës (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në avantazhin minimal të vendasve, Interi ka hyrë me një marsh më të lartë në të dytën.
PSG siguron fitoren e parë në drejtimin e Pochettinos (VIDEO) Paris Saint-Germain ka mposhtur skuadrën e Brest në kuadër të javes së 19-të të Ligue 1. Parisienët filluan mirë ndes
FA Cup/ Man. United mposht Watford (VIDEO) Manchester United ka triumfuar ndaj Watfordit në kuadër të FA Cup. "The Red Devils" ishin kërkues gjatë gjithë takimi
Milani zhbllokon rezultatin ndaj Torinos (VIDEO) Milani ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Torinos në "San Siro". Për kuqezinjtë ka shënuar Leao në minutën e 2
FA Cup/ Arsenali mposht në shtesë Newcastle (VIDEO Arsenal ka triumfuar ndaj Newcastle në kuadër të FA Cup. Arsenal ka triumfuar ndaj Newcastle në në ndeshje tejet të v
Dortmundi zhbllokon rezultatin ndaj Leipzig (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, Dartmundi ka arritur të zhbllokojë rezultatin në të dytën. Për miqt
Barcelona zhbllokon rezultatin ndaj Granadas (VIDEO) Barcelona ka arritur të zhbllokojë rezultatin që në minutat e para të takimit ndaj Granadas. Griezmann dërgoi topin n
Super Vllaznia, mposht Teutën dhe "blindon" kreun (VIDEO) Vllaznia ka marrë një fitore t rëndësishme ndaj Teutës me rezultatin 1-0. Kuqeblutë fituan ndaj durrsakëve dhe morën një
Pamjet e fundit nga Lezha: Uji përmbyt mijëra hektarë, kërkohet ndihmë për banorët (VIDEO) Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Lindita Metaliaj ka publikuar disa pamje ku shihet gjendja e qytetit verior, Lezhë,
Dëbora deri në gjysmë metri në Tropojë, fshatrat mbesin pa energji elektrike Në disa fshatra në Tropojë energfjia elektrike është shkëputur duke i lënë në errësirë mbrëmjeve. Bëhet fjalë për fsh
Pafund rezultate negative, Parma shkarkon Liveranin Fabio Liverani është shkarkuar nga Parma, kjo pasi që ka pasur mungesë të rezultateve pozitive. Me vetëm 2 fitore në
Koeman optimist: La Liga nuk ka mbaruar ende, ne jemi në garë Edhe pse me një rezultat të ngushtë, Barcelona arriti që të marrë 3 pikë në San Memes. Me dy golat e Messit dhe një n
Befasohet Interi, Sampdoria zhbllokon rezultatin (VIDEO) Sampdoria ka befasuar Interin. Candreva është treguar i saktë nga pika e bardhë e penalltisë në minutën e 22'. Kujtoj
Interi përmbys rezultatin ndaj Crotones (VIDEO) Interi ka arritur të përmbysë rezultatin ndaj Crotones brenda pjesës së parë. Është përsëri Martinez lojtari që dërgo
Reagon shpejt Interi, barazohet rezultati në "Giuseppe Meazza" (VIDEO) Avantazhi i Crotones nuk ka zgjatur shumë, pasi Interi reagoi shpejt me Lautaro Martinez. Argjentinasi arriti ta dërg
Befasohet Interi, Crotone zhbllokon rezultatin (VIDEO) Interi është befasuar shumë shpejt nga Crotone në "Guiseppe Meazza". Miqtë dërguan topin në rrjetë në minutën e 12'
Arsenal fiton me "poker" golash ndaj WBA (VIDEO) Arsenali ka arritur fitore të thellë ndaj West Bromwich Albion në kuadër të xhiros së 17-të të Premierligës. ‘The Gun
Shqipëri pozitive në vitin e pandemisë, Kosova nuk përmbush misionin historik Pandemia la Kombëtaren Shqiptare rreth 9 muaj pa u grumbulluar fare, megjithatë kuqezinjtë ia dolën të bëjnë një përfaqë
Reali dyfishon rezultatin ndaj Celta Vigos (VIDEO) Pasi mbylli pjesën e parë me avantazhin minimal, Reali ka arritur të shënojë edhe golin e dytë me Asension në minutën e