999 rezultate për

rezultat

Arteta mund Guardiolen, Arsenali siguron finalen (VIDEO) Arsenal ka shënuar fitore të madhe në ‘Wembley’, duke mposhtur Manchester Cityn me rezultatin 2:0. Në këtë ndeshje, i
Dëshironi qerpikë të gjatë? Konsumoni këto ushqime për rezultate fantastike Ekzistojnë mënyra të shumta për rritjen e qerpikëve: mund të përdorni vajra esencialë ose të masazhoni qepallat. Por mën
Kush e ka sulmuar faqen e rezultateve zgjedhore? Autoritetet në Maqedoninë e Veriut ende nuk kanë dhënë detaje lidhur me atë se kush qëndron pas sulmit kibernetik të faq
Basha shpreh mbështetjen e tij për 32 deputetët shqiptarë në Maqedoninë e Veriut 32 deputetë shqiptarë do të jenë tashmë pjesë e kabinetit parlamentar në Maqedoninë e Veriut. Pas kësaj fitore, nuk ka m
Partitë të pakënaqura, paralajmërojnë ankesa për procesin zgjedhor Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve rezultatet e para përfundimtare jozyrtare të zgjedhjeve të dhjeta parlamentare i publik
Pas probleme me faqen, KSHZ publikon zyrtarisht rezultatet e zgjedhjeve Pas problemeve me web faqen zyrtare të Komisionit Shtetëror Zgjedhor të Maqedonisë së Veriut, një ditë pas zgjedhjeve kr
KSHZ shpall rezultatet e para të zgjedhjeve parlamentare Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve në konferencën e sotme për shtyp ka publikuar rezultatet e para jozyrtare nga zgjedhjet
Konferencë për media nga Komisioni Shtetëror Zgjedhor (VIDEO) Konferencë për media nga Komisioni shtetëror zgjedhor (KSHZ) prej ora 18:15, por pastaj është zhvendosur në orëN 19:30.
KSHZ pritet të shpall rezultatin përfundimtar të zgjedhjeve pas pak Komisioni Shtetëror për Zgjedhje (KSHZ) bëri të ditur se në orën 19:30 do të mbajë mbledhje publike, ku pritet publikimi
Numërimi drejt fundit: Rezultatet e 97.75% të votave të numëruara Nga përpunimi i rezultateve të 97.75 % të votave, koalicioni “Mundemi” i udhëhequr nga LSDM-ja prin me 35.86 përqind, VM
Numërohen 93.96% të votave, rezultatet në kohë reale Komisioni Shtetërorë i Zgjedhjeve njofton se nga përpunimi i rezultateve të 93.96% të votave, koalicioni “Mundemi” i udh
Numërohen 80% të votave, njihuni me rezultatet Nga përpunimi i rezultateve në 2,773 vendvotimeve nga gjithsej, respektivisht nga rreth 80 për qind e vendvotimeve prin
RËNDITJA/ Partitë shqiptare pritet të fitojnë 28 deputetë në Maqedoninë e Veriut Sipas të dhënave të fundit të KSHZ-së nga përpunimi i rezultateve në 2395 nga 3480, koalicioni i LSDM-BESA prin me 36.76
KSHZ shpall rezultatet në zonën zgjedhore numër 4, për pak fiton LSDM Komisioni Shtetëror për Zgjedhje (KSHZ) doli me rezultatet e para. Sipas KSHZ-së në gjithë vendin dalja e qytetarëve
Ziberi flet pas mbylljes së votimeve (VIDEO) Kandidati për kryeministër nga radhët e BDI-së, Naser Ziberi thotë për TV21 se kanë shënuar rezultat pozitiv dhe se idej
Të gjitha rezultatet e rreth 60% të votave të numëruara Mësohet se nga përpunimi i rezultateve në 2,274 vendvotime deri në ora 23:00, respektivisht nga rreth 60 për qind e vend
Osmani tregon rezultatet në disa Komuna ku BDI ka fituar bindshëm Zëdhënësi i BDI-së Bujar Osmani në pres konferencën e tij të dytë, deklaroi se BDI-ja nga 50 për qind të të të dhënave B
Rezultatet nga disa vendvotime, ASH-AAA në avantazh Agjencia e lajmeve INA ka siguruar rezultatet në Strimnicë të Zhelinës. Nga gjithësejt 771 votues, Aleanca dhe Altern
Përfundon numërimi në Gllumovë, BDI fiton 5 me 1 Ka përfunduar numërimi i votave në disa vendbanime të Sarajit. Në Gllumovë, një nga bastionet e BDI-së në komunën e
BDl nis festën në Çair, plasin fishekzjarret BDI ka nisur festën në Çair me fishekzjarre edhe pse rezultatet zyrtare ende nuk kanë dalë në këtë Zonën 1 dhe Zonën 2.