rezultat

Dëmtohet Mërgim Mavraj, disa javë jasht fushave Mbrojtwsi i Kombwtares, Mwrgim Mavraj ka pwsuar njw dwmtim nw kofshw nw takimin e fundit nw Bundesligwn 2 kur skuadra e
"Çmendet" Interi, përmbys rezultatin (VIDEO) Interi ka bërë mrekullinë ndaj Milanit. Zikaltërit kanë përmbysur rezultatin në 3-2. Është De Vrij ai i cili realizo
Shpërthen "San Siro", Ibra dyfishon rezultatin (VIDEO) Milan e ka mbyllur me avantazhin e dy golave pjesën e parë ndaj Interit. Pas golit të Rebic ka shënuar dhe Ibra ne mi
Real Madridi shkatërron Osasunën (VIDEO) Ishin vendasit ata të parët që befasuan me anë të U.Garcia (14’), para se Isco (33’) dhe Sergio Ramos (38’) të kompleton
Ronaldo reagon pas humbjes ndaj Veronës (FOTO LAJM) Juventusi ka pësuar humbjen e tretë këtë sezon në Serie A të cilën ia shkaktoi Verona e Amir Rrahmanit dhe Marash Kumbul
Futbollistët gabojnë 9 herë rradhazi nga pika e bardhë e penalltisë në Japoni (VIDEO) Vissel Kobe ia doli të fitonte Supekupën e Japonisë ndaj Jokahomas pas gjuajtjeve të penalltive. Mirëpo kjo sfidë do
Koronavirusi arrin në Kosovë? Dalin analizat dhe shuhen të gjitha dyshimet Qendra Klinike Universitare e Kosovës ka pranuar se në Klinikën Infektive është shtruar një paciente, e cila mund të jet
Mbështillni këmbët me letër alumini, rezultati do ju habisë Provoni të mbështillni këmbët tuaja me letër alumini! Shumë njerëz e përdorin atë në kuzhinë, por pak do të mendojnë ta
Kukësi përmbys rezultatin ndaj Laçit (VIDEO) Kukësi ka përmbysur rezultatin ndaj Lacit. Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim 1-1, kukësi ka shënuar edhe golin
Zgjat pak avantazhi i Laçit, Abazaj rikthen barazpeshën (VIDEO) Laci zhbllokoi sfidën në minutën e 36' me sulmuesin kryesor Nëabueze, por Kukësi reagoi menjëherë dhe barazoi rezultatin
A mund të mbijetojë Nokia 3310 nga një shpërthim? Shikoni rezultatin (VIDEO) Në kohën e smartphone, shumë ende vajtojnë legjendarin Nokia 3310, i cili njihet si një nga telefonat celularë më të qën
Plot 7 gola, Reali eliminohet nga Kupa e Mbretit (VIDEO) Reali i Madridit është jashtë Kupës së Mbretit. Skuadra e Zinedin Zidan, u mposht në shtëpi me rezultatin 3-4 nga So
Përsëri Lukaku, Interi dyfishon rezultatin (VIDEO) Interi ka gjetur shumë shpejt edhe golin e dytë përballë Udineses. Është i njëjti autor, Romelu Lukaku ai i cili ka s
Interi zhbllokon rezultatin ndaj Udineses (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, Interi ka arritur të gjejë rrugën e rrjetës në pjesën e dytë. Ështe
Tottenham dyfishon rezultatin ndaj Manchester City-t (VIDEO) Tottenham ka shënuar edhe një tjetër gol ndaj Manchester Cityt të Guardiolas. Pas golit të blerjes më të re,Bargëajn
Tirana përmbys rezultatin ndaj Teutës (VIDEO) Tirana ka reaguar në mënyrën më të mirë të mundshme ndaj Teutës që i befasoi në minutat e para. Pas golit të barazim
Festë në "Air Albania", Tirana barazon rezultatin ndaj Teutës (VIDEO) Teuta befasoi Tiranën në minutat e parë duke kaluar në avantazh në minutën e 13' me Vilan. Tirana ka reaguar dhe ja k
Liverpool "shkel" Southapmton, 7 fitore larg titullit (VIDEO) Liverpool ka shënuar fitoren e rradhës në Premier League. Vendasit mposhtën me rezultatin e thellë 4-0 Southampton duke
Liverpool dyfishon rezultatin përballë Southampton (VIDEO) Liverpool është i pandalshëm në Premier League këtë sezon. "The reds" hasën vështirësi vetëm në 45 minutat para ndaj Sou
Liverpool zhbllokon rezultatin ndaj Southampton (VIDEO) Pas një pjesë të parë të mbyllur në barazim pa gola, Liverpool ka arritur të barazojë sapo ka filluar pjesa e dytë. P