999 rezultate për

rezultat

SPAL ngushton rezultatin ndaj Juventusit (VIDEO) SPAL ka ngushtuar rezultatin ndaj Juventusit pas një penalltie të ekzekutuar saktë nga Petagna në minutën e 68'. Ky g
Gafa të portierëve, Partizani dhe Bylisi ndajnë pikët (VIDEO) Partizani është ndalur përsëri në barazimin nga Bylisi në "Air Albania Stadium". Të kuqtë e nisën shumë mirë ndeshjen
Heshtje në "Air Albania", Bylisi barazon rezultatin ndaj Partizanit (VIDEO) Bylisi jo më kot është një skuadrat më cilësore në Superligë këtë sezon duke u cilësuar si suprizë. Miqtë ja kanë dal
Dortmundi kalon në epërsi ndaj Werderit të Rashicës (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, Dortmundi ja ka dalë të zhbllokoi rezultatin përballë Werderit të Rash
Barcelona zhbllokon rezultatin ndaj Eibar (VIDEO) Barcelona ka arritur të zhbllokojë shumë shpejt rezultatin ndaj Eibar në "Camp Nou". Leo Messi ashtu sic vetëm ai di
Të gjitha rezultatet e Europa League (VIDEO) U luajtën në orën 18:55, 8 sfidat e para të vlefshme për fazën e 1/16-ve të Ligës së Europës, ku nuk munguan surprizat.
Trukohet ndeshja e dy ekipeve shqiptare, shuma të majme fitojnë edhe lojtarët (FOTO LAJM) Një skandal i madh është duke u përfolur së fundmi për sa i përket ndeshjes miqësore mes Dritës së Bogovinës dhe Trepça
Atalanta "shpartallon" Valencian (VIDEO) Sfida e Atalantës me Valencian në “San Siro” u duk sikur u kthye në goleadë. Valencia u mposht me rezultatin e turps
Juventusi dyfishon rezultatin përballë Brescias (VIDEO) Juventusi është duke fituar me rezultatin e pastër 2 - 0 ndaj Brescias së Balotellit e cili mbeti me 10 lojtarë që në mi
Bylisi barazon rezultatin ndaj Kukësit në minutat shtesë (VIDEO) Bylisi edhe në këtë ndeshje po tregon se jo më kot është në atë pozitë. Edhe pse në disavntazh vendasit nuk u dorëzua
Super gol i Dybala, Juventusi zhbllokon rezultatin ndaj Brescias (VIDEO) Një goditje dënimi në kufi të zonës në minutën e 39' e shkaktuar nga Aye që u ndëshkua me kartonin e dytë të verdhë dhe
Tottenham barazon rezultatin ndaj Aston Villës (VIDEO) Qendërmbrojtësi i "spurs" ka shlyer gabimin e minutave të para. Alderweild pas autogolit ka barazuar rezultatin për T
Kukësi zhbllokon rezultatin ndaj Bylisit (VIDEO) Kukësi ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Bylisit në shtëpinë e këtyre te fundit. Për verilindorët ka shënuar M
Dalin rezultatet! 6 raste janë testuar për koronavirus në Shqipëri Një tjetër rast i dyshuar se mund të ishte prekur nga virusi kinez në Shqipëri, por fatmirësisht ka rezultuar negativ pa
"Përshëndeteni hundën time të re", Aulona Musta ndan me ndjekësit rezultatet e operacionit (VIDEO) Moderatorja e njohur Aulona Musta para disa ditësh ka bërë një ndërhyrje plastike në hundë dhe dje ajo ka treguar rezult
8 skuadrat që kualifikohen në Kupën e Shqipërisë, ja çiftet çerekfinaliste Përfundojnë ndeshjet e kthimit në Kupën e Shqipërisë. 8 skuadra kanë prerë biletën për në çerekfinale të kompeticioni
Dëmtohet Mërgim Mavraj, disa javë jasht fushave Mbrojtwsi i Kombwtares, Mwrgim Mavraj ka pwsuar njw dwmtim nw kofshw nw takimin e fundit nw Bundesligwn 2 kur skuadra e
"Çmendet" Interi, përmbys rezultatin (VIDEO) Interi ka bërë mrekullinë ndaj Milanit. Zikaltërit kanë përmbysur rezultatin në 3-2. Është De Vrij ai i cili realizo
Shpërthen "San Siro", Ibra dyfishon rezultatin (VIDEO) Milan e ka mbyllur me avantazhin e dy golave pjesën e parë ndaj Interit. Pas golit të Rebic ka shënuar dhe Ibra ne mi
Real Madridi shkatërron Osasunën (VIDEO) Ishin vendasit ata të parët që befasuan me anë të U.Garcia (14’), para se Isco (33’) dhe Sergio Ramos (38’) të kompleton