999 rezultate për

rezultat

Shokohet Interi, Sevilla barazon shpejt rezultatin (VIDEO) Ka zgjatur vetëm 7 minuta avantazhi i Interit teksa Sevilla ka barazuar me De Jong. Holandezi realizoi lehtësisht me
Shokohet Man Utd, Sevilla barazon rezultatin (VIDEO) Sevilla ka arritur të barazojë rezultatin në 1-1 ndaj Manchester United. Është Suso ai që tundi rrjetën lehtësisht b
Manchester City barazon rezultatin ndaj Lyon (VIDEO) Pas 45 minutave të para të cilat mbaruan në avantazhin e Lyon, djemt e Gaurdiolës kanë hyrë me një tjetër marsh në të dy
Befasohet Man.City, Lyon zhbllokon rezultatin (FOTO LAJM) Suprizat duket se nuk kanë fund të këtë fazë të Champions League. Man.City është surprizuar nga Lyon. Francezët kanë
Çmenduri në Atalanta - PSG, francezët përmbysin rezultatin (VIDEO) E pabesueshme ajo cka po ndodh mes Atalantës dhe PSG. Francezët kanë përmbysur rezultatin në kohën shtesë me Chupo Mo
PSG barazon rezultatin në frymën e fundit ndaj Atalantës (VIDEO) PSG ka arritur të barazojë rezultatin përballë Atalantës në minutës e fundit të kohës së rregullt. Marquinhos ka dërg
Atalanta - PSG, 45 minutat e para mbyllen me këtë rezultat (VIDEO) Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes çerekfinale që po zhvillohet në Lisbonë mes Atalantës dhe PSG-së. Është skuadra
Super Atalanta, zhbllokon rezultatin ndaj PSG-së (VIDEO) Atalanta po tregon se jo rastsisht ka arritur deri ktu n kt kompeticion. Bergamezt kan kaluar n avantazh ndaj PSG n m
Bëni gati 100 plus! Për të udhëtuar nga pika kufitare Kapshticë, duhet të keni bërë tamponin COVID-19 Pika Kufitare e Kapshticës ka nxjerrë rregulla të reja për kalimin e shqiptarëve drejt Greqisë. Mësohet se të gjithë
Minutat e fundit, Sevilla zhbllokon rezultatin ndaj Wolves (VIDEO) Sevilla a arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Wolves në minutat e fundit të lëjos. Është Lucas Ocampos lojtari
Shakhtar Donetsk zhbllokon rezultatin ndaj Basel (VIDEO) Shakhtar Donetsk ka arritur të zhbllokojë shumë shpejt rezultatin përballë Baselit të Xhakës. Është Moraes lojtari që
Manchester United prek gjysmëfinalen pas 120 minutash lojë, mposht minimalisht Copenhagen(VIDEO) Manchester United ka arritur të kualfikohet në gjysmëfinale të Europa Lague pasi mposhti me shumë vështirësi Copenhagen.
I duhej koha shtesë, Man.United zhbllokon rezultatin ndaj Copenhagen (VIDEO) Koha e rregullt mes Man.United dhe Copenhagen u mbyll në barazim pa gola, duke shkuar kështu drejt kohës shtesë. Pak
Leverkusen ngushton rezultatin ndaj Interit (VIDEO) PAs dy golave të shpejtë të Interit, Leverkusen ka arritur të ngushtojë rezultatin në minutën e 25' me yllin e ekipit, H
Super Inter, dyfishon rezultatin përballë Leverkusen (VIDEO) Interi është duke bërë një super ndeshje përballë gjermanëve të Leverkusen, në ndeshjen e vlefshme për cerekfinalen e Eu
Interi zhbllokon rezultatin ndaj Leverkusen (VIDEO) Interi ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Leverkusen, në cerekfinalen e Europa League. Autori i golit është
Barcelona bën detyrën ndaj Napolit, Messi me shokë kualifikohen në çerek-finale (VIDEO) Falë brilancës së Lionel Messi, Barcelona ka arritur të sigurojë kalimin në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve. Barce
Bayern Munchen nuk e diskuton kualifikimin, "shkatërron" në të dyja ndeshjet Chelsean (VIDEO) Bayern Munchen ka kaluar në cerek-finale të Champions League pasi ka mposhtur bindshëm Chelsea në dy ndeshje. Gjigant
CHAMPIONS/ Mbyllen pjesët e para mes Bayern - Chelsea dhe Barcelona - Napoli, këto janë rezultatet Janë mbyllur pjesët e para në dy sfidat e mbrëmjes në Champions League mes Bayern Munchen - Chelsea dhe Barcelona - Napo
Barcelona zhbllokon rezultatin përballë Napolit (VIDEO) Barcelona ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Napolit në Camp Nou. Për vendasit ka shënuar Lenglet në minutë