999 rezultate për

rezultat

Del rezultati i testit të Coronavirusit për Mbappe Kylian Mbappe, sipas prestigjiozes franceze “L’Equipe”, i është nënshtruar një analize për të zbuluar nëse është i preku
Tottenham i dorëzuar, Sabitzer dyfishon rezultatin (VIDEO) Po luhet në këto momente ndeshja mes Leipzig dhe Tottenham, e vlefshme për fazën e 1/8-ave në Champions League. Skuad
10 të konfirmuar! Ministrja: Sonte presim 18 analiza të tjera për koronavirusin Shqipëria ka shënuar 10 të prekurit e para nga koronavirusi, COVID-19 dhe fatmirësisht ende nuk shënojmë asnjë viktimë b
3 pacientë të tjerë janë izoluar në urgjencën e Infektivit, pritet rezultati i analizave 6 persona janë konfirmuar aktualisht me koronavirus, por dyshohet edhe për tre raste të tjera. Ata po mbahen në urgje
Te Tottenham, Mourinho regjistron statistikat më të dobëta (FOTO LAJM) Jose Mourinho po përjeton rezultatet më të dobëta në karrierë. Trajneri portugez, ka dështuar me Tottenhamin pasi ka
Getoar Selimi surprizon Granit Xhakën në stadium (FOTO LAJM) Getoar Selimi i ka bërë vizit Granit Xhakës në Londër ku e ka parë ë ndeshjen mes Arsenalit dhe Ëest Ham . Reperi i f
Teuta barazon rezultatin ndaj Flamurtarit fal një penalltie (VIDEO) Teuta ka barazuar 1-1 rezultatin në ndeshjen ndaj Flamurtarit, e vlefshme për javën e 26-të në Kategorinë Superiore.
Chelsea zhbllokon rezultatin ndaj Everton (VIDEO) Chelsea ka arritur të zhbllokojë shumë shpejt ndeshjen përballë Evertonit. Për "Blutë Londrës" ka shënuar talenti Mo
Setien koshient, e pranon që Barcelona fitoi falë VAR Trajneri i Barcelonës, Quique Setien, e ka pranuar se VAR-i e bëri dallimin në ndeshjen mes skuadrës së tij dhe Real Soc
Pas dy humbjeve, Tottenhami ndalet në barazim nga Burnley (VIDEO) Tottenham është duke kaluar një periudhë të vështirë në kampionat, kjo për shkak edhe të dëmtimeve të shumta. Pas dy
Tottenham barazon rezultatin ndaj Burnley (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur me avantazhin minimal të vendasve, "spurs" kanë reaguar në të dytën. Delle Alli ekzekut
Dyshimet se gruaja nga Lushnja ishte prekur nga koronavirusi, dalin rezultatet Analizat e 50 vjeçares nga Lushnja e cila dyshohej se ishte e prekur nga koronavirusi sipas autoriteteve nuk nxjerrin pr
Koronavirusi, dalin rezultatet e dy shtetasve të huaj në Shkup (VIDEO) Rezultuan negativ në testin për virusin korona edhe dy të dyshuarit e fundit, shtetas të huaj të cilët në vend qëndronin
Vrasja e Qerim Kelmendit, Familja dhe Prokuroria në pritje të rezultateve të ADN’së Të shtunën, bëhen një javë nga varrimi i Qerim Kelmendit ish – luftëtarit të UÇK’së që u vra më 27 shkurt në ora 1:00 p
Dyshimet se 50 vjeçarja në Korçë ndërroi jetë nga koronavirusi, dalin rezultatet 50-vjeçarja që humbi jetën mbrëmjen e djeshme nuk ka pasur koronavirus. Këtë rezultat e ka bërë të ditur vetë Ministr
Nuk e kishim parë kurrë, Krul vërteton se është specialist i penalltive me metodën që përdori ndaj "spurs" Norwich kaloi në çerekfinale të FA Cup pasi eliminoi Tottenhamin e Jose Mourinhos. Ndeshja e rregullt përfundoi me re
Rezultatet pozitive me Napolin ofrojnë Gattuson me rinovimin e kontratës Rikuperimi i shpejtë në renditje në vendin e gjashtë në kampionatin italian, barazimi me Barcelonën në takimin e parë të
Shqipëria akoma e paprekur nga koronavirusi, dalin rezultatet për 6 testimet e djeshme Në Shqipëri qeveria vazhdon të deklarojë se asnjë rast nuk ka rezultuar me koronavirus. Ndërkohë që nga Italia raport
Kreu i SPAK: Njerëzit presin rezultate por hetimet kërkojnë edhe 2-3 vite Kreu i SPAK, Arben Kraja gjatë fjalës së tij në konferencën “Sfidat e Prokurorisë së Përgjithshme në Dritën e Reformës n
Futbollistët e Chelseat parashikuan "El Clasicon", ja kush e qëlloi rezultatin (FOTO LAJM) Lojtarët e Chelsea e kanë parashikuar rezultatin e ndeshjes mes Real Madridit dhe Barcelonës, që u zhvillua të dielën në