999 rezultate për

rezultat

Behgjet Pacolli pranon rezultatin e zgjedhjeve dhe përgëzon kundërshtarin Lideri i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli ka reaguar një ditë pas zgjedhjeve në Kosovë. Pacolli që ishte pjesë e
Rezultat katastrofik, reagon NISMA: Kjo është vetëm një betejë e humbur Ministri në detyrë i Tregtisë dhe Industrisë, Vesel Krasniqi ka reaguar pas rezultateve të para të zgjedhjeve nga të cil
Numërohen 99% e votave, Vetëvendosje me rezultatin më të lartë në historinë e Kosovës KQZ ka bërë me dije se deri më tani janë numëruar 99% e votave të hedhura në ditën e djeshme në kutitë ve votimit. Ka
Numërohen 98% e votave, këto janë rezultatet KQZ ka numëruar mbi 700 mijë vota. (08:55)– KQZ ka numëruar tashmë mbi 98% të votave. Lëvizja Vetëvendosje po prin e
LVV fiton edhe bastionin e LDK, rezultat i thellë në Podujevë KQZ-ja është në përfundim të votave, deri më tani janë numëruar mbi 97% e tyre. Në Podujevë janë numëruar 100% e vota
Në Malishevë janë numëruar 100% te votova, Nisma dhe LVV me diferencë të ngushtë Në komunën e Malishevës janë numëruar 100 për qind të votave duke nxjerr kështu rezultatet përfundimtare. NISMA ka ma
Vetëvendosja fiton me rezultatin më të thellë, LDK humb edhe bastionin e Ibrahim Rugovës Lëvizja Vetëvendosje ka fituar 47.79 për qind të votave, më së shumti që një parti i ka marrë ndonjëherë në historinë e
Numërohen rreth 700 mijë vota, njihuni me rezultatin 697 mijë vota janë votuar deri tani. Vetëvendosje tashmë është fakt i kryer që kryeson zgjedhjet e 14 shkurtit me 47.
Numërohen gati 50% e votave, PDK-ja "fluturon" në Skënderaj Taksa numërimi i votave në Kosovë vazhdon me ritme të kënaqshme, LVV është duke ecur e sigurtë drejt fitores. Por në
Janë numëruar 37.43% e votave, LVV kryeson bindshëm kryeqytetin Në Prishtinë momentalisht janë numëruar 37.43%, dhe LVV po kryeson bindshëm. Këto janë rezultatet: LVV 64.18% PDK
Numërohen mbi 50% e votave në Kosovë, këto janë rezultatet Deri janë numëruar mbi 50 për qind e votave në të gjithë territorin e Kosovës. Nga të dhënat e KQZ këto janë rezultat
Çudia! VAKAT "rrëmben" thellë Prizrenin, si janë rezultatet deri tani Partia VAKAT ka siguruar 54.18% të votave në Prizren duke lënë pas ndjeshëm të gjitha Partitë e mëdha. E dyta vjen NI
Super Inter, Zikaltërit dyfishojnë rezultatin (VIDEO) Interi ka dyfishuar rezultatin përballë Lazio duke e mbyllur pjesën e parë me avantazhin 2-0. Për skuadrën e Contes k
Janë numëruar 12.11% e votave, këto janë rezultatet LIVE në Suharekë Numërimi i votave në Kosovë vazhdon me ritme të larta. Në Suharekë janë numëruar 12.11% e votave dhe rezultatet mome
Haradinaj nuk beson tek Exit Pollet: Të presim rezultatet Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka folur për mediat pas mbylljes së votimeve dhe fillimit të
Podujeva po kryesohet nga LDK, këto janë rezultatet LIVE nga Albeu.com Teksa numërimi vazhdon në Kosovë, edhe Albeu.com vazhdon me updetimin e rezultateve live. Në Podujevë momentalisht po
Vetëvendosja nuk ka ndërmend të ndalet, albeu.com siguron rezultatet: Rrëmben 50% të votave! 50% të votave në Kosovë janë marrë nga LVV, ashtu siç pritej. Burime bëjnë me dije për albeu.com se Vetevendosja krye
Rezultatet LIVE në Vushtri, tre parti të shkëputura Rezultatet e para vijnë edhe nga Vushtria, ku tre parti politike duket se janë shkëputur. Albeu.com sjell rezultet li
Vazhdon numërimi i votave në Kosovë, Pejën e kryeson AAK Procesi i numërimit të votave në Kosovë ka nisu tashmë, dhe rezultatet e para po dalin. Albeu.com ju sjell rezultet l
Tre parti në luftë për votat e Gjakovës, cila kryeson LDK është momentalisht në krye të Gjakovës me 5.22%. Rezultatet LIVE nga Albeu.com nxjerrin në pah afërsinë deri në k