999 rezultate për

rezultat

Certifikohen rezultatet, shqiptarët me 32 mandate në Kuvendin e Maqedonisë Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve miratoi konkluzën për shpalljen e rezultateve zyrtare të zgjedhjeve parlamentare të 15
Zyrtarizohen rezultatet zgjedhore, shqiptarët me 32 mandate në Maqedoninë e Veriut Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve ne Maqedoninë e Veriut ka miratuar vendimin për shpalljen e rezultateve zyrtare të zgje
KSHZ pritet të shpallë rezultatet zyrtare të zgjedhjeve Pas vendimeve mbi paditë të dorëzuara nga partitë politike në Gjykatën Administrative lidhur me zgjedhjet, Komisioni Sht
14 gola në 4 sfida, rezultatet dhe golashënuesit në javën e parafundit të Superiores U luajtën në orën 17:45, katër sfidat e vlefshme për javën e 35-të të Kategorisë Superiore, ku u shënuan plot 14 gola në
Partizani mposht Vllazninë por mbetet pa Europë, shkodranët në "play-out" (VIDEO) Partizani ka mposhtur me rezultatin 3-0 Vllazninë në sfidën e vlefshme për javën e 35-të të Kategorisë Superiore, duke d
Arteta mund Guardiolen, Arsenali siguron finalen (VIDEO) Arsenal ka shënuar fitore të madhe në ‘Wembley’, duke mposhtur Manchester Cityn me rezultatin 2:0. Në këtë ndeshje, i
Dëshironi qerpikë të gjatë? Konsumoni këto ushqime për rezultate fantastike Ekzistojnë mënyra të shumta për rritjen e qerpikëve: mund të përdorni vajra esencialë ose të masazhoni qepallat. Por mën
Kush e ka sulmuar faqen e rezultateve zgjedhore? Autoritetet në Maqedoninë e Veriut ende nuk kanë dhënë detaje lidhur me atë se kush qëndron pas sulmit kibernetik të faq
Basha shpreh mbështetjen e tij për 32 deputetët shqiptarë në Maqedoninë e Veriut 32 deputetë shqiptarë do të jenë tashmë pjesë e kabinetit parlamentar në Maqedoninë e Veriut. Pas kësaj fitore, nuk ka m
Partitë të pakënaqura, paralajmërojnë ankesa për procesin zgjedhor Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve rezultatet e para përfundimtare jozyrtare të zgjedhjeve të dhjeta parlamentare i publik
Pas probleme me faqen, KSHZ publikon zyrtarisht rezultatet e zgjedhjeve Pas problemeve me web faqen zyrtare të Komisionit Shtetëror Zgjedhor të Maqedonisë së Veriut, një ditë pas zgjedhjeve kr
KSHZ shpall rezultatet e para të zgjedhjeve parlamentare Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve në konferencën e sotme për shtyp ka publikuar rezultatet e para jozyrtare nga zgjedhjet
Konferencë për media nga Komisioni Shtetëror Zgjedhor (VIDEO) Konferencë për media nga Komisioni shtetëror zgjedhor (KSHZ) prej ora 18:15, por pastaj është zhvendosur në orëN 19:30.
KSHZ pritet të shpall rezultatin përfundimtar të zgjedhjeve pas pak Komisioni Shtetëror për Zgjedhje (KSHZ) bëri të ditur se në orën 19:30 do të mbajë mbledhje publike, ku pritet publikimi
Numërimi drejt fundit: Rezultatet e 97.75% të votave të numëruara Nga përpunimi i rezultateve të 97.75 % të votave, koalicioni “Mundemi” i udhëhequr nga LSDM-ja prin me 35.86 përqind, VM
Numërohen 93.96% të votave, rezultatet në kohë reale Komisioni Shtetërorë i Zgjedhjeve njofton se nga përpunimi i rezultateve të 93.96% të votave, koalicioni “Mundemi” i udh
Numërohen 80% të votave, njihuni me rezultatet Nga përpunimi i rezultateve në 2,773 vendvotimeve nga gjithsej, respektivisht nga rreth 80 për qind e vendvotimeve prin
RËNDITJA/ Partitë shqiptare pritet të fitojnë 28 deputetë në Maqedoninë e Veriut Sipas të dhënave të fundit të KSHZ-së nga përpunimi i rezultateve në 2395 nga 3480, koalicioni i LSDM-BESA prin me 36.76
KSHZ shpall rezultatet në zonën zgjedhore numër 4, për pak fiton LSDM Komisioni Shtetëror për Zgjedhje (KSHZ) doli me rezultatet e para. Sipas KSHZ-së në gjithë vendin dalja e qytetarëve
Ziberi flet pas mbylljes së votimeve (VIDEO) Kandidati për kryeministër nga radhët e BDI-së, Naser Ziberi thotë për TV21 se kanë shënuar rezultat pozitiv dhe se idej