rezultat

I duhej koha shtesë, Man.United zhbllokon rezultatin ndaj Copenhagen (VIDEO) Koha e rregullt mes Man.United dhe Copenhagen u mbyll në barazim pa gola, duke shkuar kështu drejt kohës shtesë. Pak
Leverkusen ngushton rezultatin ndaj Interit (VIDEO) PAs dy golave të shpejtë të Interit, Leverkusen ka arritur të ngushtojë rezultatin në minutën e 25' me yllin e ekipit, H
Super Inter, dyfishon rezultatin përballë Leverkusen (VIDEO) Interi është duke bërë një super ndeshje përballë gjermanëve të Leverkusen, në ndeshjen e vlefshme për cerekfinalen e Eu
Interi zhbllokon rezultatin ndaj Leverkusen (VIDEO) Interi ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Leverkusen, në cerekfinalen e Europa League. Autori i golit është
Barcelona bën detyrën ndaj Napolit, Messi me shokë kualifikohen në çerek-finale (VIDEO) Falë brilancës së Lionel Messi, Barcelona ka arritur të sigurojë kalimin në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve. Barce
Bayern Munchen nuk e diskuton kualifikimin, "shkatërron" në të dyja ndeshjet Chelsean (VIDEO) Bayern Munchen ka kaluar në cerek-finale të Champions League pasi ka mposhtur bindshëm Chelsea në dy ndeshje. Gjigant
CHAMPIONS/ Mbyllen pjesët e para mes Bayern - Chelsea dhe Barcelona - Napoli, këto janë rezultatet Janë mbyllur pjesët e para në dy sfidat e mbrëmjes në Champions League mes Bayern Munchen - Chelsea dhe Barcelona - Napo
Barcelona zhbllokon rezultatin përballë Napolit (VIDEO) Barcelona ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Napolit në Camp Nou. Për vendasit ka shënuar Lenglet në minutë
I frikshëm Bayerni, zhbllokon rezultatin ndaj Chelsea (VIDEO) Bayerni ka zhbllokuar rezultatin përballë Chelsea në Allianz Arena. I përhershmi Leëandoëski është treguar i saktë ng
Guardiola eliminon nga Champions Zinedin Zidane (VIDEO) Manchester City i Pep Guardiolas ka eleminuar nga Champions League Realin e Zinedin Zidane. Të dyja ndeshjet më këtyr
Spektakolar Ronaldo, shënon golin e dytë dhe përmbys rezultatin (VIDEO) Juventusi ka shënuar edhe golin e dytë përballë Lyon duke i rritur akoma më shumë shpresat për kualifikim. Është përs
CHAMPIONS/ Mbyllen 45 minutat e para mes Man.City - Real dhe Juventus - Lyon, këto janë rezultatet Janë mbyllur pjesët e para në dy super ndeshjet sotme mes Manchester City - Real Madrid dhe Juventus - Lyon. Të dyja
Shpresë në Torino, Ronaldo barazon rezultatin (VIDEO) Pas shumë tentativash, Juventusi ka arritur të barazoje rezultatin falë një panelltie te ekzekutuar sakte nga Ronaldo në
Barazohet rezultati mes Manchester City-t dhe Real Madridit (VIDEO) Real Madridi ka arritur të barazojë rezultatin përballë Manchester City-t duke rikthyer edhe njëherë besimin në skuadër.
Befasohet Juventusi, Lyon zhbllokon rezultatin (VIDEO) Juventusi është bëfasuar nga Lyon në ndeshjen e kthimit të Champions League. Miqtë kanë kaluar në avantazh në minutën
Manchester City zhbllokon rezultatin ndaj Real Madridit (VIDEO) Manchester City ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Real Madridit që në minutën e 9'. Autori i golit është Sterl
Greqia mbyll ishullin e famshëm: Vendimi i beftë, pas rezultatit të analizave Greqia ka vendosur që të bllokojë për dhjetë ditë me radhë ishullin e Parosit pas zbulimit të 13 rasteve me koronavirus
Sevilla zhbllokon rezultatin përballë Romës (VIDEO) Sevilla ka arritur të zhbllokjë rezultatin ndaj Romës në ndeshjen e vlefshme për 1/16 e Europa League. Për spanjollë
Interi mposht "pastër" Getafen dhe vazhdon rrugëtimin në Europa League (VIDEO) Inter ka siguruar kalimin tutje në Ligën e Evropës, pasi mposhti 2:0 Getafen në sfidën e zhvilluar në stadiumin e Schalk
EUROPA LEAGUE/ Këto janë rezultatet e 45 minutave të para mes Inter - Getafe dhe United - LASK Janë mbyllur 45 minutat e para në 2 ndeshjet e dyta të ditës së sotme në Eurppa Legue mes Inter - Getafe dhe Man.United