999 rezultate për

rezolucionin

A do të jetë ky versioni zyrtar i iPhone 6S dhe 6S Plus? Informacionet e ndryshme që qarkullojnë në internet theksojnë se iPhone 6S do të vijë me ekranin me 4.7 me rezolucionin
Ja si duket BlackBerry Oslo (FOTO LAJM) BlackBerry publikon pamjet e modelit Oslo, i cili ka një dizajn të ngjashëm me atë të BlackBerry Passport. BlackBerry
Pamje nga tableti më i ri Lenovo (FOTO LAJM) Lonovo prezanton tabletin më të ri ThinkPad 10, i cili është i pajisur me procesorin e ri të Intelit Atom. Ky tablet
Nokia prezanton tre modele të linjës X Nokia prezanton tri modele të linjës X, përkatësisht modelet Nokia X, X+ dhe XL, të cilat vijnë me çmime mesatare. Nokia