E FUNDIT/ Zhbllokohet sfida, Monchengladbach-Man City (VIDEO)
999 rezultate për

rezart

Befason Rezarta Shkurta, bën postimin më të çuditshëm për ''Shën Valentin'' (FOTO LAJM) Këngëtarja bukuroshe nga Shqipëria, Rezarta Shkurta, në bazë të postimeve në rrjetet sociale shihet se është mjaft e dhë
Vajza e Rezarta Shkurtës aktore e lindur! (VIDEO) Rezarta Shkurta është nënë e një vajze 4-vjeçare që nuk harron ta promovojë në çdo aspekt të jetës së saj. Ajo publi
U largua për shkak të Rezarta Shkurtës? Jonida jep versionin e pathënë më parë Jonida Shehu duket se nuk është larguar nga Top Channel vetëm për intervistën me Rezarta Shkurtën. Ajo ka thënë se në
Biznesmeni i njohur shqiptar përfundon në prokurori Duket se problemet me drejtësinë të ish manjatit shqiptar të naftës, Rezart Taçi nuk kanë të përfunduar. Pasi mori pa
Ermalit apo Rezartës? Ja kujt i ngjan Hera Hoxha (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta e cila është e martuar prej disa vitesh me RmalHoxhën, e ka treguar gjithmonë se me vazën e saj Herën ka
Vajza e Rezarta Shkurtës bëhet blogere, Ermali lë pa fjalë (VIDEO&FOTO) Rezarta Shkurta ka marrë një iniciativë krejt të re, të paktën këtu në Shqipëri. Do ta bëjë vajzën të famshme. Çdo ditë
Nuk shkoi as në babyshower, Zaimina dhe Rezarta nuk janë më mike Dy shoqet e ngushta mesa duket i kanë prishur raportet mes tyre. Zaimina Vasjari dhe Rezarta Shkurta tashmë prej dis
Prishet miqësia e ngushtë mes Zaimina Vasjarit dhe Rezarta Shkurtës Dy shoqet e ngushta mesa duket i kanë prishur raportet mes tyre. Zaimina Vasjari dhe Rezarta Shkurta tashmë prej dis
Rezarta Shkurta publikon momentin kur lindi vajzën e saj (FOTO LAJM) Është kthyer pas në kohë. Këngëtarja Rezarta Shkurta ka publikuar një fotografi në Instastory përmes të cilës me gjit
Nusja e familjes Hoxha poston fotografinë më të bukur të jetës së saj (FOTO LAJM) Për këngëtaren dhe sipërmarrësen shqiptare këto kanë qenë kohë tensioni. Rezarta Shkurta po rrit e vetme vajzën e saj
Rezart Veleshnja rigjen dashurinë pas ndarjes nga e fejuara (FOTO LAJM) Rezart Veleshnja i njohur per publikun si ‘Betim Sperdhima’ ka gjetur sërish dashurinë! Pas një ndarje të bujshme nga
“Këtu vjen era tradhti”, djali i Gjebreas kundër Rezarta Shkurtës Pak pasi aktori i Portokallisë, Rezarti postoi një fotografi me Ardit Gjebrean , edhe Rezarta Shkurta ka treguar se ësht
E imiton në "Portokalli", si reagoi Arditi ndaj Rezart Veleshnjës kur u takuan nga afër (FOTO LAJM) Aktori Rezart Veleshnja ka filluar "Portokallinë" e këtij viti duke imituar Ardit Gjebrenë në emisionin "E Diela Shqipta
Rezarta sulmon ashpër Tahirin: Për fajin tënd vajza ime po rritet pa baba Ditën e sotme, Rezarta Shkurta feston ditëlindjen. Ashtu si prej shumë vitesh, ajo e feston ditëlindjen krah vajzës
Rama, Tahiri dhe Berisha urojnë nusen e familjes Hoxha për ditëlindje (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta, njëkohësisht nusja e Ermal Hoxhës, nipit të diktatorit shqiptar, ka publikuar në rr
Rezarta Shkurta e lumtur, në shtrat me njeriun e zemrës (FOTO LAJM) Për këngëtaren dhe sipërmarrësen shqiptare këto kanë qenë kohë tensioni. Rezarta Shkurta po rrit e vetme vajzën e saj
Nusja e familjes Hoxha tregon frikën më të madhe në jetë (FOTO LAJM) Nusja e familjes Hoxha, këngëtarja Rezarta Shkurta ka publikuar në rrjete një nga frikërat e saj më të mëdha. Ajo ka
U përfol se do fitonte festivalin në RTSH, Arilena thyen pritshmëritë Dhjetori po afron dhe bashkë me të dhe festivali i fundvitit në RTSH. Festivali i fundivitit ka një rëndësi të madhe sep
Rezarta Shkurta largoi nga puna Jonida Shehun? Largimi i papritur i jonida Shehut nga Top Channel shkaktoi shumë diskutime dhe aludime sot në media dhe rrjtete sociale
Rezarta Shkurta rrëfen mes lotësh momentin e arrestimit të Ermalit Rezarta Shkurta emocionohet dhe nuk flet dot gjatë kur pyetet për Ermalin. E ftuar në Pasdite në Top Channel ajo ka