999 rezultate për

rezart

Aktori shqiptar "ndan" moderatoren e njohur nga i dashuri (FOTO LAJM) Rezart Veleshnja, një ndër aktorët më të spikatur në “Portokalli”, i cili numëron role nga më të ndryshmit, që nga perso
Rezarta Shkurta suprizohet nga Ami dhe Ermali (FOTO LAJM) Çifti i njohur Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë bekuar sërish, këtë herë me një vajzë. Para pak ditësh ata bënë ed
Ami dhe Ermali foto artistike vajzës së vogël, nusja e familjes Hoxha në detyrë Ami dhe Ermali tashmë prej disa muajsh janë bërë me një vajzë të vogël bukuroshe që quhet Sia. Siç duket, këtë ditë t
Dedikim dashurie bashkëshortit , Rezarta Shkurta mall për Ermalin (FOTO LAJM) Prej tre vitesh Ermal Hoxha, ndodhet në burg pas arrestimit të tij në kuadër të një operacioni antidrogë. Por ndonës
Edhe 6 vite burg, zbulohet videoja e rrallë e Ermal Hoxhës me këngëtaren (VIDEO) Jeta dhe familja e këngëtares Rezarta Shkurta është bërë herë pas here pjesë e medias. Herë për shkak të angazhimeve
Kush ishte rivalja e Rezarta Shkurtës për të cilën këngëtarja shpërtheu ndaj mediave? Sot Rezarta Shkurta duket se ka "shpërthyer" ndaj mediave për ngatërimin e indentitetit të saj. Duket se mediat e ka
Rezarta Shkurta nervozohet me mediat: U bënë 7 vjet me këtë lapsus (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta, bashkëshortja e nipit të Enver Hoxhës, ka postuar një foto e cila është kthyer në një "mollë sherri" me
Nusja e familjes Hoxha prezanton pjestarin më të ri të shtëpisë Këngëtarja Rezarta Shkurta ka habitur fansat me postimin e ditës së sotme në rrjeti social Instagram. që ajo aktual
Sherri me Rezartën, Zaimina tregon arsyen që i la pa folur Duket se sherri mes Rezartës dhe Zaiminës qenka i vërtetë. Vajzat janë zënë dhe mesa duket Rezatta aska qenë e para
Moderatorja ironizon Portokallinë: Ngelët duke na imituar neve të Klanit Imitimet e tij janë me nam, nga politikanët e deri tek personazhet e show bizz-it apo persona jo publikë. Rezart Velesh
Zaimina tregon arsyet e sherrit me Rezarta Shkurtën: Ajo e “kërcënon” publikisht (FOTO LAJM) Pasi u bë nënë të gjithë po prisnin që këngëtarja të lajmoronte se kur do të kurorëzohej në martesë lidhja e saj 12 vjeç
Besi poston foton, Rezarta Shkurta i komenton kështu (FOTO LAJM) Aktori i humorit Bes Kallaku, është padyshim ndër personazhet më të dashur për publikun. Së fundmi Besi ka postuar n
Që nga droga te vrasja, vajzat shqiptare që u lidhën me djem të "këqinj" (FOTO LAJM) Disa personazhet të njohura kanë tërhequr vëmendjen e mediave shqiptare për lidhjet e tyre. Që nga Arbërie Hadërgjon
Rezarta Shkurta bën dedikimin e ndjerë për bashkëshortin (FOTO LAJM) Prej afro 3 vitesh këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta dhe vajza e saj jetojnë larg Ermal Hoxhës, i cili vuan dënimin pë
Nusja e Enver Hoxhës uron festën me pamjet magjike të vajzës së Ermalit (VIDEO) Dita e sotme është një ditë feste për shqiptarët pasi festohet Dita e Verës. Një urim i veçantë është bërë nga Teuta
Konflikt mes mikeshash, fotoja në instagram rrëzon çdo dyshim (FOTO) U përfol se dy mikeshat e ngushta Zaimina Vasjari dhe Rezarta Shkurta i kishin shkëputur të gjitha raportet me njëra-tje
Pasi doli lajmi që nuk flasin, Zajmina dhe Rezarta shkëmbejnë komente (FOTO LAJM) Ato njihen si dy nga mikeshat më të mira të shoëbiz-it shqiptar dhe me gjeste të ndryshme, kanë treguar se janë gati si
Rezarta Shkurta bën një dedikim të veçantë për bashkëshortin e saj (FOTO LAJM) Dashuria i reziston edhe distancës të paktën këtë gjë ka provuar Rezarta Shkurta për lidhjen e saj me Ermal Hoxhën.
Bëhuni gati të shkriheni gazi! Rudina Magjistari do të jetë pjesë e Portokallisë Ndërkohë që na ndajnë vetëm pak kohë nga rinisja e spektaklit të madh të humorit shqiptar "Portokalli". E kësaj here
Vetëm ëmbëlsi: Djalin e Bora Zemanit e ka marrë malli për vajzën e Rezarta Shkurtës Midis Rezarta Shkurtës dhe Bora Zemanit tashmë ka lindur një miqësi e re që po rritet dita-ditës. Përveç postimeve të