999 rezultate për

rezart

"Jam në ditët më të lumtura", Rezarta Shkurta flet pas daljes së Ermalit nga burgu Ditën e djeshme u bë publike lajmi se Ermal Hoxha, nipi i ish-diktatorit Enver Hoxha është liruar nga burgu. Lajmi ës
"Familja ime u bashkua", Rezarta Shkurta hedh videon me Ermalin Nipi i ish-diktatorit, Ermal Hoxha u dënua për trafik droge pas zbulimit të laboratorit të kokainës në Xibrakë. Por m
Ermal Hoxha akoma në burg, Rezarta përlot me dedikimin Ermal Hoxha, bashkëshorti i Rezarta Shkurtaj vazhdon të jetë në burg pas zbulimit të laboratorit të Xibrakes. Por pa
Rezarta Shkurtën e zë "halli": Deri vitin tjetër... (FOTO LAJM) ‘Fenomeni’ që po bën publik këngëtarja Rezarta Shkurta ka prekur pjesën më të madhe të femrave, të paktën një herë në je
Nuses së Enver Hoxhës i ngrihet fustani mes Italisë (VIDEO) Rezarta Shkurta ka nisur pushimet. Nga postimet e saj nbë rrjette sociale mësojmë se ajo gjendet në Itali. Së fundi
U lodh, nusja e Ermal Hoxhës merr vendimin drastik (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta është një ndër femrat më të komentuara në shoëbizit shqiptar herë për arritjet e saj në biznes apo në kë
E frikshme, Rezarta Shkurta tregon si u njoh me nipin e Enverit (FOTO LAJM) Ermal Hoxha, bashkëshorti i Rezarta Shkurtaj vazhdon të jetë në burg pas zbulimit të laboratorit të Xibrakes. Por pa
Vetëm për një foto, nusja e familjes Hoxha rrezikon jetën Këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta, e cila mori më shumë famë për shkak të lidhjes me nipin e diktatorit, Ermal Hoxhën
Rezart Veleshnja zbulon rrogën e majme që merr tek "Portokall" Aktori i njohur i humorit Rezart Veleshnja, është i ftuar në emisionin ‘Zonë e Lirë’ këtë të premte. Përball gazetar
Rezarti i kthen “qokën” Çanit, i shkon në klan Të gjithë e kemi parë , qoftë edhe vetëm një herë, imitimin që aktori i Portokallisë i bën moderatorit, Cani. për kët
Shpallet i pafajshëm Rezart Taçi Gjykata e Shkallës së parë shpall Rezart Taçin të pafajshëm lidhur me dosjen ARMO. Kompania ARMO me administrator Rez
Rezart Veleshnja në “versionin” serioz Emocionet e të rinjve që studiojnë në Fakultetin e Drejtësisë, Universiteti i Tiranës kishin nisur qysh një ditë përpara
Pak ditë para lindjes, Xhensila publikon fotografitë përrallore (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj është ndër këngëtaret më të bukura shqiptare. Ajo tashmë është në muajit e fundit të shtatzënisë.
Rezarta Shkurta nuk di të ndalë së provokuari (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta, e cila mori më shumë famë për shkak të lidhjes me nipin e diktatorit, Ermal Hoxhën
Rezart Veleshnja tallet keq fare edhe “live” me Arian Çanin (VIDEO) Aktori Rezart Veleshnja ka sjellë Çanin dhe "Zonë e lirë" në një version komik. "Zona e Brrylit" ne "Portokalli. Rezi
Rezarta Shkurta riktheheht mjaft joshëse (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta është një ndër femrat më të komentuara në shoëbizit shqiptar herë për arritjet e saj në biznes apo në kë
Nusen e Enver Hoxhës e sulmojnë pas deklaratës: Para droge (VIDEO) Rezarta Shkurta është një nga femrat shqiptare që la botën e muzikës për t'u kthyer në një sipërmarrëse dhe për t'iu për
Rrezarta Shkurta befason e veshur me të kuqe (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta është këngëtarja dhe ish mis Durrësi, ajo ndër të tjerash është e martuar edhe me Ermal Hoxhën, nipin e
Rezarta Shkurta provokon e zhveshur nga shtrati (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta, bashkëshortja e nipit të Enver Hoxhës, ka postuar një foto duke iu uruar fansave mengjesin. Ajo ka
Nevinën e ndajnë nga i fejuari, aktori shqiptar fajtor? Rezart Valeshnja, aktori Rezart Valeshnja që njihet më shumë për rolin e tij “Betim Sperdhima” ka publikuar një foto me