999 rezultate për

rezart

A pati apo jo tradhti? Rezart Veleshnja sqaron furtunën në Instagramin e tij Pati shumë spekulime për aktorin Rezart Veleshnja dhe skandalin që ndodhi me Instagramin e tij. Vetë aktori deklaroi
“Mora dhuratën më të shtrenjtë”, Rezarta Shkurta feston pas disa vitesh Shën Valentinin Pas disa vitesh edhe këngëtarja Rezarta Shkurta ka mundur të festojë festën e Shën Valentinit. Së fundmi, ajo ka treg
E akuzoi për tradhti, Rezart Veleshnja zbulon mesazhet e të dashurës (FOTO LAJM) Vetëm dy ditë më parë nëpërmjet disa story në Instagram aktori i portokallis akuzonte rëndë të dashurën e tij për tradht
Një muaj i dytë mjalti, Rezarta dhe Ermali shkojnë në Zvicër (FOTO LAJM) Që kur Ermal Hoxha la qelinë dhe u kthye pranë familjes, këngëtarja Rezarta Shkurta nuk i kursen pamjet e lumtura të fam
Rezarta Shkurta kur ishte modele dhe për të shkruanin edhe gazetat kineze Rezarta Shkurta u bë shumë e njohur si këngëtare dhe numëron disa hite në karrierën muzikore. Por në fakt fillimet e saj
Ermal Hoxha i propozon Rezartës për herë të dytë (FOTO LAJM) Që kur Ermal Hoxha la qelinë dhe u kthye pranë familjes, këngëtarja Rezarta Shkurta nuk i kursen pamjet e lumtura të fam
Në mes të luksit, si po feston familja e diktatorit Hoxha (FOTO LAJM) Këngëtarja Rezarta Shkurta, nusja e nipit të diktatorit Enver Hoxha ka shpërndarë disa momente nga shtëpia e tyre duke f
Rezarta Shkurta shtatzënë? Fotoja që nxiti dyshimet Rezarta Shkurta mohoi disa herë fjalët se ishte shtatzanë edhe pse dukej me barkun e fryrë. Këngëtarja reagoi me një
Nusja e Enverit del kundër protestës së studentëve (FOTO LAJM) Protesta e studentëve sot po mbyll ditën e 11, por ende asnjë zgjidhje nuk është dhënë për 8 kërkesat e tyre. Kjo pr
Rezart Veleshnja zbulon sekretin e bisedës me Arian Çanin (FOTO LAJM) Rezart Veleshnja është një prej aktorëve më të pëlqyer të humorit në Shqipëri. Rolet e tij kanë qenë të memorizueshme
Rezarta Shkurta ka ditëlindjen, Ermali i organizon festën e çmendur (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Rezarta Shkurta feston sot ditëlindjen. Festa ka nisur që mbrëmë dh
Pas videos me Ermalin, Rezarta Shkurta publikon dhuratën më të shtrenjtë (FOTO LAJM) Që kur Ermal Hoxha la qelinë dhe u kthye pranë familjes, këngëtarja Rezarta Shkurta nuk i kursen pamjet e lumtura të fam
Rezarta publikon videon me Ermalin, pamjet nga shtëpia luksoze (VIDEO) Që kur Ermal Hoxha la qelinë dhe u kthye pranë familjes, këngëtarja Rezarta Shkurti nuk i kursen pamjet e lumtura të fam
5 vjeçe, Rezarta Shkurta i bën të bijës urimin super special (FOTO LAJM) Vajza e Rezarta Shkurtës dhe Ermal Hoxhës, Hera, feston sot 5-vjetorin e lindjes së saj. Shumë e lumtur që tashmë fa
Rezarta Shkurta shtatzënë? Këngëtarja tregon emrin e fëmijës së dytë Ka kaluar më pak se një muaj, që kur Ermal Hoxha u bashkua pranë familjes së tij. Këngëtarja Rezarta Shukrta ka qenë
Rezarta Shkurta nderon Enver Hoxhën (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta ka nderuar Enver Hoxhën përmes një postimi në InstaStory duke shpërndarë atë që ka thënë Teuta Hoxha në
Rezarta Shkurta më e dashuruar se kurrë, ky është dedikimi për Ermalin pas daljes nga burgu (VIDEO) Prej pak javësh nipi i diktatorit Enver Hoxha dhe bashkëshorti i këngëtares Rezarta Shkurta, Ermali është liruar me kush
Dalin detajet, si e nxorri nga burgu Rezarta nipin e Enver Hoxhës Lajmi më i komentuar ditët e fundit në mediat shqiptare ka qënë lirimi i Ermal Hoxhës nga burgu. Ishte Rezarta Shkurt
E mori Rezarta në punë, si doli nga burgu Ermal Hoxha Raportet pozitive nga institucionet e drejtësisë dhe një kontratë pune me kompaninë e bashkëshortes së tij i hapën rrugë
Doli nga burgu, Ermal Hoxha bën lëvizjen e papritur sapo mori lirinë (FOTO LAJM) Lirimi i Ermal Hoxhës, nipi i diktatorit Enver Hoxha, nga burgu ka shkaktuar shumë zhurmë dhe reagime në mediat online.