999 rezultate për

rezart

Gjykata e Apelit shpall të pafajshëm biznesmenin Rezart Taçi Gjykata e Apelit në Tiranë ka rrëzuar ankimimin e Tatimeve mbi pafajësinë e biznesmenit Rezart Taçi. Ky i fundit akuz
Dalin pamjet nga vila e Rezarta Shkurtës dhe Ermal Hoxhës në Kosovë (VIDEO) Këngëtarja Rezarta Shkurta dhe partneri i saj, Ermal Hoxha, janë një ndër çiftet më të njohur për publikun shqiptar, të
Rezarta Shkurta flet si rrallëherë për arrestimin e Ermalit: E sulmuan me të drejtë Rezarta shkurta e ftuar në Soiree, ka folur si rrallëherë për situatën e vështirë që kaloi kur bashkëshorti i saj u arre
Bie rrufeja në shtëpinë e Rezarta Shkurtës, familjes së saj i rrezikohet jeta (FOTO LAJM) Termet, shi dhe me pas përmbytje. Kjo është situata që vendi dhe më tepër kryeqyteti po përjeton gjatë ditëve të fundit.
Prej saj e hoqën nga puna, por ja çfarë i bëri Jonida Shehu Rezarta Shkurtës (VIDEO) Para dy vitesh Rezarta Shkurta u bë shkak që Jonida Shehu të largohej nga pasditja në Top Channel. Në momentin që të gji
Rezarta Shkurta bën ndryshime të rëndësishme: Çfarë po ndodh në jetën e saj? (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta ka vendosur që jetën e saj private ta hermetojë edhe më shumë. Ndonëse deri tani e shihnim ndonjëherë
Jo më Duda Balje, ja cila është deputetja e re seksi që po bën namin në rrjet (FOTO LAJM) Deputetja e Kosovës, Duda Balje, është cilësuar prej kohësh si një dudandër femrat më tërheqëse në Kuvendin e Kosovës, e
Rezarta Shkurta shtatzënë për herë të dytë? Fotot e fundit të saj ngjallin dyshime (FOTO LAJM) Pak kohë më parë Rezarta Shkurta publikoi në Instagram një dëshirë shumë të madhe të vogëlushes së saj, Hera. Hera kë
"As në ëndërr nuk kisha imagjinur" Rezarta Shkurat merr dhuratën speciale nga bashkëshorti (FOTO LAJM) Pas daljes nga burgu, Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha kanë qenë pranë njëri-tjetrit në çdo moment. Rezarta shpesh nda
Vajzat e Sonit dhe Rezartës janë të pandara njësoj si nënat e tyre (FOTO LAJM) Soni Malaj dhe Rezarta Shkurta janë dy nga mikeshat më të mira të showbiz-it shqiptar dhe këtë e kanë treguar gjithmonë
Pas kaq vitesh Rezarta e pranon hapur: Është gabimi më i madh i jetës time (FOTO LAJM) Nëse ke ndërmend t’i hapësh mamit tënd një profil Instagrami, mendohu mirë! Kjo pasi Rezarta Shkurta mendon se është
10 muaj pasi Ermali la qelinë, Rezarta Shkurta ka dy surpriza për të gjithë (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta është një prej këngëtareve më të dashura edhe pse kohët e fundit i është përkushtuar biznesit, duke lënë
Rezarta Shkurta "lahet me flori", shikoni dhuratat e shtrenjta që i bën bashkëshorti (FOTOLAJM) Të gjithë e dimë që Rezarta Shkurta është bashkëshortja e nipit të Enver Hoxhës, Ermalit. CCifti ka dhe një vajzë të
Nga dasma në dasëm, Rezart Veleshnja "shfytëzon" rastin (VIDEO) Ndërkohë që po festojnë dasmën e Gazit dhe Irës, Rezart Veleshnja nuk le pa "shfytëzuar" rastin. I gjendur pranë Amit
Rezarta Shkurta i rikthehet Enverit dhe ka një mesazh për Ermalin (VIDEO) Këngëtarja e njohur, Rezarta Shkurta, shpeshherë publikon foto apo video të vjetra familjare në rrjetet sociale. Kës
Rezarta Shkurta shpërthen ndaj Berishës: I ke hequr kallot Enver Hoxhës, djali yt ka vrarë qindra fëmijë Ish-kryeministri Sali Berisha gjatë mbrëmjes së djeshme ka publikuar një foto të nipit të diktatorit Enver Hoxhës, Ermal
Pasi e imitoi në 'Portokalli', Erion Braçe i bën atë që nuk pritej Rezartit (VIDEO) Ditën e sotme në emisionin “Wake up” ka qenë i ftuar aktori shumë i njohur dhe i dashur për publikun, Rezart Veleshnja,
"Jetoi denjësisht", Rezarta Shkurta uron Nexhmijen për ditëlindje (VIDEO) Rezarta Shkurta këngëtarja dhe fotomodelja e njohur por edhe një pjesëtare e afërt e familjes së diktatorit Enver Hoxha
Rezarta Shkurta poston videon me Nexhmijen dhe i uron ditëlindjen (VIDEO) Gruaja e diktatorit shqiptar, Nexhmije Hoxha ditën e sotme mbush 98 vjeç. Së fundmi nusja e saj, Rezarta Shkurta ka
Rezart Veleshnja zbulon sa është paguar në ‘2 gisht mjaltë’ “2 gisht mjaltë” është filmi për të cilin po flitet kudo e që po bën namin me shitje biletash në kinema duke thyer edhe