999 rezultate për

rezart

Vëllai i 19-vjeçares: Kush t'a bëri këtë të keqen lali, një javë që u martove Pas vetëflijimit të dy të rinjve që ishin martuar të dielën e 8 Dhjetorit, Rezarta dhe Olsjan Hajdari, familjarët e tyre
E moshuara rrëfen momentin kur gjeti nusen të vdekur: Oj Rezarta, oj Rezarta (VIDEO) Një fqinjë e çiftit nga Librazhdi që u helmuan ka treguar se çfarë ka parë në momenti që ka hyrë në banesën e Olsit dhe
Vëllai i Rezartës vë kujën nga spitali: Kush ta bëri këtë?! Detaje të tjera kanë dalë në dritë nga ngjarja e rëndë që tronditi fshatin Xhyrë të Librazhdit, ku çifti i të rinjve Ols
"Babai i vajzës ku ndodhet?", Rezarta Shkurta hyn mes "sherrit" te Rudinës me komentuesen (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj ia ka zbukuar ditën ndjekësve me një video shumë të bukur ku shfaqet me vajzën e saj Viktoria pranë pemë
"As amerikani, as italiani, vetëm gjaku im": Rezarta Shkurta emocionon me postimin e veçantë (FOTO LAJM) Pa dyshim mbështetja e Kosovës ka qenë shumë e madhe në këto ditë të vështira për Shqipërinë. Pas tërmetit me bilanc tra
Paparaci kap "mat" Rezarta Shkurtën duke spiunuar bashkëshortin, reagon Ermal Hoxha (FOTO LAJM) Këngëtarja Rezarta Shkurta është kapur "mat". Bashkëshorti i saj Ermal Hoxha ka postuar një foto tyren nga ku Rezarta i
Pas sherrit të bujshëm me Shkëlzen Berishën, Rezarta Shkurta puth dhe përqafon Arminën (FOTO LAJM) Të gjithë e kujtojmë konfliktin që nisin në rrjetet sociale mes Shkëlzen Berishës dhe Rezarta Shkurtës. Gjithçka nis
Rezart Veleshnja zbulon rrogën, ja sa e paguan Luana Aktorin Rezart Veleshnja këtë sezon po e shohim çdo të shtunë në emisionin e Luanës “Shiko kush luan”, ku sigurisht as a
Kush e goditi Rezart Veleshnjën? Aktori hedh video me syrin e nxirë Aktori i njohur i humorit, Rezart Veleshnja i ka habitur të gjithë me postimet e fundit që ka bërë në rrjetet e tij soci
10 vite më parë, Aulona Musta desh paska ndarë Rezartën nga Ermali (FOTO LAJM) Ndodh ndonjëherë që intervista të ndryshme të ndikojnë në jetën e personazheve. Disa për mirë, por ka edhe nga ato që nu
Pas videos së fshehtë ku "e kapën" me tjetër, Ermal Hoxha ka dy fjalë për Rezartën (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta është bërë pjesë e një kamere të fshehtë të organizuar nga emisioni “Thumb On”, ku situata është krijuar
Rezarta Shkurta “zbulon” tradhëtinë e burrit: Ermal Hoxha të ka fluturuar tepeleku! Emisioni “Thumb On” në RTV Ora vuri në një situatë të pazakontë këngëtaren e njohur Rezarta Shkurta. Gazetari i “Thum
4 vite të ndarë, Rezarta Shkurta tregon vështirësitë e pritjes së Ermalit (FOTO LAJM) Ka qenë padyshim një pritje e vështirë për Rezartën e cila katër vite që Ermal Hoxha ishte në burg, i kaloi duke pritur.
I kapin mat bashkëshortin ! Shpërthen Rezarta: "Ti s’je në rregull, të kanë bërë foto" (VIDEO) Rezarta Shkurta është bërë pjesë e një kamere të fshehtë nga emisioni "Thumb on" dhe biznesmenia ka rënë në grackën e ga
"Ruaj burrin", Rezarta Shkurta xheloze, shihni ç'bën për Ermalin (FOTO LAJM) Prej vitesh biznesmenia Rezarta Shkurta është e lumtur në martesën me Ermal Hoxhën dhe çifti janë prindër të një vajze.
"Jam nënë paranojake", Rezarta tregon një sekret nga jeta e saj Ka kaluar goxha kohë që kur Ermal Hoxha u bashkua pranë familjes së tij. Këngëtarja Rezarta Shkurta ka qenë gjithnjë
Është vetëm 6 vjeç, por Hera e ka futur që tani në halle mami Rezartën (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, vogëlushja e Rezarta Shkurtës dhe Ermal Hoxhës, Hera, mbushi plot 6 vite nga ardhja e saj në jetë. N
E kishte me dy mendje, por kjo foto e Rezarta Shkurtës do ju le gojëhapur (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta prej vitesh mbetet një nga personazhet më të dashur për publikun e më të komentuar, edhe pse prej kohësh
Për një gjobë shpërthen Rezart Veleshnja, shan mbarë Ramën dhe Policinë e Shtetit (VIDEO) Parkimi në Tiranë është një nga shqetësimet më të mëdha për qytetarët, që pasohet me gjoba të pafundme që rëndojnë çdo d
Gjykata e Apelit shpall të pafajshëm Rezart Taçin Gjykata e Apelit e ka shpallur të pafajshëm biznesmenin Rezart Taçi, i akuzuar për fshehje të ardhurash e mospagim taksa