999 rezultate për

reyes

Babai u shua në aksident, djali i Jose Antonio Reyes i dedikon të atit golin e parë me Realin (VIDEO) Djaloshi i Antonio Reyes ka shënuar golin e tij të parë me fanellën e Real Madrid, por dedikimi i bërë pas shënimit ka b
DETAJE/ Humbi jetën në aksident, Jose Antonio Reyes udhëtonte me shpejtësi brenda normave (VIDEO) Ish-futbollisti i njohur Jose Antonio Reyes i cili u nda nga jeta si pasoje e një aksidenti me makinë, tashmë kanë dalë
KONFIRMOHET/ Perez mban fjalën, nënshkruan me djalin e Antonio Reyes Djali i të ndjerit Jose Antonio Reyes, Jose Antonio Reyes Lopez, i është bashkuar akademisë së Realit të Madridit. 11
Flet shoku i Reyes që mbijetoi: Po fluturonim, makina u ngrit në ajër 30 metra (FOTO LAJM) I mbijetuari i vetëm i aksidentit të frikshëm rrugor që i mori jetën futbollistit të njohur José Antonio Reyes, kushërir
Fotoja e fundit e Reyes pak para aksidentit fatal (FOTO LAJM) Mesditën e së shtunës, Jose Antonio Reyes, humbi jetën në një aksident tragjik. Shkak i aksidentit, sipas mediave spa
Letra e lamtumirës së djalit të Reyes: E di se do të kujdesesh për mua nga parajsa, të dua (FOTO LAJM) Jose Antonio Reyes Lopez, i ka dhënë lamtumirën babait të tij, ish-futbollistit të Spanjës, Real Madridit dhe Arsenalit,
E shkrumbuar, kështu duket makina e Reyes pas aksidentit që i mori jetën (FOTO LAJM) Bota e futbollit ditën e sotme ka marrë një lajm të hidhur. Ish-lojtari i skuadrave të njohura si Arsenal, Sevilla, A
Fabregas letër prekëse për Reyes Cesc Fabregas i është bashkuar pjesës tjetër të botës së futbollit, duke e shprehur pikëllimin e tij pas lajmit për vdek
Shpejtësi dhe flakë, dalin fotot e aksidentit ku humbi jetën Reyes dhe nipi i tij (FOTO LAJM) Në mesditë e së shtunës lajmi se Jose Antonio Reyes, ish-futbollist i Sevillas, Arsenalit e Real Madridit ka ndërruar je
Humbi jeten në aksident, Reyes i dhuroi titullin Realit me 2 gola në javën e fundit Jose Antonio Reyes u nda tragjikisht nga jeta pasi një aksidenti me makinë. 35-vjeçari ishte i huazuar vetëm një sezon n
Bashkohet me të ëmën pas 41 vitesh (FOTO LAJM) Pas plot 41 vitesh, nënë e bir kanë gjetur njëri-tjetrin, ndonëse djali pretendohej se kishte vdekur disa orë pas lindje
Bayern godet serish, vjen Lewandowski Pas Mario Gotze, një tjetër nga yjet e Borusias së Dortmundit do t’i bashkohet Bayern Munchen në sezonin e ardhshëm.
Jose Antonio Reyes zyrtarisht te Sevilla Jose Antonio Reyes është zyrtarisht një lojtar i Sevillas. Sulmuesi spanjoll transferohet nga Atletico Madrid në “Ramon
Reyes një hap larg Galatasaray Turqit e Galatasaray janë gati të përforcojnë repartin e tyre të sulmit me mbërritjen e spanjollit, Jose Antonio Reyes.
Reyes refuzon ofertën e Galatasarayt Atletico Madrid e ka refuzuar ofertën e Galatasarayt për mesfushorin e tyre Antonio Reyes, pas mbledhjes që u mbajt të m
Benfica nenshkruan kontrate te perhershme me Reyes Klubi portugez, Benfica, ka nënshkruar kontratë të përhershme me sulmuesin e Atletico Madrid, Jose A