999 rezultate për

revolucion

Basha: Do shpalosim një revolucion fiskal për ekonominë shqiptare Revolucion fiskal për të kthyer besimin tek ekonomia shqiptare. Kjo ishte ajo çfarë tha Basha sot, teksa prezantoi ofert
Maqedonia shënon ditën e Luftës Revolucionare të Maqedonisë Në Maqedoni sot festohet "Dita e Luftës Revolucionare të Maqedonisë" dhe për të gjithë qytetarët e R.M.-së është ditë jo
Berisha: Shkodra nisi revolucionin demokratik për të shpëtuar nga mafia shtetërore (FOTO LAJM) Ish kryeministri Berisha ka reaguar në Facebook në lidhje me protestën në Shkodër, duke bërë me dije se kjo nuk ishte gj
Revolucion tek Interi, largohet Fassone Interi ka nisur ndryshimet në strukturën e vet drejtuese dhe i pari që largohet është drejtori i përgjithshëm Marco Fas
Operacioni për informalitetin, Rama: Revolucion ekonomik në rrugën e shtetndërtimit! Në lidhje me operacionin për informalitetin, kryeministri Rama bën një bilanc paraprak dhe konstaton se rezultatet janë
Rexhep Qosja: Ky pushtet do të përmbyset, të jeni të sigurtë! Akadaemiku i njohur Rexhep Qosja, nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook, ka dërguar një mesazh të fortë për p
Juventusi revolucion në sulm, gati rikthimi i ... Lamtumira e Fernando Lloretes, dhe shitja e mundshme e Zazës në Premier League, mund të sjellë zhvillime të reja në sul
Berisha: Ky vend s’bëhet me Ramën, i kam mbyllur koalicionet e mia Në një bashkëbisedim me gazetarët, ish kryeministri Berisha është shprehur se vendi ynë nuk bëhet me Ramën, ndaj apeloi
Reali revolucion në merkato, shumë yje largohen Reali i Madridit pritet të ketë një revolucion të vërtetë në skuadër pasi këtë sezon me shumë mundësi do ta mbyll pa asn
Revolucion te PSG pas dështimit në Champions (FOTO LAJM) Dështimi për të disatën herë radhazi për t’u kualifikuar në fazat finale të Champions League, parashikon një verë vërtet
Thaçi: Pushteti merret me votë jo me revolucion Zëvendëskryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, në lidhje me protestën e fu
Revolucion te City për të "financuar" Paul Pogba-në (FOTO LAJM) Rindërtimi i Manchester City-t kalon nga... Paul Pogba. Në shtëpinë e "Citiziens" është gati revolucioni, duke parë ecur
Revolucioni "Mancini", kush ikën e kush vjen (FOTO LAJM) Revolucioni i Roberto Mancinit është shumë pranë. Dështimi i tij në rikthimin te Interi, me Europën shumë larg, po e det
"Vetëm revolucioni demokratik e shpëton vendin" Ish-kryeministri i vendit Sali Berisha ka reaguar sot, pas kërkesës së Prokurorisë së Përgjithshme që Kuvendi të japë au
Revolucion te Inter, Shaqiri pika "A" e ekipit të ri (FOTO LAJM) Në shtëpinë e Interit kanë nisur që tani të mendojnë për sezonin e ardhshëm. Zikaltrit e RToberto Mancinit, të eleminuar
Revolucioni nis me stolin, Galliani do trajnerin e Hysajt Drejtuesit e Milanit kanë një plan për sezonin e ri, ku nuk përfshihet trajneri aktual Pippo Inzaghi. Sigurisht që sezon
Inter, revolucion edhe në mbrojtje (FOTO LAJM) Në pritje të njohjes së sanksioneve tëq mund të vendosë UEFA, Inter ka nisur që tani të punojë për merkaton e ardhshme.
Revolucion te Inter, kush ikën e kush vjen? (FOTO LAJM) Fair Play-i Financiar e detyron Interin të rishohë planet e merkatos së ardhshme. Gjoba dhe dhe reduktimi i listës UEFA
Situata aktuale, Verona dhe "revolucioni" i qershorit Që Milani është në një situatë të rëndë dhe në një krizë evidente, kjo nuk ka nevojë për shumë fjalë, pasi rezultatet e
Milani përgatit revolucionin, kush ikën e kush qëndron (FOTO LAJM) Milani nuk po kërkon vetëm një trajner për sezonin e ardhshëm, por po punon seriozisht edhe në merkato. Duke parë që Eur