999 rezultate për

revolucion

Gati revolucioni te Milani, mbërrijnë kinezë dhe arabë Edhe pse në fushë punët nuk po shkojnë mirë, jashtë fushe Milani vazhdon të jetë i suksesshëm. Familja Berlusconi ka mar
Milan, revolucion në mesfushë (FOTO LAJM) Pas blerjeve në janar, merkatoja e verës mund të sjellë një revolucion të vërtetë te skuadra e Milanit, mbi të gjitha në
Revolucion juventin në verë, ja emrat më të përfolur (FOTO LAJM) Vera 2015, në Torino, do të jetë ndër më të nxehtat e viteve të fundit. Por kësaj here nuk ka të bëjë me motin, por me m
Revolucion te United, ja super-ekipi i sezonit të ardhshëm (FOTO LAJM) Manchester United pritet të bëjë ndryshime rrënjësore në merkaton e verës. Sipas asaj që shkruan sot "The Guardian", tek
Dimri i Ukrainës ka shuar revolucionin The Atlantic ZOTËRIT e luftës janë midis nesh. Nuk janë ata ushtarët e dërguar ditët e fundit për të vëzhguar
Nga Falcao te Verratti, Pogba shkakton revolucion te Juventus (FOTO LAJM) Tifozë të Juventusit bëhuni gati: merkatoja e verës pritet të sjellë një revolucion të vërtetë në shtëpinë bardhezi, koh
Revolucion te Flamurtari, 9 futbollistë me valixhet gati (FOTO LAJM) Flamurtari drejt transformimit rrënjësor. Rezultatet e dobëta gjatë pjesës së parë të sezonit, shumë larg pritshmërive t
Njeriu që financoi Revolucionin Amerikan American Heritage Një nënshkrues i Deklaratës së Pavarësisë, i Neneve të Konfederatës dhe Kushtetutës, Morris
Super-mendjet sjellin revolucione (FOTO LAJM) Shoqëria njerëzore ka nevojë për ndryshime dhe për përparime të mëtejshme në konceptualitetin e të jetuarit. Kurrë, s
Revolucion blaugrana, fanella me vija horizontale (FOTO LAJM) Barcelona me fanella të reja me vija horizontale. Një revolucion i vërtetë që konfirmohet nga e përditshmja katalanase "
Spanja, Del Bosque: S'kemi nevojë për revolucion Vicente Del Bosque është i bindur kur shprehet se Spanja nuk ka nevojë për revolucion pavarësisht dështimit të madh që p
Revolucion ekstrem në këpucët e grave (FOTO LAJM) Është inaguruar në "Brooklyn Museum" në New York ekspozita ‘Killer Heels: The art of the high-Heeled Shoe’. E veçanta e
Nike dhe Teague krijojnë avionin "revolucion" në sport (FOTO LAJM) Lajm i mirë vjen për Federatat, klubet, trajnerët dhe lojtarët e futbollit dhe jo vetëm. Kompania Teague ka dizenjuar nj
Revolucioni "Thohir", 15 talente për Interin (FOTO LAJM) Inter i ka të qarta idetë përsa i përket merkatos së ardhshme të futbollistëve. Pasi afroi lojtarë me ekspieriencë siç i
Revolucion te Anglia: Ja kush shpëton dhe kush jo (FOTO LAJM) Humbja me Uruguajin ka inspiruar mediat angleze që të japin verdiktin e tyre dhe të mos hezitojnë që të konsiderojnë si
Revolucion te Chelsea, Mou largon 5 lojtarë (FOTO LAJM) Merkatoja e futbollistëve hyn në fazën më të nxehtë. Në shtëpinë e Chelseat Jose Mourinho ka vendosur: do të ketë revolu
Del Bosque: Spanja nuk ka nevojë për revolucion Trajneri i Spanjës Vicente Del Bosque këmbënguli se nuk do të bënte ndryshime drastike në skuadrën e tij, pavarësisht hu
Inzaghi bën gati revolucionin, 14 largime nga Milani (FOTO LAJM) Pas zyrtarizimit të trajnerit të ri, i cili do të jetë Filippo Inzaghi, Milani ka përveshur mëngët për të ndërtuar skuad
Barça, ja revolucioni i Luis Enrique-s (FOTO LAJM) Është një ekspert i ADN-së blaugrana. Luis Enrique mund të jetë pasuesi perfekt i Pep Guardiolës te Barcelona sepse e nj
Revolucion te Barça, 14 lojtarë bëjnë gati valixhet (FOTO LAJM) Vera që po afron pritet ë jetë një revolucion i vërtetë për Barcelonën. Pas largimeve të konfirmuara të portierit Victor