999 rezultate për

respektuar

FFK ngushëllon familjen Rashica Federata e Futbollit e Kosovës i ka dërguar ngushëllime familjes Rashica pas vdekjes së Ferki Rashicës. FFK njofton s
Aurela Gaçe konfirmon shtatzëninë Aurela Gaçe tashmë e ka konfirmuar për të githë fansat e saj dhe jo vetëm se ajo është në pritje të një fëmije të dytë.
Herolind Shala qetëson tifozët: E përkrah Shqipërinë dhe do të jem pjesë e saj Futbollisti i Kombëtares shqiptare, Herolind Shala ka përgënjeshtruar të gjitha zërat që kanë të bëjnë me qëndrimin e ti
VMRO-DPMNE: Respektojmë vendimin e Gjykatës Kushtetuese Partia maqedonase në pushtet, VMRO-DPMNE është shprehur e gatshme për të respektuar vendimin e fundit të Gjykatës Kushte
Vasili: Përgjimet e paligjshme, për tu shfrytëzuar politikisht “Çdo përgjim i paligjshëm është okult dhe qëllimkeq dhe mund të përdoret negativisht, si për qëllime politike, ashtu edh
Veseli: Kuvendi ka respektuar procedurat ligjore Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli ka kërkuar të respektohet vendimi i gjykatës Kushtetuese, që e legjitimojë zgjedhjen e
Ja kush është partia e preferuar e Berishës në Kosovë Ish-Kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” të gazetarit Arian Çani ka thënë se part
Zgjedhjet, ja datat që duhen respektuar deri më 5 qershor Liderët e katër partive politike, VMRO-DPMNE, BDI, LSDM, PDSH, nënshkruese të Marrëveshjes së Përzhinos, para 3 ditëve a
Memedi: E mora RDK-në e falimentuar, tani një parti e respektuar (VIDEO) I ftuar ne emisionin "Mejdani" ne TV Koha, kryetari i Rilindjes Demokratike Kombetare, Vesel Memedi, ka bere nje permble
Thaçi: Do të jem president duke respektuar Kushtetutën Zëvendëskryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, në bazë të marrëveshjes së koalicionit LDK-PDK, do të jetë kandidat për pr
Fushë Kosovë, makina përplaset me trenin (VIDEO) Një veturë është përplasur me tren pak minuta më parë tek zona industriale në Fushë Kosovë prapa ETC-së. Nga ky aksid
Mustafa-Haradinajt: Deputetët tuaj votuan për Asociacionin, ligji duhet respektuar Kryeministri Isa Mustafa i është përgjigjur kërkesës së Ramush Haradinajt për të tërhequr nënshkrimin nga marrëveshje pë
Në Tetovë serbishtja më e respektuar se shqipja (FOTO) Mosrespektimi i gjuhës shqipe vazhdon të irritojë popullatën shqiptare në Maqedoni. Edhe pse sipas Marrëveshjes së Ohrit
Tahiri: Merkel, një shembull ekzemplar për qarkullimin rrugor Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, ministri Tahiri ka shfrytëzuar shembullin e kancelares gjermane, duke
Zbardhet vendimi i gjykatës për Fullanin: I respektuar në komunitet! Gjykata e Lartë ka zbardhur vendimin për lirimin e ish guvernatorit Ardian Fullani, ku ajo që të bie në sy është se nënv
Zaev: S'kam besim te drejtësia, dëshmitë i dorëzuam për të respektuar ligjin Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev, dorëzoi dëshmitë në Prokurori për aferën “Puç” si palë e dëmtuar. “Edhe pse nuk kam be
20 vjeçarja denoncon ish bashkëjetuesin pasi e dhunonte Një 20 vjeçare ka denoncuar në polici ish-bashkëjetuesin e saj, për dhunën që i ka shkaktuar. Ndonëse ajo ka qenë e paji
Thaçi nga Prekazi: Liria kushtoi shtrenjtë Sot liderët politikë vendas dhe ata ndërkombëtarë kanë qenë në Prekazin e Adem Jasharit dhe të heronjve të tjerë që dhan
Braçe: Shqiptarët, një popull i respektuar Deputeti i Partisë Socialiste Erion Braçe, ka reaguar në orët e para të ditës në Facebook në lidhje me ndjeshjen e djesh
Flet Fatmir Limaj: Ne do ta formojmë qeverinë Kryetari i Nisma për Kosovën, Fatmir Limaj është shprehur se është i indinjuar nga fakti që Flora Brovina e shtyu seancë