999 rezultate për

resorti

Yabba-Dabba-Doo, resorti luksoz për “njerezit e shpellave” (FOTO-LAJM) Nqs keni pyetur veten ndonje here se si ishte jeta per njerëzit që jetuan nëpër shpella ky hotel mahnites mund tiu ndihm
Arrestohen të rinjtë që grabitën resortin në Manëz Një resort në zonën e Manëz-it është grabitur mbrëmë rreth orës 02:10. Sipas policisë disa persona nën kërcënimin e arm
Resorti luksoz që ngjason me një kamp të burgosurish (FOTO-LAJM) Ai duket si një kamp të burgosurish por në fakt është resorti i parë luksoz i skive në Korenë e Veriut. Resorti ka një h
Pashkë në Izrael, Abramovich merr me qera të gjithë resortin (FOTO LAJM) Pronari i Chelsea-t, Roman Abramovich ka zgjedhur të kalojë pushimet e Pashkëve në Izrael, bashkë me familjen e tij. Por
Hoteli mahnitës nën ujë (FOTO-LAJM) Dubai është Mbretëria ku të gjithë duan të jetojnë. Gjithashtu dhe luksi ekstrem i hotelit, “Atlantis, the Palm” është s
Resorti lundrues turistik i së ardhmes (FOTO-LAJM) Ky ishull lundrues mahnitës mund të jetë një pikë e nxehtë turistike në të ardhmen. Ishulli do të ndërtohet në Maldive d
Kate dhe William pushime mbretërore, ja resorti luksoz në Maldive (FOTO LAJM) Kate dhe William i kanë dhuruar vetes disa ditë pushimi në Maldive. Motivi është i thjeshtë, princi dhe dukesha që kur j
Princi saundit bllokon resortin, paguan 30 milionë dollarë për 1 muaj Princi i kurorës në Arabinë Saudite, Salman bin Abdulaziz al-Saud, besohet se ka marrë resortin me pesë yje për rreth nj
Brazil i kontrasteve: Resort luksoz, fshat në skamje (FOTO LAJM) Costa do Sauipe është resorti që do të mirëpresë nesër shortin për Kupën e Botës "Brazil 2014". Në hotelin e këtij resor
"Brazil 2014", ja resorti ku do qëndrojë Italia (FOTO LAJM) Italia ka zgjedhur natyrën, larg kaosit të qytetit. Quhet "Portobello Safari & Resort" i Mangaratibas, 100 kilometra lar
PD: Rama mbron i dremitur Barjabën e tij nga resorti ultraluksoz Partia Demokratike ka akuzuar sërish sot kreun e PS-së, Edi Rama se po vazhdon të mbrojë me vendosmëri aktin e ulët të h
Ndërtimi i resortit, guzhinieri: Gadafi i dha Papandreut 20 milion dollarë Kuzhinieri personal i Muammar Gadafit, Miodrag Xhorxhevic në një intervistë për një televizion serb është shprehur se gj