999 rezultate për

resorti

Akuza kundër "kingut" të qeverisë: Ahmetaj kaloi fundjavën në resortin e Balilit Ish-kryeministri Sali Berisha duke u mbështetur në mesazhet e qytetarëve dixhitalë, ka bërë një denoncim se Ministri i
Hillary Clinton thyen dorën pas rrëshqitjes në vaskën e resortit në Indi (VIDEO) Hillary Clinton ka thyer dorën gjatë qëndrimit të saj në Indi, teksa rrëshqiti nga vaska në hotelin me 5 yje ku po qëndr
Luana lë nam në mes të resortit luksoz, detaji që e nxorri bllof para të gjithëve Teksa kanë mbyllur që të dyja sezonet e dy emisioneve të suksesshme motrat Vjollca i kanë dhuruar vetës një palë pushime
Bledi Shkëmbi i lumtur për atmosferën në klub, idetë e merkatos janë të qarta Trajneri i Lirisë Bledi Shkëmbi shfaqet i kënaqur me gjendjen e ekipit teksa ndodhen në resortin Tropikal. “Faza po s
Këngëtari shqiptar shkon të pushojë në Maldive por le nam, rrezikon dëbimin (VIDEO) Reperit kosovar Asdren Gjikolli-Gjikos mund t’i ndalohet hyrja në shtetin e Ishujve Maldive, pasi në një video të publik
Tmerr në resortin turistik në Turqi, humb jetën një person e plagosen shumë të tjerë Një person i armatosur me armë zjarri ka terrorizuar pushuesit në një resort turistik në Turqi duke hapur zjarr në mes t
Rindërtohet resorti legjendar i Hitlerit që mban 20.000 persona (FOTO LAJM) Tre vjet para se Gjermania të pushtonte Poloninë në vitin 1939, Adolf Hitleri urdhëroi ndërtimin e vendpushimit më të ma
Kazino dhe teatër, ja si duket resorti ku do të martohet Messi (FOTO LAJM) Të premten Lionel Messi do të kurorëzojë në martesë lidhjen disavjeçare me partneren Antonella Roccuzzo, në qytetin e ty
2 persona vdesin nga sulmi i ISIS-it në resortin malian Persona të armatosur që dyshohet të jenë nga Shteti Islamik kanë sulmuar një resort turistik luksoz Le Campement Kangaba
ISIS merr përsipër sulmin me armë në resortin më të madh në Filipine (FOTO LAJM) Grupi terrorist ISIS ka marrë përsipër sulmin me armë në resortin më të madh të Filipineve, ku mbetën të plagosur të pak
Të shtëna me armë në resortin më të madh në Filipine (FOTO LAJM) Të shtëna me armë zjarri janë raportuar në resortin më të madh turistik në Filipine, që ndodhet pranë aeroportit ndërkom
Ja super-resorti i Pacollit në Divjakë (FOTO LAJM) Në kufi me parkun e Divjakës është projektuar të ngrihet një kompleks turistik 3300 metra katrorë. Bëhet fjalë për një r
Ja super-resorti ku do të mbahet Samiti i G7-ës (FOTO LAJM) Krerët e 7 vendeve më të industrializuara në botë, Gjermanisë, Francës, Italisë, Britanisë së Madhe, Japonisë, Kanadasë
Shqipëri-Danimarkë, zbardhet programi i Kombëtares Trajneri i Kombëtares Gianni De Biasi ka publikuar dje programin e Kombëtares në prag të ndeshjes kundër Danimarkës. Vih
Resorti gjigant i Celine Dion në shitje për 62.5 milion dollarë (FOTO-LAJM) Shtëpia e Celine Dion e cila ndodhet në plazh në bregdetin e Floridës është nxjerrë në shitje për 62.500.000 dollarë. Në
Kush e mendonte se në resortin e Escobar një ditë do kullosnin derrat (FOTO-LAJM) Vila që shihni në fotot më lartë dikur ishte kryeqendra e mbledhjeve të kartelit të drogës Medellin. Vila e ndërtuar pre
Hotel me 5 yje për qentë në Spanjë (FOTO-VIDEO) Për njerëzit, marrja e pushimeve dhe lënia vetëm e qenve përbën shqetësim. Por nga dita e sotme edhe për këto kafshë ësh
Hoteli lundrues me energji diellore (FOTO-LAJM) Ky do të jetë hoteli i të ardhmes i cili do të nisë të ndërtohet këtë verë në Filipine nga arkitekti italian Michele Puz
"Brazil 2014", ushqime të skaduara në resortin e Italisë (FOTO-VIDEO) 25 kilogramë ushqime të skaduara, mes të cilave makarona, produkte deti dhe bulmeti, janë pikasur nga Procon (Shoqata br
Një Botëror luksi për Cristiano Ronaldon Siguri absolute, qetësi dhe komoditet. për t’i bërë të mundur Cristiano Ronaldos që të paraqitet në mënyrën më të mirë n