999 rezultate për

resorti

Një ceremoni 3 milionë paund, zbulohet resorti luksoz ku do martohet djali i David Beckham (FOTO LAJM) Brooklyn Beckham, djali i legjendës David Beckahm dhe e dashura e tij Nicola Peltz u fejuan vetëm pak javë më parë. Dhe
Rama në Jug të Shqipërisë, shijon pushimet në resortin luksoz (FOTO LAJM) Kryeministri i vendit Edi Rama ka vendosur që këtë vit ditët e nxehta të gushtit ti kalojë në Jug të Shqipërisë. Ai ë
Një ceremoni 3 milionë paund, zbulohet resorti luksoz ku do martohet djali i David Beckham (FOTO LAJM) Brooklyn Beckham, djali i legjendës David Beckahm dhe e dashura e tij Nicola Peltz u fejuan vetëm pak javë më parë. Dhe
Një grua gjendet e vdekur në dhomën e një resorti në Sarandë Një grua 69-vjeçare është gjetur e vdekur në dhomën e një resorti turistik në Sarandë, mëngjesin e sotëm. 69- vjeçar
Çudi shqiptare, kosovari kalon nga kufiri shqiptar ilegalisht një luan Në Kosovë është ndaluar një person pasi ka kaluar një ilegalisht në kufi një luan. Shtetasi me iniciale A.H ëhstë nda
Zbardhet dëshmia e bashkëshortes së Altin Hajrit: Resortin e menaxhon vjehrra Altin Hajri është një prej personave të shpallur në kërkim nga policia për rrëmbimin dhe zhdukjen e Jan Prengës. Poli
Plasmas me njolla gjaku, çfarë gjeti policia afër resortit ku u transportua Jan Prenga Janë ndërprerë sot kërkimet për trupin e Jan Prengës i marrë peng në datën 17 janar të këtij viti. Mësohet se më 31 j
Sekuestrimi i resortit luksoz, flet gruaja e Altin Hajrit Teksa forcat e ndërhyrjes së shpejte u zëvendësuan me bujë në hyrje të resortit Golden nga Operacioni Forca e Ligjit, po
Pas resortit luksoz të Hajrave, ku do të zbarkojë sot OFL? OFL-ja e nisi dje aksionin për të sekuestruar pasuritë e fisit të Hajrave, mes tyre dhe resorti ku i mbajt peng Jan Pren
Rrëmbimi i bujshëm i Prengës, zbulohet roli i 5 të arrestuarve Detaje të tjera kanë dalë nga hetimi për rrëmbimin dhe vrasjen e Jan Prengës më 17 janar të këtij viti. ABC News ka m
A ishte Prenga në resortin luksoz? Hap gojën një prej të arrestuarve Dalin pamjet e të arrestuarve për pengmarrjen dhe vrasjen e Jan Prengës. Seanca për dhënien e masës së sigurisë ka fi
Lala: 10 mijë përgjime në resortin Golden, video me ministra e deputetë Mbrëmjen e sotme, në emisionin “Opinion”, gazetarja Klodiana Lala ka nxjerrë fakte tronditëse. Ajo ka zbuluar se në reso
Resorti ku "gëlon" luksi, sekuestrohet pasuria e rrëmbyesve të Jan Prengës Dy ditë më parë, policia konfirmoi vdekjen e Jan Prengës por ende nuk dihet se ku mund të jetë trupi i tij. Nga pamjet e
Shpërthen Kim Kardashian, me bikini gjatë pushimeve në resortin luksoz në Meksikë (FOTO LAJM) Kim Kardashian ka treguar linjat e saj të përsosura nga pushimet e bëra së fundmi në Meksikë. Ylli i “Keeping Up With
Muaji i mjaltit në Hawaii: Pamjet nga resorti luksoz ku po qëndrojnë Blero dhe Afrona (FOTO & VIDEO) Në shtator të këtij viti, këngëtari Blero Muharremi dhe partnerja e tij, Afrona Dika, kurorëzuan me martesë dashurinë e
Vetëm një ditë larg dasmës, zbulohet resorti luksoz ku do martohen Jonida dhe Besniku (FOTO LAJM) Ditën e nesërme, moderatorja e njohur Jonida Vokshi dhe partneri i saj, Besnik Krapi, do të kurorëzojnë me martesë dashu
4 000 dollar nata! Sara dhe Ledioni, pushime në resortin ku Kate dhe Princi William kaluan muajin e mjaltit Sara Hoxha ka nisur tashmë pushimet e para këtë fillim maji me familjen e saj, bashkëshortin Ledion Liço dhe vogëlushin
Justin Bieber blen resortin luksoz, kushton sa qimet e kokës Justin Bieber ka blerë një rezidence prej 5 milione dollarësh në Wellington County, Ontario. Këngëtari, i cili është
Ky ishte bakshishi i madh që CR7 i la resortit grek Kur në media po bëhej "nami" më polemika mbi transferimin e Ronaldos, ai ndodhej bashkë me familjen duke shijuar pushime
Jeta luksoze e motrave Hoxha, këtë herë shfaqen në resortin e famshëm Lori dhe Sara Hoxha ndodhen akoma në rivierën franceze. Franca ishte destinacioni i Vis Bajraktarit për të festuar d