999 rezultate për

rendesishme

KLP mban mbledhjen e rëndësishme, caktohen kryeprokurorët e rretheve Këshilli i Lartë të Prokurorisë ka shqyrtuar propozimet për drejtues të përkohshëm të Prokurorive në rrethe. Kjo ësht
Horoskopi 25 dhjetor 2019, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje Dashi Yjet janë mjaft të favorshëm dhe kjo ditë premton që të jetë e qetë. Përfitoni, pasi ditët në vijim do të jenë
Piatek: Milan solid, po rikthehemi Milan arriti një fitore shumë të rëndësishme dje në transfertën e Bolognas, duke arritur fitoren e dytë radhazi. Sulmues
Cungu: Fitore e rëndësishme, presim përforcime në janar Armando Cungu shijon frytet e punës së tij te Laçi, që sot mori fitoren e 5-të në 7 ndeshje, rezultate këto që e kanë af
Sarri: Kundër Lazios do të jetë e vështirë, por jo vendimtare Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri tha se sfida ndaj Lazios është e rëndësishme por jo vendimtare për bardhezinjtë.
Nis "furtuna" në Prokurorinë e Përgjithshme, dorëhiqet drejtoresha e rëndësishme Pas kalimit të detyrës së Prokurorit të Përgjithshëm Olsjan Celës ka dhënë dorëheqjen edhe shefja e kabinetit të Prokuro
51 viktima, PD ka 5 pyetje të rëndësishme për Ramën Sekretari i përgjitshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka reaguar në lidhje me tërmetin e 26 nëntorit i cili i mo
9 vjeçari sfidon hapur Donald Trump për kauzën e rëndësishme (FOTO LAJM) Presidenti Donald Trump është një adhurues i ushqimit të shpejtë dhe mishit të përpunuar dhe me shumë mundësi që është n
Ushqimet më të mira për stinën e dimrit Mbi te gjitha, ekspertët këshillojnë që gjatë stinës së dimrit duhet të qëndroni pozitiv, të ushtroni dhe të siguroheni
Tri ngjyra në pastën e dhëmbëve kanë një domethënie dhe janë të rëndësishme Secila nga tri ngjyrat ka ndikimin e vet shëndetësor të rëndësishëm për mbrojtjen e shëndetit të dhëmbëve. Përbërësit
Ndeshje e rëndësishme, mijëra tifozë të Frankfurtit nuk lejohen të hyjnë në stadiumin e Arsenalit Frankfurti sonte do të jetë mysafir i Arsenalit në kuadër të Ligës së Evropës, në ndeshjen më të rëndëisshme deri tani p
Do t'a përjashtoj Rama? Ish-ministrja nuk merr pjesë në mbledhjen e rëndësishme të PS Ditën e sotme kryeministri Edi Rama prezantoi paketën anti-KÇK, e cila pritet që të përgjojë, sekuestrojë, kontrollojë d
Presidenca sulmon sërish ambasadorët: Jemi të pavarur që prej 1912-ës! Presidenti Meta ka adresuar një tjetër mesazh për ambasadorët e huaj. Përmes zëdhënësit Tedi Blushi i pyet nëse kanë
Ky është parashikimi i yjeve për ju, kush është shenja më e pafat e kësaj fundjave E shtunë, 23 nëntor 2019. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox Dashi Hëna do të ketë ndikim të
Mënyrat se si ta mbroni veten nga njerëzit që flasin shumë Një histori “argëtuese” për gjyshen e tyre, macen e tyre ose thjesht ecjen në punë: Disa njerëz thjesht duan të shprehin
Kajmaku në arrati, Prokuroria kërkesë të rëndësishme noterëve Prokuroria e Tiranës ka dërguar një kërkesë në Dhomën e Noterisë pas shpalljes në kërkim të ish-kryebashkiakut të Vorës,
Emojit bëhen pjesë e rëndësishme e studimeve universitare Studentët e universitetit tani mund të studiojnë emojis të cilat përdoren gjerësisht në Instagram, Facebook e media të t
Sot ju pret një sfidë e rëndësishme, cila shenjë duhet të ruhet Dashi Kjo ditë do ju gjejë fitimtarë dhe gati për tu përballur me sfida të rëndësishme. Gjetja e sigurisë në vete dh
Challandes: Ndeshja me Anglinë e mrekullueshme Bernard Challandes, trajneri i Kombëtares së Kosovës, është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes me Anglinë në
Pyatt: Gabim historik i BE-së me Tiranën dhe Shkupin Ambasadori i SHBA-së në Greqi Geoffrey R. Pyatt ka deklaruar nga samiti i Selanikut se vendi i tij mendon se ishte gabim