999 rezultate për

rendesishme

Arsyeja e rëndësishme pse kurrë nuk duhet të mbani fatura në xhep Sipas një studimi të bërë së fundmi, ka rezultuar se 90% e faturave që jepen në dyqane, lokale apo restorante përmbajnë
Pioli befason në prag të derbit: Juventusit do i tregojmë se jemi në një nivel me ta Milani do të presë ditën e nesërme në “San Siro” Juventusin, në ndeshjen e parë për gjysmë finalen e Kupës së Italisë.
A keni nevojë për kalcium? Hani këto ushqime Kalciumi padyshim është një nga mineralet më të nevojshme dhe të rëndësishme për zhvillimin normal të muskujve, eshtrave
Rita Ora nuk e mohon kurrë origjinën: Jam krenare nga vij Rita Ora së fundmi ka dhënë një intervistë për median e njohur amerikano-jugore, “SHOCK”. Gjatë intervistës Rita ka f
E premte premtuese, çfarë ka rezervuar fati për sot Dashi Mundohuni që të mos fiksoheni pas të kaluarës, pasi në dashuri duhet të jetoni të tashmen për të qenë mirë. Që
ANTI-KÇK/ Soreca: Kjo strukturë e re duhet të punojë nën udhëheqjen e SPAK Luigi Soreca, ambasadori i Bashkimit Europian ka komentuar për ligjin anti-KÇK dhe OFL-në duke thënë se është mënyrë efi
UEFA do të zhvillojë një mbledhje të rëndësishme në Tiranë Komiteti i UEFA-s, HatTrick, ka zgjedhur që takimin radhës ta mbajë në Tiranë. Komiteti më i madh i investimeve të UE
Shenja më e dukshme e kancerit në vezore që të gjithë e injorojnë Kur bëhet fjalë për llojet e kancerit që prekin në mënyrë disproporcionale gratë, kanceri i gjirit është më i njohuri. Ë
Anti-KÇK, Ambasada amerikane bën deklaratën e rëndësishme Miratimi i aktit normativ për KÇK, “kap ca t’kapësh”, ka zgjuar dhe interesin e ndërkombëtareve. Ambasada Amerikane
Për Courtois të fitosh me Realin është gjithçka Edhe pse ka fituar dy tituj nw Premier League, portieri i Realit, Thibaut Courtois shprehet sw asgjë s’është më mirë ses
Zidane i çuditur me yllin e Realit: Më ka surprizuar shumë Real Madrid ka marrë një fitore të vështirë dhe shumë të rëndësishme. Skuadra e drejtuar nga Zinedine Zidane ka mposh
Ceremonia e rëndësishme e filmit, kush fitoi në Critics’ Choice Awards Mbrëmjen e kaluar është mbajtur edicioni i 25-të i ndarjes së çmimeve Critics’ Choice Awards. Ceremonia ceremoni u d
Ancelotti i dashuruar me tifozët e Evertonit: Duam ta shijojmë sërish këtë atmosferë Everton u rikthye te fitorja pas humbjes në derbin ndaj Liverpool dhe eliminimit nga FA Cup. Goli fantastik i Richarliso
Marotta zbulon publikisht objektivin e janarit Drejtori i përgjithshëm i Interit, Giuseppe Marotta ka konfirmuar se mesfushori i Barcelonës, Arturo Vidal është objekti
Të gjitha këto nuse VIP kanë një të përbashkët shumë të rëndësishme (FOTO LAJM) Këtë vit duhet thënë se ka pasur disa dasma të bujshme VIP-ash por ka qenë një detaj i rëndësishëm ai që ka rënë në sy.
Këto gjashtë gabime po shkatërrojnë makinën tuaj Të qenit pronar automjeti nuk është diçka e lehtë. Duhet të kujdeseni mirë për të, në mënyrë që “ëndrra” të mos ju ktheh
Greva e shkarkime, ngjarjet më të rëndësishme të këtij viti në Kosovë 14 janar – Të gjitha institucionet arsimore në Kosovë të të gjitha niveleve hynë në grevë të përgjithshme duke kërkuar q
KLP mban mbledhjen e rëndësishme, caktohen kryeprokurorët e rretheve Këshilli i Lartë të Prokurorisë ka shqyrtuar propozimet për drejtues të përkohshëm të Prokurorive në rrethe. Kjo ësht
Horoskopi 25 dhjetor 2019, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje Dashi Yjet janë mjaft të favorshëm dhe kjo ditë premton që të jetë e qetë. Përfitoni, pasi ditët në vijim do të jenë
Piatek: Milan solid, po rikthehemi Milan arriti një fitore shumë të rëndësishme dje në transfertën e Bolognas, duke arritur fitoren e dytë radhazi. Sulmues