999 rezultate për

rendesishme

"Kërcet" grushti në NBA, ai që e pëson është gjyqtari (VIDEO) Në NBA po zhvillohen ndeshje të rëndësishme në fazë të play-offit. Tashmë po zhvillohet ndeshje shumë të rëndësishme,
Nxehtë dhe zagushi! Arsyet pse pirja e ujit është shumë e rëndësishme Hidratimi i duhur është i nevojshëm për trupin tonë, duke pasur parasysh që rreth 75% e trupit tonë përbëhet nga uji.
Pse është kaq e rëndësishme vaksina kundër gripit këtë vit? Vaksina kundër gripit këtë vit është shumë e rëndësishme, sepse ndihmon në dallimin e infeksionit Covid-19 nga infeksion
Arbitrimi shqiptar në zi, ndërron jetë ish-arbitri i njohur Sazan Velçani nuk i’a doli dot. Ish-gjyqtari i njohur ka ndërruar jetën gjatë natës së djeshme, duke pikëlluar familjen
Solskjaer para ndeshjes me Sevillan: Jemi të gatshëm Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, është i sigurt për suksesin e ekipit të tij në prag të gjysmëfinales
Bartomeu cakton takim ditën e hënë, pritet të merren vendime të rëndësishme Ndryshime të mëdha pritet të fillojnë te skuadra e Barcelonës. Pas humbjes turpëruese në çerekfinalen e Ligës së Kamp
COVID-19 në Shqipëri, Meta për COVID-19: Të kërkohet ndihmë nga Italia "Në këtë situatë, është shumë e rëndësishme të kërkohet ndihmë nga Italia për asistimin me specialistë, si një vend me e
HOROSKOPI/ Përgatituni për një ngjarje të rëndësishme e cila do të ndodhë sot Dashi A ndjeni sikur marrëdhënia juaj e dashurisë ka nevojë për t’u ripërtërirë dhe rritur? Atëherë përgatituni për n
Ditë e rëndësishme për Milanin, drejtuesit takim me Raiolan për dyshen Donnarumma-Ibra Vetëm disa javë më parë dukej e pamundur, por në Milano ngjarjet në ditët e fundit kanë ndryshuar rrjedhë papritur. K
OBSH bën deklaratën e rëndësishme për hapjen e kufijve Organizata Botërore e Shëndetësisë ka njoftuar se ndalimi i udhëtimeve ndërkombëtare nuk mund të zgjasë përgjithmonë dhe
Katër përfitimet e rëndësishme të të notuarit në det Noti në det mundet të përmirësojë humorin dhe shëndetin në përgjithësi. Efektet shëruese të ujit të detit u përmblodh
Partizani dështon ndaj Teutës, Europa mision i pamundur Teuta dhe Partizani kanë mbyllur në barazim pa gola ndeshjen e tyre të sotme në “Niko Dovana”, një sfidë që ishte e rënd
Partizani në telashe, me katër mungesa të rëndësishme ndaj Laçit Partizani luan sot në shtëpi ndaj Laçit, ndeshje e vlefshme për javën e 31-të në Kategorinë Superiore. Sfida është e
Rama drejt fushatës zgjedhore, PS lajmëron nismën e rëndësishme për të garantuar mandat tjetër Progami "Fressh Voice" që do të nisë së shpejti u bë publik nga Sekretari i Përgjithshëm i PS-së, Taulant Balla, i cili
Real Madridi me dy mungesa të rëndësishme përballë Espanyol Luka Modric dhe Ferland Mendy nuk do të jenë në dispozicion të Zinedin Zidane për ndeshjen e fundjavës përballë Espanyol
Gjiknuri: Plotësuam kërkesat e opozitës Anëtari i Këshillit Politik Damian Gjiknurit në përfundim të mbledhjes tha se është gjetur dakordësia për të gjithë pika
Ilir Meta publikon pikat kryesore ku "Venecia" i dha të drejtë Presidenti Ilir Meta në një konferencë te mbajtur sot për mediat ka folur rreth rëndësisë që kanë ditët që kanë kaluar
Krijon objekte të parëndësishme dhe fiton me miljona ndjekës, "arti" fiksues (FOTO LAJM) Matt Benedetto, është një nga personat e paktë i cili ka qenë pjesë e laboratorëve të krijimit të objekteve të panevojsh
Hetoi dosje të "nxehta", prokurori shkarkohet pasi nuk justifikoi dot pasurinë Një nga prokurorët që ka hetuar cështje të rëndësishme nuk i ka shpëtuar Vettingut. Blerim Tominaj, prokuror në Proku
Thaçi komenton ardhjen e Vetëvendosjes në Maqedoni Kryetari i PDSH-së në Maqedoninë e Veriut, Menduh Thaçi, ka deklaruar se vazhdon që BDI-në ta llogarisë si grup kriminal