999 rezultate për

rendesishme

Cila është mosha e duhur dhe 3 pyetjet më të rëndësishme para se të bësh një mamografi Sa më herët të zbulohet kanceri, aq më e lehtë është të kurohet. Por kur bëhet fjalë për mamografitë, shumë njerëz mendo
HOROSKOPI/ Tetori është muaji i zgjedhjeve të rëndësishme, favorizohen projekte të reja Dashi Ruani qetësinë, sepse nëse lind një krizë në çift sot dhe nesër, ajo mund të rritet më shumë. Kur bëhet fjalë p
CHAMPIONS/ Dinamo Kiev - Juventus, formacionet e mundshme: Rikthehet Ramsey (FOTO LAJM) Kampeticioni më i rëndësishëm Evropian për klube, Champions League ngre sqeparin sonte me disa ndeshje të rëndësishme.
CHAMPIONS/ Manchester United me mungesa të rëndësishme ndaj PSG-së Skuadra e Manchester United do të jetë pa tre yjet e ekipit kundër PSG-së në ndeshjen e vlefshme për fazën e grupeve të
HOROSKOPI/ Kjo është një ditë e rëndësishme, por mos jini të pasigurt Dashi Mund të merrni frymë lehtësimi dhe të shërohen me një qetësi të madhe. Në frontin e biznesit, përpiquni të jeni
Brataj: Ja pse është e rëndësishme të mbahen maskat Duke filluar nga e enjtja (15 tetor), maska do të bëhet e detyrueshme për qytetarët në çdo ambient jashtë shtëpisë. K
Historia e shtëpisë më të rëndësishme në botë Më 13 tetor 1792, presidenti George Washington vendosi në mënyrë ceremoniale gurin e parë në themelin e ndërtesës, e cil
ZYRTARE/ Kosova me 3 mungesa të rëndësishme ndaj Greqisë Federata e Futbollit e Kosovës përmes një komunikate ka konfirmuar se Valon Berisha, Arbër Zeneli dhe Edon Zhegrova nuk
Koeman: Jemi ekip më i mirë se Juventus, kemi Pjanic që do të na jap informacione Ronald Koeman ka thënë se ka në skuadër ish-mesfushorin e Juventusit, Miralem Pjanic, ku nga ai do të kërkojë më shumë i
"Buzëqesh" Pioli, gati tre rikthime të rëndësishme para derbit Milani e nisi kampionatin në mënyrë perfekte me tre fitore në po kaq ndeshje dhe tani ndodhet në krye të renditjes bashk
Humbi nënën nga kanceri i gjirit, Xhesika Polo ndërmerr nismën e rëndësishme (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, Xhesika Polo humbi mamanë e saj pasi vuante nga kanceri i gjirit. Këngëtarja është shprehur gjithmonë
Maqedoni-Kosovë, vendoset për çështjen e tifozëve Ndeshja e gjysmëfinales së "Play-off" të Ligës së Kombeve mes Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës do të luhet pa praninë e
3 lidhjet më të rëndësishme që do të keni në jetë Ekzistojnë tri lloje të marrëdhënieve në jetën tuaj dhe nëse gjeni të duhurën nga e para, ju jeni me të vërtetë me fat.
I dha Juventusit 1 pikë ndaj Romës, Ronaldo: Pikë e rëndësishme Cristiano Ronaldo ka vlerësuar lart pikën e fituar ndaj Romës. Juventus luajti baras 2:2 ndaj Romës, për të dalë me v
"Me COVID-19", Arjola Shehu zbulon si e gjeti kjo ditëlindje (FOTO LAJM) Moderatorja Arjola Shehu feston sot ditëlindjen, por në kushte aspak të zakonshme. Ajo ka zbuluar se është infektuar me
HOROSKOPI/ Do të përballeni me një mundësi shumë të mirë, shenja që sot do i hapen rrugët Dashi Bëni edhe pak durim në dashuri, për orët në vijim. Ky është një moment i mbushur me lodhje sa i takon punës.
Horoskopi për nesër, ky është parashikimi i yjeve për ju Dashi Momente shumë të këndshme ju presin këtë të premte. Puna dhe profesioni janë pika juaj e fortë. Ju do të bëni m
"Çfarë bëri Turi?", Besa Shahini i përgjigjet Kryemadhit Dy ditë më parë ministrja e Arsimit, Besa Shahini deklaroi se do të largohet nga Qeveria si dhe nga Shqipëria në përfund
Nis sesioni i ri parlamentar, deputetët me maska në Kuvend Sot, në orën 17:00 ka nisur zyrtarisht seanca plenare dhe sesioni i ri parlamentar 2020-2021. Fillimisht Kreu i Kuven
Ndeshje e rëndësishme për "bardheblutë" në Champions, Meta: Forca Tirona, jemi me ty Presidenti Ilir Meta i ka uruar suksese, ekipit të Tiranës sot, në ndeshjen me ekipin serb Crverna Zvezda, ndeshje që do