999 rezultate për

rekordin

Reali sot mund të barazojë rekordin I cili është i paprekshëm prej dekadash Sonte Real Madridi mund të barazojë sot rekordin e skuadrës braziliane Santos duke shënuar në 73 ndeshje rradhazi në koh
100 rrotullime brenda 45 sekondave, balerina thyen rekordin (VIDEO) Ndërsa disa balerina ishin gati për t’i dhënë fund klasës së teknikës së rrotullimit, njëra prej tyre u tregoi komplet t
Olsi Klosi thyen rekordin dhe vjen me një projekt të ri (FOTO LAJM) Padyshim që ai ishte një nga banorët më pikantë të BB9 dhe sidomos për vajzat. Olsi Klosi këtë herë ka bombarduar rrj
Turizmi arrin rekordin pozitiv, milionat që mbetën në Shqipëri Teksa Shqipëria po kthehet në një destinacion turistik dhe mediat e huaja nuk pushojnë së shkruari për vendin e shqiponj
Mban 27 litra birrë në dy duar, bëhet kampion bote (VIDEO) Birrën në Bavari e marrin shumë seriozisht, dhe garat që e përfshijnë atë në këtë zonë janë nga më të ndryshmet. Vetë
I "çmenduri" që qëndroi për 61 minuta me 100 mijë bletë në fytyrë (VIDEO) Ortiz, një punonjës në Dickey Bee Honey Farm në Cookstown, ka qëndruar në një flluske plastike të mbushur me bletë për 6
Uragani "Harvey" thyen rekordin amerikan me 1250 milimetra shi për 58 orë Stuhia tropikale ”Harvey” theu rekordin e reshjeve të shiut në pjesën kontinentale të SHBA-së, në Pearland, Teksas, me 1
Messi në ndjekje të rekordit të Mullerit Ylli argjentinas, Lionel Mesi, është një lojtar që po gdhend emrin e tij në historinë e futbollit. Gjatë karrierës së ti
Dua Lipa thyen rekordin e Adele, zë vendin e parë në Britani Dua Lipa është një nga këngëtaret shqiptare e cila po korr vërtet shumë suksese në arenën ndërkombëtare. Suksesi i sa
Policia thyen rekordin e gjobave, shikoni sa shoferë u dënuan dje Policia e Kosovës ka thyer rekord gjatë ditës së djeshme sa i përket vendosjes së gjobave për shkelje të rregullave të q
Despacito trondit Youtube, thyen rekordin e klikimeve (VIDEO) Kënga “Despacito” është bërë tashmë fenomenale dhe ka arritur rreth 3 miliard klikime në rrjetin social Youtube për kaq
Gjithçka është gati, zbuloni ditën kur zyrtarizohet Neymar tek PSG Paris Saint-Germain duan të kompletojnë rekordin e tyre botëror për Neymarin deri të mërkurën. Klubi francez është i
PSG gati të thyejë rekordin botërorë, Barca qëndron e qetë Bordi i drejtuesve të Barcelonës është "shumë i qetë" mes spekullimeve që Paris Saint-Germain mund të bëjë një lëvizje p
Kjo është kënga që theu rekordin e "Gangnam Style" (VIDEO) Kanë kaluar rreth 5 vite që nga dita kur u hodh në rrjetin social Youtube kënga e PSY me titullin Gangnam Style, këngë e
Muriel kalon tek Sevilla për 20 milionë euro, por mbart diçka me vete Muriel është gati për të thyer rekordin e Rojiblancos. Sevilla do të thyejë rekordin e transferimit kur ata përfundo
Ronaldo dhe Messi e kanë thyer rekordin e Raul, por askush se vendosi si ai Raul Gonzalez u kthye në golashenuesin më të mirë të Ligës së Kampionëve në vitin 2011 kur shenoi ndai Interit në humbje
Gratë e Beratit thyejnë rekordin, Fieri me pjesëmarrjen më të ulët Pas përmbylljes së procesit të votimit në mbarë vendin, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka publikuar pjesëmarrjen e qytet
Basha thyen rekordin, s’do t’a besoni sa kilomentra ka ecur nëpër Tiranë Kryedemokrati Lulzim Basha ka vazhduar takimet derë më derë me qytetarët e Tiranës ku sot arriti të thyente edhe një tje
Luiza Gega thyen rekordin kombëtar në 3.000 m me pengesa Luiza Gega ka thyer sërish rekordin kombëtar në 3.000 metra me pengesa. Atletja shqiptare, në një veprimtari në Oslo ka
Euro lë "nam", kap rekordin historik Monedha e përbashkët ka shënuar një tjetër rënie gjatë ditës së sotme, duke zbritur në 133.64 lekë, 0.15 lekë më pak se