999 rezultate për

reklame

Vijojnë akuzat dhe kundër-akuzat për reklamën shtetërore Partia Demokratike ka reaguar sot ndaj akuyave të Partisë Socialiste lidhur me “skandalin” e reklamave. Në një deklaratë
Reklamë e re Samsung kundër iPhone 5 (VIDEO) Në vendin tonë, kemi pritur në radhë për qumësht e kemi pritur për bukë. Mirëpo në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, shum
Të tjera të dhëna mbi skandalin e reklamës shtetërore Partia Socialiste ka bërë të njohura të tjera detaje për shpërndarjen e reklamës shtetërore. Deputeti Eduart Shalsi iu r
Miliona euro për reklamë shtetërore Ministria e Brendshme ka harxhuar për reklama televizive 4,735,500 dollarë gjatë viteve 2006 -2012, para të cilat i janë
Lady Gaga zhvishet për reklamën e “Fame” Këngëtarja Lady Gaga zhvishet për reklamën e “Fame”, parfumit të saj më të ri. Në imazhet që reklamojnë flagrancën e saj
Walt Disney ndalon reklamen e fast-foodeve Perandoria e medias amerikane Walt Disney deklaroi se do të ndalojë reklamën “e ushqimit jo të shëndetshëm” në programet
Sezoni turistik, publikohet spoti i ri për Kosovën (VIDEO) Agjencia për Turizmin dhe Promovimin në Kosovë ka publikuar spotin e ri publicitar për këtë sezon turistik i cili titull
Leonora-Adelines: Kujdes, provove një duel me mua “Nga ajo çika, Adelina, unë kërkoj që të mos sillet fort kah emri im, sepse ajo e ka treguar veten, ne e kemi pasur njëh
Elvana sërish në reklamë, tani për “Tring Digital” Pas përfundimit të “Dancing with the Stras” këngëtarja e njohur shqiptare Elvana Gjata ka marrë ofertë që të jetë imazh
Leonora imazh reklamash Këngëtarja kosovare Leonora Jakupi do të jetë imazhi i një reklame të kafesë më të njohur në Kosovë “Prince Caffe”. Po
Pedagogët e prindërit kundër reklamës së Beckhamit (FOTO LAJM) Futbollisti i njohur David Beckham ka marë kritika të shumëta, sidomos nga përsona që janë prindër pas publikimit të një
Iu përdor foto për reklamë përdhunimi Një aktore nga Los Angeles ka vendosur të hedhë në gjyq prodhuesit e vodkas Belvedere pasi kanë përdorur pa leje një fot
Messi & Co, spektakël dhe në reklamë (VIDEO) Lionel Messi i çon gjithnjë paraqitjet e tij në fushë në mënyrën më të mirë dhe tani ka bërë të njëjtën gjë edhe për gji
Serbia në reklamë, pa Kosovën dhe Vojvodinën (VIDEO) Reklama që ka pushtuar televizionet në Serbi, nga kompania Kalgon ku paraqitet harta e Serbisë pa Kosovën dhe Vojvodinën
Salma Hayek këshillon: Pini qumësht Salma Hayek është personazhi i famshëm më i fundit që i është bashkuar fushatës ‘The Breakfast Project’ (Projekti i mëng
Pse duhet bërë shërbimi ushtarak?! (VIDEO) Qeveria e shtetit të vogël afrikan, Gabon, për të stimuluar kryerjen e shërbimit ushtarak ka përgatitur një video klip a
Ajax-United, Ferguson: Reklamë për Europa League Manchester United luan për herë të parë që nga viti 1995 një ndeshje në kompeticione evropiane, që nuk është Champions L
Ministrja pranon gabimin në reklamën e Kosovës Ministrja e Tregtisë, Mimoza Kusari Lila, e cila është bartëse e projektit për promoviin e Kosovës në CNN, ka pranuar pa
Skandal, në reklamën e Kosovës NewBorn bëhet NewPorn (VIDEO) EKSKLUZIVE - Të gjithë ne me padurim po prisnim fillimin e emitimit të video spotit të Kosovës në CNN, projekt që po bar
Steve Jobs ‘engjëll’ në një reklamë në Tajvan (VIDEO) Ai ishte zotuar se do ta luftonte deri në frymën e fundit Google Android sepse besonte që teknologjia e tyre ishte e vje