999 rezultate për

reklame

Pendarovski promovohet dhe me reklamë në shqip Pendarovski është promovuar së fundmi mjaft në gjuhën shqipe. Ai në fushatë ka shpërndarë platformën e tij që ka për kre
Do të imitonte Van Damm-in, ja si përfundon! (VIDEO) Reklama shumë e pëlqyer e Volvos me protagonist aktorin Van Damme, ka inspiruar edhe persona të tjerë të bëjnë një rekla
Neymar vs Muller, çfarë reklame (VIDEO) Ylli i Barcelonës Neymar dhe ai i Bayern Munchen Thomas Muller kanë qënë pjesë e një reklamë fantastike. Ka qenë gjigand
Neymar, kërcim gjysmë nudo në reklamën e re (VIDEO) Moda e reklamimit të veshjeve intimeve nga ana e yjeve të futbollit ka pësuar rritje javët e fundit. Braziliani i Barcel
New Moment shpallet Agjencia e Vitit Me pesë çmime Grand Prix dhe një të artë, "New Moment" shpallet agjencia më e suksesshme mes 307 agjencive në konkurrim,
Një reklamë që të bën të qash (VIDEO-FOTO) Kjo reklamë e veçantë është kthyer në hit në internet. Ajo tregon për historinë se si një person mund të marrë shpëblimi
Makina Mini kthehet në një reklamë digjitale (VIDEO) Çdokush që ecën përreth Londrës këtë javë mund të shikojë një gjë të pazakontë: një makinë Mini që transmeton cicërimat,
Agjencitë japoneze përdorin këmbët e femrave për të bërë reklamë (FOTO-LAJM) Duket se idet njerëzore për marketing janë të pafundme. Ndonëse agjencitë e reklamave përdorin billbordet për të vendosu
Kjo shaka të bën me zemër (VIDEO) Njerëzit kësaj i thonë shaka por është një tmerr i vërtetë që edhe mund të të bëj me infarkt. Në emisionin e kamerës
Testimi i kamerave, Microsoft publikon reklamën e re Microsoft publikoi reklamën e re sa i përket Windows Phone me smartfonin Lumia 920. Në këtë reklamë bëhet krahasimi midi
Microsoft reklamon Windows 8 me këtë reklamë gjeniale (VIDEO) Reklama e re e Microsoft ka arrit të tërheq vëmendje me një ide të shkëlqyer. Ne reklamën në të cilën, Microsoft rekl
Ata që pretëndojnë rritje rroge, duhet të bëjnë tatuazhe (FOTO-LAJM) Punonjësit që do të pranonjnë të bëjnë një tatuazh me logon e firmës në vende të dukshme të trupit të tyre do të kenë rr
Yolanthe zbret në fushë me Sneijder (VIDEO) Pasi shijoi famën dhe suksesin në Itali, bukuroshja Yolanthe Cabau, bashkëshortja e Wesley Sneijder, po bën të njëjtën g
Kur biznesi reklamohet keq! (FOTO-LAJM) A do të shkonit në këto sallone për të prerë e rregulluar flokët? Sigurisht që jo. Reklama që ata i bëjnë punës së tyre,
Irina Shayk, një reklamë si kurrë më parë (FOTO LAJM) Ajo është një nga modelet më të bukura në botë dhe sigurisht që stilistët do të bënin luftë për të. Me sa duket, gjigand
Yjet e Chelsea, siç nuk i keni parë kurrë (FOTO LAJM) Ata quhen "Blutë" e Londrës dhe kjo për shkak të uniformës që veshin, por kësaj rradhe duhen quajtur me të vërtetë të ti
Barça-Real, bastet favorizojnë katalanasit Barcelona është cilësuar si favorite e ndjeshme për ta fituar sfidën kundër Real Madrid. Kompanitë e basteve e kanë kuot
Gruaja gjen foton e saj në një reklamë në Çeki Një grua nga Missouri i SHBA është habitur teksa ka parë veten së bashku me burrin dhe fëmijët në një reklamë në Republi
Talenti kosovar reklamë për City-n (VIDEO) Talenti nga Kosova, Bersant Celina, ka qenë pjesë e një reklame për festat e fundvitit, e organizuar nga akademia e skua
Rekord, Barça 170 milionë nga sponsori Barcelona ka bërë të ditur se do të vendosë logon e "Qatar Airways" në fanellat e saj, duke shfaqur për të parën herë në