999 rezultate për

reklame

Sportistja më e nxehtë e momentit (FOTO LAJM) Femra më e bukur e momentit Charlotte McKinney ka pozuar e veshur si sportiste për reklamën e saj më të fundit. Ajo k
Gazetat suedeze reklamë turizmit në Shqipëri (FOTO LAJM) Tre gazetat më të mëdha në Suedi "Dagens Nyheter", me një tirazh prej 900,000 kopjesh, "Sydsvenska Dagbladet" me 300,000
Qeni i marrosur pas reklamës (VIDEO) Kjo është një reklamë e cila nuk ka vëtëm vemendjen e njerëzve, por dhe të kafshëve. Qeni i një familjeje, sapo dëgjon s
Yjet e Barçës në reklamën e re të "Qatar Airways" (VIDEO) Yjet e Barcelonës Lionel Messi, Neymar, Luis Suarez, Pique dhe Iniesta janë protagonistët e reklamës së re të "Qatar Air
Suarez dhe tre madrilenë në reklamën e Adidas (VIDEO) Gjigandi gjerman i produkteve sportive Adidas ka publikuar spotin e ri publicitar. Në videon q mësipërme mund të shih
Edi me Batonin në reklamën për Klan Kosovën (VIDEO) Baton Haxhiu ka patur të ftuar sot në studion e tij kryeministrin shqiptar Edi Rama. Si duket, pas emisionit Rama dhe
Belen Rodriguez çmend trafikun, policia i heq reklamën (FOTO LAJM) Vajza e spektaklit Belen Rodriguez, ka çmendur trafikun në Itali si pasojë e një reklame ku ndodhet me të brëndshme shum
Reklama e parë me dron, çmenden serbët (VIDEO) Spot publicitar me dron. Është "Sempre", kompania që ka realizuar një reklamë të tillë, me një tifoz të Kombëtares shqip
I bëri reklamë vetes dhe 1 milion euroshin nuk do e japë Besnik Benz nuk do t’ia jap 1 milionë euro Shqipërisë nëse kjo e fundit fiton në tavolinë kundër Serbisë. Besnik Benz
Samsung përmes një reklame tallet me iPhone 6 Plus (VIDEO) Disa ditë pasi ironizoi rivalin më të madh në një seri videosh, Samsung realizoi një tjetër reklamë ngacmuese ndaj Apple
A ishte sa "për sy e faqe" arrestimi i "terroristëve"?! Menjëherë pas arrestimit të 40 personave që dyshohet të kenë qenë në luftën e Sirisë dhe të Irakut, kanë ardhur edhe arr
Reklamë "hot" për Bolt dhe Balotellin (FOTO-VIDEO) Kampioni i atletikës Usain Bolt dhe sulmuesi i Milanit Mario Balotelli kanë qënë pjesë e reklamës më të fundit të gjigan
Më e klikuara, thyen rekord reklama e Duchovnyt Një reklamë e realizuar nga aktori David Duchovny, aktualisht është kthyer ndër më të klikuarat në internet. Kjo është d
Paris Hilton, “zhvishet” për një hamburger (FOTO LAJM) Asaj asnjëherë nuk i mungon fama dhe vëmëndja, ndonëse kërkon që gjithmonë të përmendet emri i saj. Bëhet fjalë për tras
Brazil-Gjermani, Klinsmann feston me pastë speciale Fitorja historike e Gjermanisë ndaj Brazilit në gjysmëfinalen e parë të "Brazil 2014" ka bërë që në rrjetet sociale të p
Shaqiri përmend Kosovën në reklamën e Volkswagen (VIDEO) Ai nuk e harron dhe as e mohon vendlindjen e tij. Jo vetëm kur është në fushën e lojës por edhe jashtë saj, në spotet pu
Stupcat tallen me reklamën e PDK-së (VIDEO) Reklama e Partisë Demokratike të Kosovës dega në Ferizaj, ka shtyrë humoristët e famshëm “Stupcat” të tallen me të. N
Messi i bën reklamë patatinave serbe (VIDEO) Lionel Messi është bërë së fundmi edhe imazhi i produktit serb, "Marbo Product". Ylli argjentinas ka qënë pjesë e spotit
Shakira në mision, fotografohet gjatë xhirimeve (FOTO LAJM) Pas sjelljes në jetë të një djali, Shakira duket është më në formë se kurrë ndonjëherë, ndërsa duket se do të ketë një r
Neymar, CR7 dhe Rooney në reklamën e Kupës së Botës (FOTO-VIDEO) Ata janë tre yje të futbollit botërorë, që priten të dhurojnë gola dhe spektakël gjatë Kupës së Botës "Brazil 2014". Way