999 rezultate për

reka

Munden kampionët e Kosovës, Liria e Shkëmbit fiton ndaj Trepçës Mesa duket dy ndjeshje kanë mjaftuar per Bledi Shkëmbin që të gjejë suksesin e parë si trajner në takime zyrtare. Li
Humb jetën punëtori kosovar në Gjermani, e zë ekskavatori Dita e djeshme rezultoi e dhimbshme për një person rreth moshës 40 vjeç nga Suhareka. Kosovari nga Suhareka i cili po
Norrkoping vizitojnë Prekazin e Jasharëve (FOTO) Futbollistët e skuadrës suedeze IFK Norrkoping kanë vizituar Prekazin legjendar të familjes Jashari Kundërshtari i FC P
Sheqerinska dhe Reka konfirmojnë marrëdhëniet e mira Shqipëri-Maqedoni Ministrja e Mbrojtjes Radmilla Shekerinska sot u takua me ambasadorin e Republikës së Shqipërisë, Fatos Reka. Siç njo
Arrestohet çifti shqiptar në Britani, do të habiteni ku e kishin fshehur kokainën Policia britanike ka arrestuar një çift shqiptar, pasi janë kapur në flagrancë me kokainë të pastër që e kishin fshehur
Dreka që ndryshoi “historinë”, Xhani, pse nuk ike pa provuar çorbën! Kishte dy pasaporta, na u bënë dy De Biazë. Njëri që shpërthen dhe rebelon me akuza të forta për eprorët e tij, fill pas
Takim zyrtar: Lika dhe Reka Zëvendëskryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë përgjegjës për zbatimin e Marrëveshjes së Ohrit dhe sistemin pol
Bekim Haxhiu ja merr valles në Prekaz me flamur të PDK-së (FOTO) Kandidati i koalicionit PDK-AAK-Nisma për deputet, Bekim Haxhiu, i njohur ndryshe si “Kamishi”, ia ka marrë valles në Pr
Mësuesi bën për spital nxënësin nga Suhareka Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një shkollë në Sahurekë, ku një mësues ka rrahur dhe ka bërë për spital nxënësin e
Takimi Xhaferi – Reka, ja për çfarë u diskutua Kryetari i Kuvendit te Republikës së Maqedonisë, z. Talat Xhaferi, sot realizoi takim zyrtar me ambasadorin e Republikës
“Show për vota…”, ja si ia kthen Rama komentuesit (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama, çdo aktivitet të tij e pasqyron live në Facebook në “ERTV”. Por dreka e sotme në familjen e
Blerim Reka: Maqedonia, shteti që u krijua mbrapsht Kriza në Maqedonia është kulminacion i një modeli të gabuar shtetformues në 26 vitet e fundit, i cili tentoi të krijonte
SHBA "heq dorë" nga Siria, Trump: U preka nga imazhet e fëmijëve të vrarë (FOTO LAJM) Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump, ka deklaruar se nuk do të përfshihet më tej në Siri, pavarësisht nga goditja me rake
Dieta më e shëndetshme, humbisni 6 kg në dy javë Dieta e mëposhtme është një ndër dietat më të shëndetshme dhe më efektive të përdorura vitet e fundit. Ajo është har
Dreka në Hoxharë, Rama: Kur mbyllet dera, je ushtar i gruas Kryeministri Edi Rama pas ndarjes së legalizimeve ka drekuar në familjen e Shahin Bashës në Hoxharë. Në kohën që ndah
Maqedonia akuzon Shqipërinë për ndërhyrje në punët e brendshme Ministria e Punëve të Jashtme të Maqedonisë, ka akuzuar Shqipërinë se po ndërhyn në punët e saj të brendshme, duke u për
Reka i përgjigjet maqedonasve: Shqipëria nuk ka ndërmend të ndërhyjë në punët e Maqedonisë Ambsadori i Shqipërisë në Shkup Fatos Reka, gjatë takimit të tij me përfaqësues në Ministrinë e Jashtme të Maqedonisë, k
Pas Ramës, Meta ha peshk edhe me Idrizin Pas darkës Rama-Meta, dita e sotme ka qenë e mbushur me takime të shumta. Fillimisht Ambasadori Lu dhe paraardhësi i tij
Ndalimi i zakoneve prapanike, zbulohet dokumenti që ndalonte drekat në mort…(FOTO LAJM) Ish-drejtori i Arkivit të Ministrisë së Brendshme, Kastriot Dervishi me anë të një postimi në Facebook ka publikuar nje
"Ju bëftë mirë dreka, po të doni kam një gocë për...seks", si u zbulua pronarja e lokalit “Ju bëftë mirë dreka”. Po të doni kam dhe një gocë, me të cilën mund të mund të bëni seks kundrejt pagesës. Përmes kë