999 rezultate për

reina

Lista paraprake: Ja 30 kampionët e Spanjës për "Brazil 2014" (FOTO LAJM) Vincente Del Bosque ka publikuar listën paraprake të Spanjë për Botërorin "Brazil 2014". "Furitë e Kuqe", që do të tento
Rodgers: Reina nuk do të kthehet te Liverpooli Menaxheri i Liverpoolit, Brendan Rodgers, nuk preferon ta rikthejë në Anfield portierin Pepe Reina, pasi ai t’i japë fun
Reina: Privilegj të luash te Barça Mjafton një fjali e vetme për të turbulluar ujrat dhe të ardhmen e portës së Napolit. Portieri Pepe Reina është shprehur
Reina: Fle me fanellën e Balotellit Pepe Reina është deri tani portieri i vetëm që ka qenë në gjendje t’i presë një 11-metërsh Mario Balotellit. Gjatë ndesh
Napoli, ja numrat e rinj mbi fanellë (FOTO LAJM) Gjatë prezantimit të djeshëm në stadiumin "San Paolo", Napoli ka zyrtarizuar edhe numrat mbi fanellat e futbollistëve. S
Pepe Reina, portieri i ri i Napolit Pepe Reina është është huazuar për një vit tek Napoli nga anglezët e Liverpool-it, skuadër me të cilën Reina ka pasur mo
Napoli, statujë për Higuain dhe Reina (FOTO LAJM) Në Napoli po çmenden nga gëzimi. Qyteti që jeton me futbollin e ka pritur shumë mirë transferimin e sulmuesit argjentina
Dopio-goditje e Napolit (FOTO LAJM) Gonzalo Higuain është objektivi parësor i Napolit të Rafa Benitez. Real Madridit i është prezantuar oferta: 35 milionë e
Skandal, porteri i Liverpool me spot racist Skandalet e racizmit në skuadrën e Liverpool nuk kanë fund. Edhe këtë mesjavë, “The Reds” janë gjendur në një situatë të
Reina: Askush nuk mund të jetë më i fortë se Spanja Në një prononcim për "The Sun", portieri spanjoll i Liverpul, Pepe Reina foli qartë për superiritetin që kanë kampionët
Valdez-Messi dhe Barcelona e rekordeve Në mbrëmjen që e pa Messin të kalonte 200 golat me fanellën blaugrana edhe portieri katalanas, Victor Valdez ka vendosur
Ndërpriten kërkimet, nuk gjenden marinarët turq Ndërsa orët kalojnë, shuhen shpresat për gjetjen e tetë marinarëve turq të zhdukur në det të hapur pas përmbytjes së ani
Tragjedia e Adriatikut, nisin kërkimet me helikopter Pak orë pas tragjedisë së ndodhur 20 milje larg brigjeve shqiptare të Durrësit ka nisur në Adriatik operacioni i kërkimi
Gerrard është shpirti i klubit Portieri i Liverpoolit, Pepe Reina ka thënë se mesfushori Steven Gerrard është shpirti i The Reds. Gerrard tashmë është
Pepe Reina refuzon Atletico Madridin Portieri i Liverpoolit spanjolli, Pepe Reina ka mohuar spekulimet rreth mundësisë së largimit të tij nga Liverpooli dhe
Reina: Real Madrid dhe Barcelona më të fortë se United Portieri i Liverpoolit ka thënë se dy gjigantët spanjoll, Real Madridi dhe Barcelona janë superior ndaj klubit anglez Ma
Reina: Reali i vetmi ekip që i bën ballë Barcelonës Portieri i Liverpoolit, Pepe Reina ka thënë se Mbretërit janë të vetmit të cilët deri tani kanë qenë në gjendje t'i bëjn
Liverpooli mund të shesë yjet e tij Kriza e thellë ekonomike që ka prekur Liverpoolin, ka provokuar edhe mundësinë e shitjes së klubit. Ajo gjithashtu mund
Barcelona mendon per Reinan Klubi i Barcelonës po mendon për të marrë portierin Reina, në rast se dështojnë negoc
Reina: Liverpooli nuk dorezohet Portieri i Liverpoolit, Pepe Reina, pohon se ai, trajneri dhe bashkëlojtarët e tij, janë të vendosur