999 rezultate për

reina

Ish-shoku i tij tregon pse Kroos la Bayernin për Realin e Madridit Stefan Reinartz, ish bashkëlojtar i Toni Kroos te Bayer Leverkusen, ka treguar arsyen kryesore pse Bayern Munich e ka le
Pepe Reaina vendos për të ardhmen Pepe Reina duket se është i bindur për të qëndruar tek Napoli. Corriere dello Sport pretendon se Reina do të refuzojë
Agjenti i Reinas flet për të ardhmen e portierit spanjoll Agjenti i portierit të Napolit Reaina ka folur për të ardhmen e spanjollit. Ai tha se PSG ka shfaqur interesim të vë
Napoli gjen zëvendësuesin e Reinas Portieri argjentinas Sebastian Rulli, vendosi të largohet nga Real Sociedad. Është raportuar nga "Sky Sports 'se por
Reina këmbgënguli për një largim por vendimi i tij i shtang të gjithë Tek Napoli vazhdon të gjykohet çështja e rinovim të Reainas, pasi De Laurentiis ka për të përfunduar negociatat me Ghoul
Reina dhe De Laurentiis takohen për të diskutuar të ardhmen De Laurentiis dhe Pepe Reina janë takuar për të diskutuar të ardhmen e portierit spanjoll tek Napoli. Presidenti i th
Napoli dëshiron të zgjidhë çështjen Reina Napoli duhet të zbulohej lëmshin e krijuar me Pepe Reina. Klubi napolitan është duke u përgatitur për të marrë një po
Pepe Reina ulet për të negociuar për të ardhmen Portieri i Napolit Pepe Reina është ulur sor në tryezën e Napolit për të diskutuar për të ardhmen e tij. Sipas Il Co
Pas refuzimit të rinovimit nga Donnarumma, Milan ka në radar 3 portier Fassone është i mërzitur se Donnarumma nuk rinovoi me Milanin. Nga ana tjetër drejtori sportiv i Milanit nuk ka ndër
Jul Deda uron shoqen më të ngushtë: "Të dua më shumë se veten" Aktori i humorit Julian Deda është mjaft i emocionuar gjatë ditës së sotme, pasi për të dhe familjen e tij është një dit
Njihuni me super të dashurën e re të Iscos (FOTO LAJM) Futbollisti i Realit, Isco prej kohësh është ndarë nga nëna biologjike e djalit të tij, Victoria Calderon. Tashmë ai për
Mertens dhe Reina mundin Romën, i dhurojnë titullin Juves (VIDEO) Napoli ringjallet dhe për më tepër në sfidën më delikate të kampionatit. Pas tri humbjeve radhazi në Champions, kampiona
Buffon vs Reina, italiani dominon në statistika (FOTO) Juventus-Napoli do të jetë një sfidë e mbushur me shumë emocione, por do të ketë edhe shumë duele interesante. Të sht
Ja si panë eklipsin diellor futbollistët e Bayern Munchen (FOTO LAJM) Futbollistët e Bayern Munchen kanë gjetur kohë që ta shikojnë eklipsin diellor. Një foto e publikuar në rrjetet sociale
Handanoviç mund të ikë, pëlqehen Perin e Reina Vazhdojnë bisedimet Inter-Handanoviç për rinovimin e kontratës së portierit slloven, duke parë që ajo aktuale skadon në
Bayern Munchen blen Pepe Reina-n Pep Guardiola kërkonte një portier që të lejojnte titullarin Manuel Neuer të qëndronte pushim në ndeshje të caktuara dhe
Milan kërkon Reinan, si paguajnë dot pagën Milani duke se po kërkon që të transferojë portierin e Liverpoolit Pepe Reinan, por problemi mbetet tek paga e tij e lar
Reina tek Bayern? Bayern Munichu është duke e kërkuar portierin e Liverpoolit, Pepe Reina. Spanjolli preferon të kthehet në Spanjë, por
Ja formacionet zyrtare, Australia – Spanja Skuadra e Spanjës zhvillon sot ndeshjen e fundit të këtij botërori përballë Australisë. Sipas formacionit të publikuar n
Sa raste i duhen Torresit ti shënojë një gol Reinas? (VIDEO) Fernando Torres e ka vuajtur shumë mungesën e golit te Chelsea, por kjo gjë mesa duket vazhdon edhe te Kombëtarja e Span