999 rezultate për

regjisor

Topi nderon 4 artistë me urdhrin "Mjeshtër i Madh" Presidenti i Republikës i ka vlerësuar me urdhrin "Mjeshtër i Madh" për katër artistë. Regjisorët Vladimir Prifti, Alber
Fëmijët rrihen boks për “tekat” e turistëve (VIDEO) Fëmijë të vegjël grushtojnë dhe shkelmojnë njëri-tjetrin për kënaqësinë e turistëve në Tajlandë, njofton tabloidi britan
New York, ndahet nga jeta "mafiozi" i kinemasë Ka ndërruar jetë natën e së premtes në New York aktori i njohur italo-amerikan Biagio Anthony Gazzara, i njohur nga të g
Tom Cruise fillon përgatitjet për Top Gun II Maverick është gati të fluturojë sërish. Pas 25 vjetësh, Tom Cruise kërkon të ndjejë sërish dridhmat e shpejtësisë së la
Lady Gaga regjisore Këngëtarja Lady GaGa ka zbuluar se ajo kaloi fundjavën e kaluar duke punuar në dhomën regjisoriale, ku përfundoi dy proj
Inis Gjoni shtatzënë, pret vajzë Për bukuroshen Inis Gjoni këto ditë janë të kulluara... Siç ka treguar edhe vetë regjisorja e njohur, shtatzënia i ka dh
Regjisori Vlladimir Millçin ka qenë spiun Në mbledhjen e sotme të Komisionit për lustrim, pas verifikimit të fakteve u vendos se regjisori, Vlladimir Millçin ka
Rachel Bilson refuzon skenat nudo në film Ish ylli i serialit amerikan, O.C. , Rachel Bilson nuk pranon të zhvishet para kameras edhe nëse regjisorët ia kërkojnë.
Elvana Gjata, tanimë edhe regjisore -Elvana, si ka qenë kjo verë për ju? -Ka qenë një verë relativisht e lodhshme po e mbushur me shumë emocione brenda.
Timberlake tani edhe regjisor Superylli i muzikës pop, Justin Timberlake, ka marrë rolin e regjisorit për të xhiruar një rekl