999 rezultate për

regjisor

Skenat erotike, flet regjisori Kame: Ja pse i censurova në 1985 Eshte pak e veshtire të mendosh që puthja pasionante te "Fernando Krafi" mes Yllka Mujos dhe Ndriçim Xhepës, dhe mollëza
Regjisori Bombaj padit Stresin: Si më hodhi kovën me ujë në ambientet e shkollës Përplasja e këngëtarit Arkimed Lushaj me regjisorin Leonard Bombaj duket se është rikthyer, ndërsa mes dy artistëve ka n
I hodhi ujë në kokë Bombajt, Stresi ironizon policinë (FOTO LAJM) Teksa ndodhet në kërkim sepse fyeu dhe i hodhi kovë me ujë Leonard Bombajt, këngëtari Stresi vijon te sfidoje Policinë.
Filmat shqiptarë të rrezikshëm?! “Shpërthen” regjisori i njohur: Kush s'i do e ndryshon kanalin Në një intervistë, Piro Milkani, regjisori e kineasti që qëndron pas realizimeve si “Militanti”, “Besa e Kuqe”, “Një sho
Robert Ndrenika mbush 75 vjeç, regjisori i njohur i thotë atë që nuk ia kishte thënë ndër vite (FOTO LAJM) Aktori i një sërë roleve të suksesshme e që ka shënjuar ndër breza, Robert Ndrenika, sot mbush 75 vjeç. Nga artistët dhe
Regjisori i famshëm Rick Ray tregon përvojën e keqe në doganën e Maqedonisë (VIDEO) Regjisori i famshëm amerikan Rick Ray, i njohur për filmin "10 pyetje për Dalai Lama", ka treguar përvojën e tmerrshme q
Zbulohet bashkëshortja i "Ledio, të lutem" tek Arian Çani (FOTO LAJM) Askush nuk mund të harrojë shprehjen “Ledio, të lutem”, nga të gjithë të ftuarit dhe jo vetëm tek emisioni i Arian Çanit
Aktorja 26 vjeçare e dashuruar me regjisorin 21 vite më të madh (FOTO LAJM) U pretendua më herët për një romancë kalimtare, por duket se lidhja mes Jennifer Lawrence dhe të dashurit të saj regjiso
Lawrence në romancë me regjisorin 21 vite më të madh (FOTO LAJM) Aktorja e cila ka tërhequr një sërë çmimesh, Jennifer Lawrence, ka nisur një romancë me një regjisor i cili ka 21 vite d
George Clooney: Nuk dua të plakem para kamerave Duket se edhe rruga drejt aktrimit është me një afat të caktuar, kjo të paktën për George Clooney, i cili ka menduar se
Vdekja e Sadnës... ja si e përjetoi aktorja Telenovela indiane “Bidai” pati një jehonë të madhe në vendin tonë, ku një bum të madh pati në rrjetet sociale me vdekje
Ndahet nga jeta regjisori i njohur Artan Minarolli Ka ndërruar jetë në moshën 57-vjeçare regjisori i njohur Artan Minarolli. Ai mbylli sytë papritur si pasojë e një ataku
Jennifer Lawrence regjisore? Jennifer Lawrence po hedh një hap të rëndësishëm në jetën e saj, ku pas triumfit si aktore, atë së shpejti do ta shohim
Ndëron jetë regjisori Fatbardh Smaja Për shkak të një sëmundje të rëndë ka ndëruar jetë sot regjisori dhe aktori i njohur shkodran Fatbardh Smaja. Smaja
Ndërron jetë regjisori i famshëm i filmave horror, Wes Craven Ka ndërruar jetë në moshën 76-vjeçare regjisori amerikan Wes Craven, i famshëm për filmat e tij horror. Pas një beteje t
Babai i Amy Winehouse revoltohet me dokumentarin Pas vdekjes së Amy Winehouse, i ati i këngëtares nuk dëshironte që të publikohej një dokumentar për jetën e saj. Ai ësht
Carey në një romancë me një regjisor Lajme të mira vijnë nga Mariah Carey, e cila duket se po përjeton një marrëdhënie të re në jetën e saj. Ajo është sërish
Regjisorja britanike tërhiqet nga "50 Shades of Gray" Për shkaqe ende të panjohura, regjisorja britanike Sam Taylor-Johnson e “50 Shades of Grey” ka dhënë dorëheqjen. Ende nu
"Alexis Sanchez, një regjisor i dështuar në porno" (FOTO LAJM) Një video e Alexis Sanchez me përmbajtje seksuale po skandalizon këto ditë Anglinë. Valentina Roth, ish-partnerja e sulm
Telashe për Juven, Pirlo humbet Romën dhe Borussian Ekzaminimet mjekësore, të cilave iu nënshtrua mëngjesin e sotëm mesfushori i Juventusit Andrea Pirlo, kanë evidentuar nj