999 rezultate për

regjisor

Çiftet VIP shqiptarë që janë kapur "mat" nga media para se të konfirmonin lidhjen e tyre (FOTO LAJM) Çifte që kapen “mat”. Këto janë gjithmonë kryetitujt më të bujshëm të mediave rozë. Jeta e VIP-ave mbetet gjithmonë
Si u veshën të ftuarit VIP në premierën e filimit të Eduart Grishaj (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme është mbajtur premiera e filmit "Gjyshja" të regjisorit Eduart Grishaj. I frymëzuar nga një histor
Incidenti: "Kosova është Shqipëri", shqiptarët e New York thirrje regjisorit serbo-kanadez (VIDEO) Diaspora shqiptare në New York organizoi një protesta në shfaqjen e dokumentarit “Pesha e zinxhirëve 3” të regjisorit se
Fitoi luftën me sëmundjen e rëndë, fotoja e regjisores shqiptare vendoset në Paris (FOTO LAJM) Në shtator të vitit të kaluar, regjisorja Arlinda Morina u kthye në inspirim për të gjithë njerëzit që vuanin nga sëmund
“Nusja dhe shtetrrethimi”/ Regjisori: Partia na urdhëroi të xhironim një mbyllje tjetër për filmin Ajo njihet ndryshe edhe si vajza që qëndiste muret. E portretizuar nga aktorja Rajmonda Bulku, heroina Liri Gego është p
Gjithmonë me forma perfekte, Inis Gjoni duket mahnitëse në bikini (FOTO LAJM) Inis Gjoni është regjisorja shqipatre e cila e nisi karrierën e saj në ekran si këngëtare. Duke e lënë në hije muzikë
Gjergj Xhuvani u shua pasi mbaroi xhirimet e filmit, e lidhi me historinë tragjike të djalit Pasi kishte mbaruar xhirimet e filmit “Liqeni im” në Shqipëri në fund të vitit të kaluar, Gjergj Xhuvani edhe pse vuante
Ndahet nga jeta Gjergj Xhuvani Ndahet nga jeta regjisori i njohur Gjergj Xhuvani, në moshën 56-vjeçare. Pas një sëmundjeje të rëndë, Xhuvani ndërro
Detaji që nxjerr zbuluar Arbanën dhe Eduartin, regjisori është dakord (FOTO LAJM) Pas një martese 16-vjeçare, e cila u kurorëzua me djalin Jon, Arbana Osmani duket të jetë rikthyer në adoleshencën e saj
Rama përmend regjisorin e njohur: Qartë dhe shqip, duhet një godinë e re Kryeministri Edi Rama vazhdon të postojë opinonet e artistëve të cilët janë dakord me ngritjen e një godine të re për Te
Rama publikon amanetin e regjisorit Luarasi: Ta ndërtojmë një teatër të ri Kryeministri Edi Rama edhe ditën e sotme ka vendosur të publikojë një tjetër reagim të artistëve shqiptarë që janë dakor
Tërheqja e policisë, regjisori Bodina bën paralajmërimin e fortë Regjisori Edmond Budina, pas tërheqjes së policisë dhe FNSH nga Teatri, u shpreh se protestuesit do të vijojnë të qëndro
Policia rrethon Teatrin Kombëtar, tërhiqet zvarrë regjisori Budina (VIDEO) Mëngjesin e sotëm policia ka rrethuar Teatrin Kombëtar duke filluar kështu zbrazjen e teatrit. Ndërkohë shumë artistë ka
11 fakte të padëgjuara më parë rreth filmit Titanic Po ju tregojmë 11 fakte mbi filmin e shumë shikuar dhe të pëlqyer në mbarë globin Titanic: 1. Aktorë si Tom Cruise, B
Gigi Hadid dhe Irina Shayk kapen për flokësh dhe e bëjnë publike (VIDEO) Irina Shayk ka pasur një përleshje me dy super modelet tjera botërore, Gigi Hadid dhe Joan Smalls. Tre yjet e botës s
Intervista e regjisores së filmit ku ishin marrë fotografitë që i publikoi Brovina Regjisorja 27-vjeçare e filmave pornografik kishte reaguar pas fotove të rreme që ishin publikuar pas kinse dhunimit se
Trondit artistja: Më hoqën emrin nga filmi se nuk fjeta me regjisorin Tashmë është bërë e udhës që në programin ‘Trokit’ të ftuarit të ndajnë në studio rrëfime ekskluzive. E tillë ishte edhe
Vëllai i regjisorit nxjerr zbuluar lidhjen që Arbana po e mban të fshehtë (FOTO LAJM) Arbana Osmani ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë ditët e fundit për jetën sentimentale. Prej disa javësh
Disa orë na ndajnë nga ceremonia e Oscar, ambasadori shpreson te artistët kosovarë Ceremonia e shpërblimeve “Oscar” do të mbahet sonte, për të vlerësuar suksesin e aktorëve, regjisorëve dhe punëtorëve të
Tërboi gjithë botën me fotot në Botëror, shqiptarja nis karrierën si aktore Ish-banorja e Big Brother Albania, Rike Roçi prej vitesh jeton në Itali, ku ushtron profesionin e parukieres, megjithatë