999 rezultate për

realizoi

Barcelona fiton me shumë vuajtje (VIDEO) Barcelona ka fituar me shumë vuajtje 0-1 ndaj Huesca. Ishte mesfushori Frenkie de Jong që realizoi në minutën e (27'
Reali befasohet nga Elche dhe largohet me kreun (VIDEO) Reali nuk ka shkuar më shumë se barazimi 1-1 në transfertë ndaj Elche duke ju larguar edhe më shumë kreut, shkruan Albeu
Merrni shembull nga Adrola, dëshira e madhe që realizoi në 2020 (FOTO LAJM) Adrola Dushi është ndër modelet më të pëlqyera në Shqipëri. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale ku i pëlqen të jetë
Arsenali triumfon në derbin e Londrës, Xhaka realizon supergol (VIDEO) Merr fund makthi i rezultateve negative për Arsenalin. “Topçinjtë” e Mikel Artetës, mposhtën Çelsin në derbi me rezultat
Man United fiton me vështirësi ndaj Sheffield United (VIDEO) Manchester United ka marrë një fitore 2-3 ndaj Sheffield United. Vendasit kaluan të parët në epërsi, kur David McGold
Mos u humbisni, mbrëmë u shënua një super gol në Premier League (VIDEO) West Ham barazoi me Crystal Palace me rezultat 1-1 në ndeshjen e javës së 13-të të Premierligës. Golin për vendasit e
Man United rihap takimin (VIDEO) Man United ka ngushtuar shifrat n ë 2-1 ndaj Southampton. Është Bruno Fernandes ai që realizoi në minutën e 60. /alb
Si sot e 13 vite më parë, Ronaldo realizoi supergolin e parë nga gjuajtja e lirë në Champions (VIDEO) Si sot e 13 vite më parë pesë herë fituesi i Topit të Artë, Cristiano Ronaldo, shënonte golin e parë nga gjuajtja e lirë
Kinematografia shqiptare në zi, COVID-19 i merr jetën regjisorit të njohur Regjisori i njohur Muharrem Fejzo ka ndërruar jetë në moshën 87-vjeçare si pasojë e infektimit me koronavirus. Lajmi
Ronaldo njeriu i ndeshjes, Juventusi mposht lehtësisht Cagliarin (VIDEO) Juventusi ka arkëtuar pikët e plota në shtëpi ndaj Cagliarit duke fituar me rezultat 2 – 0, ndeshje e vlefshme për xhiro
Një penallti e dyshimtë i shkakton humbjen Kosovës (VIDEO) Kosova humbi 2:1 sfidën kundër Sllovenisë në Ligën C të Ligës së Kombeve. Pjesa e parë përfundoi me rrjeta të papreku
Zhbllokohet supersfida, Man City-Liverpool (VIDEO) Liverpool ka kaluar në epërsi ndaj Man City. Është Salah ai që realizoi nga pika e bardhe. /albeu.com/
Barcelona rikthehet te 3-pikëshi në La Liga, mposht pastër Real Betisin (VIDEO) Barcelona më në fund ka arritur të fitojë në La Liga, duke mposhtur Real Betisin me rezultat bindës 5 – 2. Befasia të
Interi befason Realin (VIDEO) Interi ka barazuar në 2-2 rezultatin ndaj Realit. Është Perisic ai i cili realizoi brenda zonës. /albeu.com/
Zhbllokohet supersfida, Real Madrid-Inter (VIDEO) Reali ka kaluar në avantazh ndaj Interit. Është Benzema ai që realizoi në minutën e 25. /albeu.com/
Tottenham bën detyrën në transfertë, 2 pikë larg kreut (VIDEO) Tottenham ka mundur 0:1 Burnley. Ishte sërish dyshja Son-Kane që doli të jetë vendimtare për skuadrën e Jose Mourinho
Ka gol në San Siro (VIDEO) Me fillimin e pjesës së dytë Interi ka kaluar në avantazh ndaj B. Monchengladbach. Është Lukaku ai i cili realizoi p
Ka gol në Alianz Arena (VIDEO) Bayern ka kaluar në avantazh ndaj Atl Madrid. Për vendasit realizoi Coman në minutën e 28. /albeu.com/
Realizoi dy gola, Morata: Juventusi mund t'i shkojë deri në fund Champions-it Alvaro Morata ishte njeriu kryesor i ndeshjes ndërmjet Dinamo Kievit dhe Juventusit duke ia siguruar "Zonjës së Vjetër"
Tottenham bën "vetëvrasje", shpërdoron avantazhin e trefishtë (VIDEO) Tottenham ka barazuar me West Ham me rezultat 3:3, me ndeshjen që përfundoi me dramë, anipse vendasit kishin epërsi prej