999 rezultate për

reali

Reali shënon dy gola në dy minuta përballë Eibar (VIDEO) Real Madridi ka zhbllokuar ndeshjen përballë Eibar në shtëpinë e këtyre të fundit. Pas disa tentativazh drejt portës
Reali nuk heq dorë nga Pogba, kjo është oferta e rradhës Real Madrid është i gatshëm të përfshijë mesfushorin kolumbian, James Rodriguez, në operacionin e nënshkrimit të mesfush
Pas më shumë se një dekade, mbyllet përfundmisht emisioni satirik (FOTO LAJM) Emisioni i njohur satirik "Bypass Show" në faqen e saj në rrjetin social Facebook ka publikuar një postim ku tregon se
Lamtumirë "Kardashians show", njëra nga motrat do të largohet nga reality-show (VIDEO) Një nga reality show-t më të mëdhenj në Amerikë, mund të bëjë një nga ndryshimet më rrënjësore. Pas disa muajsh thash
Zhbllokohet sfida në "Old Trafford", Manchester United në avantazh (VIDEO) Manchester United ka kaluar në avantazh në ndeshjen që po zhvillon ndaj Partizanit të Beogradit. Është talenti Greenw
Zidane: Benzema është si CR7 në historinë e Realit Zinedine Zidane beson se Karim Benzema renditet së bashku me Cristiano Ronaldon në historinë e Real Madrid, shkruan Albe
"Mbappe ëndërron të luaj për Realin", PSG-ja reagon ashpër ndaj deklaratës së Zidane Paris Saint-Germain nuk i ka pritur mirë komentet e trajnerit të Real Madridit, Zinedine Zidane, për yllin parisien Kyli
Reali shkatërron Galatasaray-n, shkëlqen talenti Rodrygo me hat-trick (VIDEO) Real Madrid ka shkatërruar 6-0 në Bernabeu Galatasaray-n, dhe tashmë janë pothuajse të kualifikuar në 1/16. Për "Los
Nuk përmbahet Reali, 2 gola brenda 7 minutave (VIDEO) Reali e ka nisur furishëm sfidën ndaj Galatasaray. Është talenti Rodrygo i cili dërgoi topin në rrjetë në minutën e 4 dh
Real Madrid dhe Barcelona në garë për talentin e Salzburg Sulmuesi në super-formë norvegjez i Salzburgut është bërë objektiv i klubeve të mëdha evropiane Erling Haaland është
Mbappe te Reali? Zidane: Ka ëndërruar gjithmonë të luaj për 'galaktikët' Vazhdon edhe më tutje të jetë njëra nga temat më të përfolura.Fjala është për zërat që po qarkullojnë në mediat spanjoll
Bale drejt "divorcit", Reali ofron një "mal" me para për yllin e Dortmund Jadon Sancho është njëri prej sensacioneve më të mëdha të futbollit evropian. Falë paraqitjeve mbresëlënëse, ai po kërko
Kur realiteti tejkalon edhe fantazinë, 10 raste befasuese (FOTO LAJM) Në qoftë se ke një imagjinatë të pasur, mund ta gjesh veten tek një nga rastet e mëposhtme. Pra ju jeni të aftë të sh
"Krisja" e Bale me Realin nuk po "ngjitet", lojtari planifikon largimin Gareth Bale është i vendosur për t’u larguar gjatë merkatos së janarit nga Real Madridi. Lajmin e ka konfirmuar media
Ish-lojtari i Realit bëhet zyrtarisht trajner i këtij klubi (FOTO LAJM) Almeria ka njoftuar se trajneri i tyre i ri për këtë sezon do të jetë Guti. Legjenda e Real Madridit është bërë strat
Reali ofron shifër të çmendur për Mbappe, shikoni lëvizjen e PSG-së PSG i kundërpërgjigjet Realit të Madridit, që po tenton të bindë Kylian Mbappe të transferohet në Spanjë gjatë verës. Në
Kjo është arsyeja pse Vinicius zgjodhi Realin dhe jo Barcelonës Vinicius Junior e ka pranuar se ai vendosi ta dëgjojë zemrën kur nënshkroi kontratë me Real Madridin, duke refuzuar një
Më i miri i momentit, Lewandowski dëshiron Realin Robert Lewandowski është i gatshëm të largohet nga Bayern Munichu për t’u transferuar në Real Madrid. Los Blancos duhet
Reali i vihet pas Salah, ka gati 130 milion euro Klubi madrilen po planifikon të përforcohet në krahun e djathtë të sulmit për sezonin e ardhshëm dhe ylli i Liverpoolit
Mbappe ia bën të qartë Realit: Duhet të presësh për mua Kylin Mbappe do t’i bashkohet Real Madridit herët a vonë, pasi synimi i tij fillestar ka qenë të bëhet yll në Francë së