999 rezultate për

real

Ylli i Portos sfidon Messin, realizon supergol (VIDEO) Ylli i Portos Musa Marega sapo ka shënuar një gol mjaft të bukur ndaj Guimaraes duke kaluar skuadrën e tij në epërsi 1-2
Trajneri i Celta-s paralajmëron Realin: Vijmë për fitore në "Bernabeu" Trajneri i Celta Vigos, Oscar Garcia, ka paralajmëruar kryesuesit e La Ligas se në këtë ndeshje do të hyjnë vetëm për ta
Reali hap "thesin" për yllin e Manchester City-t Prej disa ditësh qarkullojnë zëra se Reali i Madridit është i interesuar për yllin e Manchester City-t Rahem Sterling.
Zhbllokohet sfida në Camp Nou, Griezmann realizon një gol të bukur (VIDEO) Barcelona më në fund ka zhbllokuar rezultatin ndaj Getafes. Katalansit shënuan me Griezamnn teksa ky i fundit relizo
"Derbi" anglez në garë për yllin e Real Madridit Edhe pse po aktivizohet nga trajneri Zindine Zidane në pjesën e dytë të sezonit me fanellën e Real Madrid, Isco me shumë
Ramos dhe Reali drejt përfundimit të marrëveshjes për kontratën e re Negociatat për rinovimin e kontratës së kapitenit Ramos te Reali janë drejtë përfundimit. Kontrata aktuale e kapiteni
Rikthehet Hazard, por i kufizohen minutat e lojës Eden Hazard është rikthyer nga lëndimi që e mbajti atë larg fushës për një kohë të gjatë. Ndërsa ekipi mjekësor i rea
Haland e bën rrugë, gjen sërish golin (VIDEO) Erling Haaland nuk di të ndalet. Talenti norvegjez ka shënuar përsëri me fanellën e Borussia Dortmundit. Sulmuesi
Shpërthen Uzuni, realizon 2 gola në 3 minuta (VIDEO) Myrto Uzuni vërteton edhe një herë tjetër se është një formë të shkëlqyer sportive. Futbollisti i kombëtares vijon të re
Trajneri i Leipzigut tregon si e refuzoi Realin Julian Nagelsmann, trajneri i 32-vjeçar i Leipzigut, dha një intervistë për britaniken “The Independent” para përplasjes
Më në fund u realizua, kush e firmosi marrëveshjen për linjën hekurudhore Kosovë-Serbi? Sot në Munih të Gjermanisë është nënshkruar marrëveshja për linjën hekurudhore dhe autostradën që lidh Kosovën dhe Serbi
Reali insiston, PSG i afron pagë stratosferike Mbappes PSG-ja për asnjë arsye nuk dëshiron që Kylian Mbappe të largohet drejt Realit të Madridit. Parisienët i ofrojnë një pagë
Reali synon të arrijë marrëveshje me Interin për shkëmbimin Modric - Skriniar Real Madridi është shumë i interesuar ta arrijë një marrëveshje shkëmbimi me Interin, duke e ofruar Luka Modricin për Mi
Real Madridi ka në dorë të ardhmen e Guardiolas Pep Guardiola i ka befasuar tw gjithw me deklaratwn e fundit duke u shprehur se njw dwshtim nw Champions pwrballw Realit
Barcelona insiston për William Jose, Sociedat i kthen përgjigje Ishte një nga alternativat më të mundshme për Barcelonën në këtë periudhë, por Real Sociedat nuk ka ndërmend të heqë dor
Zidane i bie nga mbrapa me makinë, më pas bëjn selfie Ignacio Fernandez po ngiste me makinë nëpër qendrën stërvitore të Real Madridit, Valdebebas, të dielën kur përjetoi një
Milinkovic bën të pamundurën, shikoni çfarë goli realizon (VIDEO) Ylli i Lazios, Sergej Milinkovic-Savic ka dhuruar spektakël në stërvitje. Mesfushroi relizoi një gol të pabesueshem d
A do të kthehet në Spanjë? Flet ylli i Real Madridit Mesfushori i Real Madridit i huazuar te Arsenali ne fillimin e sezonit ka folur për një rikthim të mundshëm në Spanjë.
Reali i "fiksuar" pas mesfushorit të Lazios, ofron para dhe James Rodriguez Florentino Perez nuk heq dorë nga Sergej Milinkovic-Savic. Presidenti i Realit të Madridit është i fiksuar pas mesfus
Super modelja serbe zyrtarizon lidhjen me yllin e Real Madridit (FOTO LAJM) Sofija Milosevic dhe Luka Jovic tashmë nuk fshihen më. Ish-dashura e Adem Ljajic e cila prej disa muajsh është në një li