999 rezultate për

real

Setien koshient, e pranon që Barcelona fitoi falë VAR Trajneri i Barcelonës, Quique Setien, e ka pranuar se VAR-i e bëri dallimin në ndeshjen mes skuadrës së tij dhe Real Soc
Mënyrë si kjo e Real Sociedat për të bllokuar Messin nga goditja e dënimit nuk kishim parë Barcelona arriti të merrte tre pikë ndaj Real Sociedat duke derdhur jo pak djesë. Ishte Lionel Messi që në minutën e
Probleme për Realin para transfertës me Betis, dy titullarë nuk stërviten me grupin Një lajm i hidhur është raportuar nga "Chiringuito" ditën e sotme, teksa thuhet se tre lojtarë të Realit nuk janë stërvi
Barcelona fiton falë një penalltie përballë Real Sociedat (VIDEO) Barcelona ka arritur te dalë më tre pikë ndaj Sociedat i cili del me kokën lart pas kësaj sfide. Barcelona e Setien
Barcelona - Real Sociedat, formacionet zyrtare: Braithwaite titullar (FOTO LAJM) Kanë dalë tashmë formacionet zyrtare të ndeshjes, Barcelona - Real Sociedat. Katalanët, pas zhgënjimit në xhiron e ka
Zidane flet për Juventusin: Nuk më ka thirrur askush Ditët e fundit u raportua se Juventusi kishte bërë një ofertë në drejtim të Zidane, por francezi mohoi gjithçka. "Nuk
Reali e ka lënë mënjanë, talenti shkëlqen jashtë fushe me të dashurën "bombë" (FOTO LAJM) Brahim Diaz është një nga talentet i cili disponon aftës të jashtëzakonshme. Real Madrid edhe pse e transferoi nga M
Pavarësisht dëshirës së Napolit për ta mbajtur, Callejon vendosur për t'u kthyer në Spanjë Jose Callejon mendon të rikthehet në Spanjë. Sulmuesi i Napolit ka nisur bisedimet për të gjetur një marrëveshje me Sevi
Kjo deklaratë e babait të Haaland lumturon Real Madridin Alf-Inxh Haland, menaxheri dhe njëkohësisht i ati sulmuesit që po i befason të gjithë me paraqitjet e tij, Erling Haland
Në rast largimi të Zidane, Reali e ka "piketuar" zëvendësuesin Real Madridi është duke e monitoruar situatën e Mauricio Pochettinos, i cili ka mbetur pa punë që kur u shkarkua nga pos
Futbollistët e Chelseat parashikuan "El Clasicon", ja kush e qëlloi rezultatin (FOTO LAJM) Lojtarët e Chelsea e kanë parashikuar rezultatin e ndeshjes mes Real Madridit dhe Barcelonës, që u zhvillua të dielën në
Messi nuk ka shënuar asnjë gol në "El Clasico" që kur Cristiano Ronaldo u transferua te Juventusi Real Madridi e mposhti Barcelonën 2-0 në fundjavën që shkoi me rezultat 2-0 në Santiago Bernabeu. El Clasico i 180-të
Edhe 12 ndeshje për t'u luajtur, këto janë takimet e Barcelonës dhe Realit (FOTO LAJM) Ndeshjet e mbetura të Realit dhe Barçës në garën për titullin e La Ligës 12 ndeshje kanë mbetur deri në fund të edici
Hazard mbyll sezonin me Realin, por a do të jetë në "Euro 2020"? Një lajm i hidhur vjen për Realin. Mediat belge raportojnë se Eden Hazard tashmë e ka mbyllur sezonin me Realin dhe d
E zbulon Vinicius, Ronaldo motivoi lojtarët e Realit në dhomat e zhveshjes gjatë pushimit Prania e Cristiano Ronaldos në shkallët e "Santiago Bernabeu" padyshim i gëzoi shumë tifozët por edhe lojtarët aktual të
E ngacmoi publikisht, Tayna i përgjigjet yllit të Realit (FOTO LAJM) Reperja e njohur Tayna me sukseset e saj ka kaluar kufijtë. Kohë më parë, ylli i Real Madridit, Vinicius Junior trego
Messit po i mungon Ronaldo, ka mbetur "thatë" në 6 "El Clasicot" e fundit Real Madrid mbrëmë ka mposhtur Barcelonën me rezultat 2-0 në ndeshjen e La Ligas. Messi bëri një paraqitje të dobët,
Shoku i Ronaldos "dridh" Juventusin: CR7 e ndjen dëshirën e rikthimit në Real Madrid Crsitiano Ronaldo ishte prezent në "Santiago Bernabeu" për ndeshjen Real Madrid - Barcelona. Gazetari dhe shoku i Cri
Ramos i kundërpërgjigjet Pique: Reali më i dobët? Do të nënshkruaja tani të fitonim çdo "clasico" kështu Gerrard Pique edhe pse humbi kritikoi Realin, por Ramos i është përgjigjur menjëherë duke thënë se ai do të nënshkruant
Shënoi golin e parë në "El Clasico", Vinicius: E kishim provuar shpesh në stërvitje Ndeshja përballë Barcelonës në "Bernbeu" do të mbahet mend gjatë nga ylli brazilian i Realit, Vinicius Junior. Talent